Pletené výrobky
Jana Buchtelová


č. 164, Višňové 671 38

Nabízíme výrobu na maloprůmyslových pletacích strojích s možností tvarového pletení a na plochých pletacích strojích dělení 12, 10, 8. Výrobky můžeme doplnit háčkováním nebo ručním pletením doplňků.

Pletárna, pletená móda, prodej pletených oděvů, pletené módy.
Pletení:
-pletené svetry, čepice, halenky, pánské svetry, vesty
-dámská konfekce
-svetry
-výroba, prodej oděvů.
-jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry
-hrubě pletené úplety připomínající ruční práci
-myslivecké svetry
-propínací svetry.

Spolupracujeme s oděvními firmami a módními návrháři při výrobě jejich vlastních kolekcí.

IČ: 49443879
DIČ: CZ7552054730
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jana Buchtelová

Výroba pletené módy, pletených oděvů

Výroba pletené módy, pletených oděvů

Nosíte rádi pletenou módu a pletené oděvy? Navštivte naše webové stránky a internetový obchod a vyberte si módu, která hřeje! Firma PLETENÉ VÝROBKY se zabývá výrobou pletené módy pánské i dámská konfekce. Spolupracujeme s oděvními firmami a módními návrháři při výrobě jejich vlastních kolekcí. Náš pletený sortiment zahrnuje jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci, seženete u nás i vesty, kabáty a svetry pro myslivce. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Nic nezahřeje, jako pletené oděvy! Pletené výrobky Buchtelová se zabývá výrobou pletených oděvů, pletené pánské i dámské módy. V našem sortimentu naleznete jak jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, tak i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Spolupracujeme i s oděvními firmami a módními návrháři, při výrobě jejich vlastních kolekcí. Sortiment oděvů: -šaty -trička -halenky -vesty -kabáty -roláky aj. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Výrobce pletených oděvů, pletené svetry na zip

Výrobce pletených oděvů, pletené svetry na zip

Nosíte rádi pletené oděvy jakou jsou svetry, kabáty, čepice či vesty? Pak neváhejte a navštivte webové stránky a internetový obchod výrobce pletených oděvů! PLETENÉ VÝROBKY vyrábí pletené oděvy nejen dámské, ale i pánské konfekce. Spolupracujeme s oděvními firmami i módními návrháři při výrobě jejich vlastních módních kolekcí. V nabídce pletený svetr s žebrovou kapucí i bez kapuce, se zapínáním na zip nebo s klokaními kapsami v různých barvách a velikostech. Kompletní nabídku pletených oděvů naleznete na webových stránkách.


Pletená móda, jemný úplet-pletené roláky

Pletená móda, jemný úplet-pletené roláky

Nice nezahřeje tak, jako pletená móda! Navštivte naše webové stránky a internetový obchod a vyberte si z naší nabídky pletených oděvů! Vyrábíme pletenou módu pro pány, dámy i děti, spolupracujeme i s oděvními firmami a módními návrháři při výrobě jejich vlastních kolekcí. V nabídce nejen jemné úplety - roláky, ale i klasické svetry, svetry pro myslivce a mnoho dalšího. K dostání v různých barvách a velikostech i dle přání klienta. Kompletní nabídku pletené módy naleznete na webových stránkách.


Výrobce pletených oděvů

Výrobce pletených oděvů

Naše firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová, dodává, vyrábí pletené oděvy, pletenou módu. V našich začátcích jsme pletli hlavně na zakázku. Jsme výrobce pletených oděvů a upleteme - halenky/ viskóza, elastan, šaty, trička, jemný úplet - halenky, jemný úplet - propínací,jemný úplet - roláky, pletené halenky, pletené roláky, pletené zipové svetry, pletené kabáty, pletené vesty, pánské a myslivecké svetry, buretové hedvábí, pletené propínací svetry. Spolupracujeme také s oděvními firmami, módními návrháři, při výrobě jejich kolekcí. Více informací najdete na webových stránkách.


