Mepo jeřábnické práce s.r.o.


Kunčice nad Labem 160, Kunčice nad Labem 543 71
Jeřábnické práce:
- pronájem autojeřábů
- autojeřáby o nosnosti 8 tun, 20 tun, 28 tun, 35 tun, 55 tun
- UNC 060
- Desta 3522 TXK - nosnost 3, 5t
- Linde H35, bílé nešpinící pneumatiky, nosnost 3, 5t
- 35 tunový autojeřáb typu GROVE GMK 2035E
- 55 tunový autojeřáb typu GROVE GMK 3055E
- MAN 33.400 + PK 27002 - hydraulická ruka

Výškové práce:
- montážní plošina ( MP 22 LIAZ dosah 22 metrů)
- montážní plošina ( MP 16 4x4 dosah 16 metrů )
- Samohybná kloubově-teleskopická montážní plošina Haulotte 16 PX (4x4) (dosah 16m, stranový dosah 8.1 m)
- Samohybná kloubově-teleskopická montážní plošina UpRight AB38N (dosah 12m, stranový dosah 6m)

Stěhování těžkých břemen
Stěhování strojů
: Provádíme stěhovací práce s hmotností do 60 t

Autodoprava:
- Liaz Valník
- AVIA Kontejner ( krytý, otevřený).
- - MAN 33.400 + PK 27002 - hydraulická ruka
Konzultace v místě zakázky ZDARMA.

Působíme v okrese Trutnov, sousedící města jsou Jičín, Semily, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Jilemnice, Hostinné, Dvůr Králové, Hořice, Miletín, Špindlerův mlýn, Trutnov, Jaroměř, Mladá Boleslav, Turnov.

Další produkty a služby
  • vnitrostátní přeprava nákladu, kamionová doprava, železniční přeprava zboží, jízdní soupravy
  • služby stěhování kanceláří, stěhování materiálů provozoven, stěhování strojů, pomoc s přemístěním nábytku
  • služby s autojeřábem, zvedací práce, mobilní jeřáb, manipulace s břemeny
  • horolezecká technika, práce ve výškách, mytí oken, čištění fasád, údržba budov, opravy historických památek
  • stavební stroje, zemní stroje, stavební jeřáby, stavební bagry, stavební válce, stavební nákladní automobily

Chytrý marketing pro firmy

Související články
Pravidelný servis stavebních strojů vám ušetří peníze i starosti

GREENSTAV - NÁHRADNÍ DÍLY s.r.o.

Pravidelný servis stavebních strojů vám ušetří peníze i starosti

Stavební stroje jsou pro mnoho lidí nepostradatelnou pomůckou, která je zdrojem jejich výdělků. Každý problém na stavebním stroji tedy může mít za důsledek nemalé finanční ztráty. Nepodceňujte proto servis stavebních strojů a předejděte tak možným problémům. Ušetříte si tak nejen zbytečné nervy, ale i případné náklady na opravy.


Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Zempra MB s. r. o.

Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Milan SIHELSKÝ

Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

JONAS SPEED s.r.o.

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Další produkty a služby
Stěhování strojů až do 70 tun snadno a bezpečně - Trutnov

Stěhování strojů až do 70 tun snadno a bezpečně - Trutnov

Stěhování strojů a těžkých břemen je činnost, se kterou si zkrátka bez pomoci neporadíte. Při neodborném stěhování strojů totiž hrozí nejen jejich poškození, ale i nepříjemná zranění. Při stěhování strojů tak potřebujete nejen pomoc techniky, ale i zkušenosti, přesnost a rychlost. To vše vám nabízíme ve společnosti Mepo jeřábnické práce Trutnov. Stěhování strojů i jiných těžkých břemen vám tak pomůžeme zvládnout. Stěhování strojů má v naší společnosti řadu podob. Nabízíme vám totiž stěhování strojů z jednoho místa na druhé, ale i manipulaci se stroji v rámci jednoho výrobního provozu. Ať už tak potřebujete převést stroj na druhý konec republiky nebo ho posunout v rámci výrobní haly, jsme tu pro vás. Hravě si poradíme s každým břemenem od 100 kg až do 70 tun. Pro úspěšné stěhování strojů je nutné mít kvalitní techniku a vybavení. Ve společnosti Mepo jeřábnické práce proto vlastníme: - manipulační vozíky - mobilní zdvihací hevery, - i další náčiní pro snadné a bezpečné stěhování strojů. Víme, ale že pouze technika při stěhování strojů nestačí. Při převozu těžkých břemen je totiž důležitá především precizní příprava. I na to u nás myslíme a nabízíme vám odborné poradenství a návrh řešení přímo na míru. V případě vašeho zájmu tak zajistíme nejen stěhování strojů, ale i jejich odborné usazení na místo určení a kompletní zapojení. To vše za dodržení všech bezpečnostních pravidel a zákonů ČR. Potřebujete i vy pomoci při stěhování strojů? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informace a vytvoříme vám podrobnou cenovou nabídku.


Montážní plošiny k pronájmu včetně odborné obsluhy - Trutnov

Montážní plošiny k pronájmu včetně odborné obsluhy - Trutnov

Montážní plošiny se hodí třeba ve chvílích, kdy se při stavbách či opravách objektů bez pomoci odborné techniky jen těžko obejdete. Takovýmito pracemi jsou například montážní práce ve výškách nebo v těžko dostupných prostorách. Co v takovém případě dělat? Obraťte se na společnost Mepo jeřábnické práce. Nabízíme vám montážní plošiny ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, a to včetně zkušené obsluhy. Ať už tak stavíte obchodní dům nebo si nevíte rady při rekonstrukci firmy, naše montážní plošiny vám usnadní práci. Montážní plošiny, které vám v naší společnosti nabízíme, se dají rozdělit na dva typy – montážní plošiny samohybné a klasické montážní plošiny. Samohybné montážní plošiny se hodí především pro práci v menších prostorách. Klasické montážní plošiny jsou zase výhodné pro svou snadnou přepravu a manipulaci. Důraz ale klademe také na rozmanitost rozměrů a vlastností jednotlivých montážních plošin. Mobilní montážní plošiny u nás proto najdete v těchto provedeních: - Montážní plošiny AVIA MP 16 4x4 – V3S: Max. nosnost koše 200kg, max. boční dosah 7,9m, výška zdvihu 16m - Montážní plošina MP 22 – Liaz: Max. nosnost koše 415kg, max. boční dosah 13m, výška zdvihu 22m Samohybné montážní plošiny vám pak nabízíme v těchto variantách: - Montážní plošina Haulotte 16 PX: Max. nosnost koše 215 kg, max. boční dosah 8,1m, výška zdvihu 16m - Montážní plošina Upright AB38 N: Max. nosnost koše 215kg, max. boční dosah 6m, výška zdvihu 12m Nevíte, jaké montážní plošiny jsou pro vás vhodnější? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme a zajistíme, aby vám montážní plošiny vyhovovaly po všech směrech. Montážní plošiny vám rádi pronajmeme na potřebnou dobu. To ale není vše. Montážní plošiny vám také dovezeme na místo určení a odborně nainstalujeme. V případě zájmu je vám navíc k dispozici školená obsluha, která se postará o ovládání montážní plošiny v jakýchkoli podmínkách. Našla se práce, na kterou jste krátcí? Pronajměte si montážní plošiny od společnosti Mepo jeřábnické práce a nic vás nezastaví.


Autojeřáby různých značek a velikostí k pronájmu - Trutnov

Autojeřáby různých značek a velikostí k pronájmu - Trutnov

Pokud stavíte dům, nebo se svou firmou realizujete velkou zakázku, může se vám stát, že narazíte na úkol, na který nestačíte. Například zvedání masivních konstrukcí do velké výšky, přesun trámů nebo další těžké práce jsou pro běžnou stavební techniku zkrátka neřešitelné. Co v takových situacích dělat? Stačí se obrátit na společnost Mepo jeřábnické práce, která působí v okrese Trutnov a širokém okolí. Nabízíme vám totiž autojeřáby k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu. Díky nám vás tak už nic nezastaví. Jeřábnické práce našimi autojeřáby nabízíme zákazníkům po celé republice již od roku 1991. Přesně tak víme, co která zakázka potřebuje, a poskytneme vám takové autojeřáby, které splní vaše požadavky do posledního detailu. Víme také, že každý projekt je jiný a autojeřáby tomu přizpůsobujeme. U nás tak najdete menší autojeřáby o nosnosti 8 tun, střední jeřáby, ale i autojeřáby, které bez problému unesou 55 tun. Naše autojeřáby si tak může pronajmout skutečně každý bez ohledu na velikost zakázky. Ve společnosti Mepo jeřábnické práce chceme, abyste se na naše autojeřáby mohli za každých okolností spolehnout. Najdete u nás proto pouze autojeřáby od prověřených značek, jako jsou V3S, TATRA nebo GROVE GMK. Jaké autojeřáby si u nás tedy konkrétně můžete pronajmout? K dispozici vám jsou: - Autojeřáby AD 08 – nosnost 8t/ 3m, vyložení 0.8t / 9m, výška zdvihu 12m - Autojeřáby AD 20 – nosnost 20t/3m, vyložení 0.2t/ 22m, výška zdvihu 22m - Autojeřáby AD 28 – nosnost 28t/ 3m, vyložení 0.5t/ 24m, výška zdvihu 27m - Autojeřáby GROVE GMK 2035E – nosnost 35t/ 2.5m, vyložení 1.2t/ 26m, výška zdvihu 30m - Autojeřáby GROVE GMK 3055E – nosnost 55t/ 2.5m, vyložení 0.7t/ 38m, výška zdvihu 43m Potřebujete si i vy pronajmout autojeřáb? Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře. Obratem vám vytvoříme individuální kalkulaci a nabídneme vám ideální řešení vaší zakázky. Najdete nás v Kunčicích nad Labem poblíž města Trutnov, autojeřáby k pronájmu ale nabízíme zákazníkům z celé České republiky.


