Petr Kopčil
Sunteem Records


Mokrá 314, Zlín 760 01

Sunteem records, profesionální nahrávací studio / produkce - záznam - mix - mastering

Sunteem records je profesionální nahrávací, produkční a masteringové studio ve Zlíně. Značka Sunteem records patří do skupiny společnosti Firestarter s.r.o.

Studio bylo založeno v roce 2003 a od té doby neustále expanduje s technologiemi, nejkvalitnějším hardware a pouze legálním software od prestižních značek jako Universal audio, Steinberg, Native instruments, Refx.

IČ: 68758561
DIČ:
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Kopčil

Nahrávací studio Sunteem records Zlín

Nahrávací studio Sunteem records Zlín

Záznam, editace, mix, mastering - to je standard i u konkurence. Studio Sunteem records nabízí navíc hudební produkce i remix, záznam v externích podmínkách mimo studio, záznam koncertu, přednášky, divadelní představení - to vše přirozeně ve studiové kvalitě. Vyrobíme Vám hlášky pro záznamník, jingles a podkresová hudba pro rádia a televize, zvuk dostane video a TV reklama, www stránky, natáčíme ruchy, tvoříme mobilní obsah, vyzvánění, hlášky, audio logo, hlasové navigace pro GPS. Nebo chcete snad vlastní rádio pro vaši firmu? Od hudby, jingles, reklam, zpráv, aktuálních nabídek... Sídlíme ve Zlíně, ale on line pracujeme kdekoliv a kdykoliv. Pro více informací navštivte www.sunteem-records.czDalší produkty a služby
  • multimediální centra, domácí kina, radiomagnetofony, audio video vysílače, filmové projektory, digitální kamery
  • vydávání periodických publikací, vydávání knih, hudební vydavatelství, nakladatelská činnost, vydávání doplňkových publikací
  • dechové nástroje, smyčcové nástroje, bicí nástroje, klávesové nástroje, strunové nástroje, hudební příslušenství

Dodáváme moderní výstavní systém ISOframe. Flexibilní, jednoduchý a rychle sestavitelný.

Související články
Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu
Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu

V poslední době se nám ve studiu sešlo několik poptávek po zajištění interní komunikace intranetovým video kanálem. Protože obvykle klienti tápou, jak vůbec celou věc pojmout a uchopit, přinášíme k tomuto tématu naše zkušenosti a postřehy z praxe. Mnohé z nich platí i obecně. Přečtěte si tipy od Videostudia POLAS Praha.


Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha
Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.


Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší
První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.