Autosklo PEMI, s.r.o.


Opravu, výměnu a servis autoskel poskytuje pro oblast Veselí nad Moravou firma Autosklo PEMI, s.r.o. Provádíme také tónování a kódování autoskel. Realizujeme reklamní polepy aut a chiptuning.

Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven - pokud máte autosklo pojištěno, jeho výměnu provedeme na počkání. Zastoupíme Vás v řízení s pojišťovnou a postaráme se o veškerou administrativu.

V rámci výměny a opravy autoskel poskytujeme mobilní servis - sklo vyměníme na kterémkoliv místě, které si určíte a navíc je mobilní servis v provozu nonstop. Provedení výměny je možné i na naší dílně. Opravujeme praskliny u všech osobních, nákladních vozů a autobusů - dvouvrstvá autoskla čirá, tónovaná, vyhřívaná a reflexní.

Provádíme tónování autoskel - aplikujeme prvotřídní autofólie SunTek. Instalace trvá 1-3 hodiny a vybrat si můžete z několika druhů a odstínů filmů, aby vše dokonale ladilo s vozidlem. Aplikací fólie docílíte většího soukromí, snížení rizika oslnění a skla budou odolnější vůči tlaku a úderu

Zajistíme kódování autoskel - vyleptáme VIN kód na sklo automobilu - dochází tak ke snížení rizika krádeže automobilu až o 90%.

Postaráme se také o reklamní polepy automobilů, a to od vytvoření grafického návrhu po finální aplikaci. Získáte tak nepřehlédnutelnou reklamu za příznivou cenu.

Našim zaměřením je také chiptuning - úprava software řídící jednotky vozidla, který navýší výkon až o 35 % a točivý moment až o 40 %, Díky této úpravy dochází ke snížení spotřeby paliva, pružnějšímu chodu motoru a nástupu akcelerace v nižších otáčkách. Odborné úpravy provádíme na míru, v závislosti na typu motoru a vozidla.

Slogan:

Výměna autoskel na počkání

Štítky:

Autosklo, autofólie, oprava, tónování, polep, kódování, chiptuning, výměna Veselí nad Moravou

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kódování autoskel – vyleptání VIN kódu na skla automobilů, snížení rizika odcizení vozu

Kódování autoskel – vyleptání VIN kódu na skla automobilů, snížení rizika odcizení vozu
Snižte riziko odcizení vašeho vozu díky kódování autoskel. O aplikaci VIN kódu na skla automobilu se postará firma Autosklo PEMI z Veselí nad Moravou.

Tónování autoskel – aplikace prvotřídní autofólie SunTek

Tónování autoskel – aplikace prvotřídní autofólie SunTek
Vylepšete vzhled Vašeho automobilu a ochraňte ho před krádežemi a UV zářením díky aplikaci tónovacích autofólie na skla, o kterou se postará firma Autosklo PEMI.

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů
Mobilní výměnu a opravy pojištěných autoskel u osobních, nákladních vozů nebo autobusů zajistí v okolí Veselí nad Moravou firma Autosklo PEMI. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autosklo PEMI, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autosklo PEMI, s.r.o.
www.autosklopemi.com
Adresa

Adresa

Kollárova 1229
Veselí nad Moravou 698 01

info@autosklopemi.com
+420 776 773 707


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha