Pletené výrobky
Jana Buchtelová


č. 164, Višňové 671 38
Nabízíme výrobu na maloprůmyslových pletacích strojích s možností tvarového pletení a na plochých pletacích strojích dělení 12, 10, 8. Výrobky můžeme doplnit háčkováním nebo ručním pletením doplňků.

Pletárna, pletená móda, prodej pletených oděvů, pletené módy.
Pletení:
-pletené svetry, čepice, halenky, pánské svetry, vesty
-dámská konfekce
-svetry
-výroba, prodej oděvů.
-jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry
-hrubě pletené úplety připomínající ruční práci
-myslivecké svetry
-propínací svetry.

Spolupracujeme s oděvními firmami a módními návrháři při výrobě jejich vlastních kolekcí.

Produkty
  • dámské šaty, dámská trička, kalhoty pro dámy, dámské legíny, dámské kabáty, dámské sukně, dámské topy
  • slaměné klobouky, kožešinové a pletené zboží, šály a rukavice, šátky a čelenky, barety a kukly
  • pánské kalhoty, spodní prádlo, formální košile, černé obleky, riflové kalhoty, trika s krátkým rukávem, pánské svetry, sportovní mikiny


Související články
Zakázková výroba pletených čepic pro firmy

PLETEX s.r.o.

Zakázková výroba pletených čepic pro firmy

PLETEX s.r.o. Třebíč se specializuje na zakázkovou výrobu pletených čepic pro firmy. Tyto pletené reklamní předměty jsou ideálním způsobem, jak propagačně podpořit firemní značku. Nabízí možnost vybrat si z nabídkového katalogu nebo si nechat vyrobit čepice na míru podle konkrétní představy či grafického podkladu zákazníka.


Kvalitní, originální a stylové pletené čepice

PLETEX s.r.o.

Kvalitní, originální a stylové pletené čepice

Pletené čepice jsou nejen praktickým, ale i módním doplňkem, který dokáže zvýraznit váš osobitý styl. Pokud hledáte kvalitní, originální a stylové pletené čepice pro sebe nebo pro své blízké, měli byste se seznámit s nabídkou firmy PLETEX s.r.o. z Třebíče, která se výrobou pletených čepic zabývá již více než 20 let.


Stylové a funkční merino oblečení pro děti i dospělé

Merinox s.r.o.

Stylové a funkční merino oblečení pro děti i dospělé

V dnešním uspěchaném světě je důležité najít oblečení, které je nejen pohodlné a stylové, ale také funkční. Merino oblečení představuje ideální řešení pro každodenní nošení, sport i volný čas. Ať už hledáte merino triko pro vaše outdoorové dobrodružství nebo merino dupačky pro vaše nejmenší, merino vlna poskytuje nepřekonatelný komfort a kvalitu.


Oblečte se na míru od profesionálního krejčího

Petr Borecký

Oblečte se na míru od profesionálního krejčího

Pokud hledáte oblek či jiné kousky do vašeho šatníku, které vám budou perfektně sedět, vyjadřovat vaši osobnost a vkus, a zároveň vám dodají sebevědomí, eleganci a styl, nechte si je ušít na míru v krejčovství Petr Borecký z Poděbrad. Toto krejčovství se zabývá ruční výrobou oblečení pro muže i ženy a nabízí vám širokou škálu služeb v oblasti zakázkového šití oděvů na míru, ale také prodej obleků a košil od světových výrobců.


Firemní články
Výroba pletené módy, pletených oděvů

Výroba pletené módy, pletených oděvů

Nosíte rádi pletenou módu a pletené oděvy? Navštivte naše webové stránky a internetový obchod a vyberte si módu, která hřeje! Firma PLETENÉ VÝROBKY se zabývá výrobou pletené módy pánské i dámská konfekce. Spolupracujeme s oděvními firmami a módními návrháři při výrobě jejich vlastních kolekcí. Náš pletený sortiment zahrnuje jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci, seženete u nás i vesty, kabáty a svetry pro myslivce. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Nic nezahřeje, jako pletené oděvy! Pletené výrobky Buchtelová se zabývá výrobou pletených oděvů, pletené pánské i dámské módy. V našem sortimentu naleznete jak jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, tak i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Spolupracujeme i s oděvními firmami a módními návrháři, při výrobě jejich vlastních kolekcí. Sortiment oděvů: -šaty -trička -halenky -vesty -kabáty -roláky aj. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Výrobce pletených oděvů, pletené svetry na zip