Práce s hydraulickou rukou, Palfinger 27002, Vrchlabi, Jičín, Trutnov, Hostinné, Jilemnice, Dvůr Králové nad Labem

Práce s hydraulickou rukou, Palfinger 27002, Vrchlabi, Jičín, Trutnov, Hostinné, Jilemnice, Dvůr Králové nad Labem

MAN 33.400 6x6 Nosnost: 14.000 kg Celková hmotnost: 26.000 kg Nápravy:6x6 Rozměry ložné plochy:6200 x 2450 x 800 mm Možnost demontáže bočnic včetně sloupků. Hydraulická ruka: Palfinger PK 27002 Dálkové ovládání Naviják Nosnost: 2,00 m = 6500 kg 4,60 m = 5060 kg 6,00 m = 3600 kg 7,30 m = 2480 kg 10,10m = 1750 kg 12,20m = 1310 kg 14,40m = 1040 kg 16,70m = 850 kg 18,90m = 730 kg 21,10m = 640 kg 23,10m = 550 kg


Autojeřáb Trutnov, práce jeřábem Dvůr Králové, Nová Paka

Autojeřáb Trutnov, práce jeřábem Dvůr Králové, Nová Paka

Naše společnost Mepo jeřábnické práce s.r.o. se zabývá pronájmem autojeřábů, zajišťováním výškových prací a autodopravou. - pronájem autojeřábů - práce s jeřábem - prodej autojeřábu - stěhování strojů v prostorách hal, stavenišť, dílen a výrobních závodů


Montážní plošina Jičín, pronájem plošiny Semily, Jilemnice, Lomnice

Montážní plošina Jičín, pronájem plošiny Semily, Jilemnice, Lomnice

Naše firma Mepo jeřábnické práce s.r.o. zajišťuje výškové práce pomocí montážních plošin: - montážní plošina) - samohybná kloubově-teleskopická montážní plošina


Jeřábnické práce Jičín, práce autojeřábem Semily, autojeřáb Jilemnice

Jeřábnické práce Jičín, práce autojeřábem Semily, autojeřáb Jilemnice

Naše firma Mepo jeřábnické práce s.r.o. provádí veškeré jeřábnické práce. Disponujeme vlastními stroji. - autojeřáby - montážní plošiny - samohybná dieslová montážní plošina - samohybná eletrická kloubovo-teleskopická montážní plošina - závěsný montážní koš Před provedením realizace jeřábnické práce Vám zajistíme odbornou konzultaci s našim pracovníky v místě zakázky zcela ZDARMA.


Stěhovací práce Trutnov Vrchlabí Semily Jičín Dvůr Králové nad Labem

Stěhovací práce Trutnov Vrchlabí Semily Jičín Dvůr Králové nad Labem

Firma MEPO jeřábnické práce s.r.o. mimo pronájmu autojeřábů a montážních plošin nabízí také stěhovací práce. Provádíme stěhování objektů do nosnosti 35 tun. Nabízíme kompletní stěhovací činnost, od přepravy po usazení na místo určení.


Autojeřáb TRUTNOV, VRCHLABÍ, SEMILY, JIČÍN, DVŮR KRÁLOVÉ, ŠPINDLERŮV MLÝN, PEC P. SNĚŽKOU, JILEMNICE

Autojeřáb TRUTNOV, VRCHLABÍ, SEMILY, JIČÍN, DVŮR KRÁLOVÉ, ŠPINDLERŮV MLÝN, PEC P. SNĚŽKOU, JILEMNICE

Nabízíme pronájem autojeřábů od 8 t do 55 t. Vlastníme autojeřáb Grove GMK 3055E, je to plně automatizovaný systém, který šetří Váš čas i peníze. Dále pronajímáme montážní plošiny MP 22 s dosahem až 22 metrů a samohybné montážní plošiny Nabízíme také kontejnery ( nízké, vysoké, kryté, otevřené) a UNC060, VZV( LINDE, DESTA ). Potřebujete poradit jaký autojeřáb vybrat? Zavolejte a my Vám v místě zakázky ZDARMA pomůžeme s výběrem vhodného autojeřábu. Práci provádíme v Královehradeckém kraji, a také v Libereckém kraji. Města jako jsou Trutnov, Vrchlabí, Jičín, Hostinné, Dvůr Králové nad Labem, Jilemnice, Hořice, Miletín, Špindlerův mlýn jsou v našem dobrém dosahu. Firma Mepo podniká v oboru pronájem autojeřábů a pronájem montážních plošin více než 10 let. A může Vám nabídnou plně vyškolené pracovníky z oboru.