Pletená móda, výroba pletených oděvů

Pletená móda, výroba pletených oděvů

Naše firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová, nabízí pletenou módu. Pletené oděvy jsme začali vyrábět již v roce 1995. Pletli jsme hlavně na zakázku. Můžeme Vám nabídnout jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Jsme v úzké spolupráci také s oděvními firmami, módními návrháři, při výrobě kolekcí. Vyrobíme, upleteme halenky, vesty, kabáty, roláky, šaty, trička a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů

Firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová, nabízí strojové pletení. S výrobou pletených oděvů jsme začali již v roce 1995. Začínali jsme převážně na zakázku. V naší nabídce najdete jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Spolupracujeme také s různými oděvními firmami, módními návrháři, při výrobě kolekcí. Pleteme, prodáváme halenky, vesty, kabáty, roláky, šaty, trička aj. Více informací najdete na webových stránkách.


Výrobce pletené módy, pletených oděvů

Výrobce pletené módy, pletených oděvů

Firma PLETENÉ VÝROBKY Jana Buchtelová začala se strojovým pletením již v roce 1995. Začátek výroby byl převážně na zakázku. V sortimentu najdete jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, ale i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Jsme ve spolupráci s oděvními firmami a módními návrháři, při výrobě jejich kolekce. Nabízíme: halenky, vesty, kabáty, roláky, šaty, trička aj. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů. Se strojovým pletením roku jsme začali v roce 1995. Začátek výroby byl převážně na zakázku. V sortimentu najdete jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, ale i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Sortiment: -halenky -vesty -kabáty -roláky -šaty -trička aj.


Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy

Výroba pletených oděvů, pletené módy, oděvy. Sortiment zahrnuje jak jemně pletená trička, svetříky, sukně, zipové svetry, tak i hrubě pletené úplety připomínající ruční práci. Sortiment: -halenky viskóza/ elastan -šaty -trička -jemný úplet - haleny, propínací, rolák. Pletené: -halenky -roláky -kabáty -vesty -pánské a myslivecké svetry -buretové hedvábí -propínací svetry.


Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů

Výroba pletených oděvů. -se strojovým pletením jsme začaly v roce 1995 -počáteční výroba byla převážně na zakázku -postupné rozvíjení spolupráce s maloobchodními prodejnami s oděvy -spolupracujeme s oděvními firmami a módními návrháři -zájemcům o spoluprácí můžeme nabídnout výrobu na maloprůmyslových pletacích strojích dělení 7 a 3 s možností tvarového pletení a na plochých pletacích strojích dělení 12, 10, 8. -výrobky můžeme doplnit o ruční práce- háčkováním nebo ručním pletením doplňků.Další produkty a služby
  • dámské šaty, dámská trička, kalhoty pro dámy, dámské legíny, dámské kabáty, dámské sukně, dámské topy
  • slaměné klobouky, kožešinové a pletené zboží, šály a rukavice, šátky a čelenky, barety a kukly
  • pánské kalhoty, spodní prádlo, formální košile, černé obleky, riflové kalhoty, trika s krátkým rukávem, pánské svetry, sportovní mikiny

Naše společnost se zabývá prodejem automobilových střešních nosičů značek THULE, HAKR A NEUMANN. Kromě nosičů máme v nabídce také sněhové řetězy, střešní boxy nebo autokosmetiku.

Související články
Maskoti - název mluví za vše
Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Pánské obleky na míru vám ušijeme za 3 týdny
Pánské obleky na míru vám ušijeme za 3 týdny

Většina mužů si na nákupy a sledování módních trendů příliš nepotrpí. Existuje však něco, co nesmí chybět v šatníku žádného muže bez ohledu na jeho věk či společenské postavení – oblek na míru. Oblek šitý na míru je totiž velmi univerzální kousek, který vám může sloužit desítky let. Kde oblek na míru sehnat za rozumné peníze? Pánské obleky na míru pro vás šije společnost LIPTEX ve městech Praha, Brno a Ostrava.


Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.


Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti H-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.