Výrobce pletených oděvů, pletené svetry na zip

Nosíte rádi pletené oděvy jakou jsou svetry, kabáty, čepice či vesty? Pak neváhejte a navštivte webové stránky a internetový obchod výrobce pletených oděvů! PLETENÉ VÝROBKY vyrábí pletené oděvy nejen dámské, ale i pánské konfekce. Spolupracujeme s oděvními firmami i módními návrháři při výrobě jejich vlastních módních kolekcí. V nabídce pletený svetr s žebrovou kapucí i bez kapuce, se zapínáním na zip nebo s klokaními kapsami v různých barvách a velikostech. Kompletní nabídku pletených oděvů naleznete na webových stránkách.


Pletená móda, jemný úplet-pletené roláky

Pletená móda, jemný úplet-pletené roláky

Nice nezahřeje tak, jako pletená móda! Navštivte naše webové stránky a internetový obchod a vyberte si z naší nabídky pletených oděvů! Vyrábíme pletenou módu pro pány, dámy i děti, spolupracujeme i s oděvními firmami a módními návrháři při výrobě jejich vlastních kolekcí. V nabídce nejen jemné úplety - roláky, ale i klasické svetry, svetry pro myslivce a mnoho dalšího. K dostání v různých barvách a velikostech i dle přání klienta. Kompletní nabídku pletené módy naleznete na webových stránkách.


Výrobce pletených oděvů

Výrobce pletených oděvů

Naše firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová, dodává, vyrábí pletené oděvy, pletenou módu. V našich začátcích jsme pletli hlavně na zakázku. Jsme výrobce pletených oděvů a upleteme - halenky/ viskóza, elastan, šaty, trička, jemný úplet - halenky, jemný úplet - propínací,jemný úplet - roláky, pletené halenky, pletené roláky, pletené zipové svetry, pletené kabáty, pletené vesty, pánské a myslivecké svetry, buretové hedvábí, pletené propínací svetry. Spolupracujeme také s oděvními firmami, módními návrháři, při výrobě jejich kolekcí. Více informací najdete na webových stránkách.


Pletená móda, výroba pletených oděvů

Pletená móda, výroba pletených oděvů

Naše firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová, nabízí pletenou módu. Pletené oděvy jsme začali vyrábět již v roce 1995. Pletli jsme hlavně na zakázku. Můžeme Vám nabídnout jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Jsme v úzké spolupráci také s oděvními firmami, módními návrháři, při výrobě kolekcí. Vyrobíme, upleteme halenky, vesty, kabáty, roláky, šaty, trička a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů

Firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová, nabízí strojové pletení. S výrobou pletených oděvů jsme začali již v roce 1995. Začínali jsme převážně na zakázku. V naší nabídce najdete jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Spolupracujeme také s různými oděvními firmami, módními návrháři, při výrobě kolekcí. Pleteme, prodáváme halenky, vesty, kabáty, roláky, šaty, trička aj. Více informací najdete na webových stránkách.


Výrobce pletené módy, pletených oděvů

Výrobce pletené módy, pletených oděvů

Firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová začala se strojovým pletením již v roce 1995. Začátek výroby byl převážně na zakázku. V sortimentu najdete jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, ale i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Jsme ve spolupráci s oděvními firmami a módními návrháři, při výrobě jejich kolekce. Nabízíme: halenky, vesty, kabáty, roláky, šaty, trička aj. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů. Se strojovým pletením roku jsme začali v roce 1995. Začátek výroby byl převážně na zakázku. V sortimentu najdete jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, ale i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Sortiment: -halenky -vesty -kabáty -roláky -šaty -trička aj.


Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy. Sortiment zahrnuje jak jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, tak i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Sortiment: -halenky viskóza/ elastan -šaty -trička -jemný úplet - haleny, propínací, rolák. Pletené: -halenky -roláky -kabáty -vesty -pánské a myslivecké svetry -buretové hedvábí -propínací svetry.


Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů. -se strojovým pletením jsme začaly v roce 1995 -počáteční výroba byla převážně na zakázku -postupné rozvíjení spolupráce s maloobchodními prodejnami s oděvy -spolupracujeme s oděvními firmami a módními návrháři -zájemcům o spoluprácí můžeme nabídnout výrobu na maloprůmyslových pletacích strojích dělení 7 a 3 s možností tvarového pletení a na plochých pletacích strojích dělení 12, 10, 8. -výrobky můžeme doplnit o ruční práce- háčkováním nebo ručním pletením doplňků.