Samohybné montážní plošiny - pronájem -  haulotte, upright

Samohybné montážní plošiny - pronájem - haulotte, upright

Vážení obchodní partneři, mimo jeřábnické práce bychom vás rádi upozornili na nové stroje v našem depu. Jedná se o eletrickou nůžkovo teleskopickou plošinu upright AB 38N a 4x4 haulotte 16PX. Dále pak vysokozdvižné vozíky značky Desta a Linde s nosností 3,5t.


Autojeřáb s nosností 55 tun, GROVE GMK 3055E

Autojeřáb s nosností 55 tun, GROVE GMK 3055E

Nabízíme k pronájmu autojeřáb s nosností 55 tun, v oblasti Krkonoš, okrese Trutnov, Semily, Jičín, Hradec Králové, Mladá Boleslav. . Typ autojeřábu GROVE GMK 3055E


Vysokozdvižné vozíky VZV pronájem Krkonoše Vrchlabí

Vysokozdvižné vozíky VZV pronájem Krkonoše Vrchlabí

Mimo pronájem autojeřábů a montážních plošin bychom vám rádi nabídli také vysokozdvižné vozíky. Vlastníme značky desta a linde H35 obě s nosností 3,5t. Vrchlabí, Dvůr králové nad Labem, Jilemnice, Trutnov.


Shazování sněhu - odvoz sněhu - práce s mont. plošinami Vrchlabí

Shazování sněhu - odvoz sněhu - práce s mont. plošinami Vrchlabí

Firma Lubomír Mejsnar - MEPO vám nabízí, mimo pronájmu autojeřábů, montážních plošin, autodopravy a práce s UNC a Desta, také služby v oblasti shazování sněnu a následný uklid a odvoz sněhu. K těmto výškovým pracím využíváme naše montážní plošiny do 22m. Zajišťujeme i samotný shoz sněnu našimi zaměstnanci.


Autojeřáb GROVE GMK 2035E, s nosností 35 t. Krkonoše - Vrchlabí

Autojeřáb GROVE GMK 2035E, s nosností 35 t. Krkonoše - Vrchlabí

Firma Lubomír Mejsnar - MEPO vám nabízí svůj autojeřáb s nosností 35 tun a výškovým dosahem až 45m. Autojeřáb značky Grove GMK 2035E patří mezi nejvýkonější autojeřáby ve své třídě a automatizovanými systémy šetří váš čas i peníze. Boční dosah až 34m. Mimo jiné nabízíme také AD28, AD20, AD08 a montážní plošiny do 22m. Autodoprava + desta do 3,5tun je také v naší nabídce.


Samohybná kloubová montážní plošina Haulotte 16 PX, Vrchlabí

Samohybná kloubová montážní plošina Haulotte 16 PX, Vrchlabí

Firma Lubomír Mejsnar -MEPO nabízí svým zákazníkům nejen autodopravu a autojeřáby s nosností do 35t, ale také rozšiřuje své služby o samohybné klobově-teleskopické montážní plošiny s pohonem 4x4 (Haulotte 16 PX). Krkonoše a okolí.


Pronájem autojeřábů (8 - 35 tun), montážních plošin, kontejnerů

Pronájem autojeřábů (8 - 35 tun), montážních plošin, kontejnerů

Nabízíme pronájem autojeřábů od 8 t do 35 t. Vlastníme autojeřáb Grove GMK 2035E, je to plně automatizovaný systém, který šetří Váš čas i peníze. Dále pronajímáme montážní plošiny MP 22 s dosahem až 22 metrů. Nabízíme také kontejnery ( nízké, vysoké, kryté, otevřené) a UNC060. Potřebujete poradit jaký autojeřáb vybrat? Zavolejte a my Vám v místě zakázky ZDARMA pomůžeme s výběrem vhodného autojeřábu. Práci provádíme v Královehradeckém kraji, a také v Libereckém kraji. Města jako jsou Trutnov, Vrchlabí, Jičín, Hostinné, Dvůr Králové nad Labem, Jilemnice, Hořice, Miletín, Špindlerův mlýn jsou v našem dobrém dosahu. Firma Mepo podniká v oboru pronájem autojeřábů a pronájem montážních plošin více než 10 let. A může Vám nabídnou plně vyškolené pracovníky z oboru.