BAEL
Jindřich Babarík

CZKElektro školení vyhláška 50/78 sb. Ostrava, Frýdek

Institut vzdělávání a informací BAEL v Ostravě poskytuje elektro školení a přezkoušení elektrikářů, slaboproudařů, revizních techniků a projektantů dle vyhlášky 50/78 sb., podle § 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11. Zájemci o školení si u nás mohou předem objednat či zakoupit učební texty, soubory právních a bezpečnostních předpisů, příručky a jiné publikace pro elektrotechniky, které Vám pomohou se rychle a dobře připravit na zkoušky.

Školení provádíme nejen pro firmy, ale i pro živnostníky, podnikatele, osvč z celého Moravskoslezského kraje (Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava). Není pro nás problém zařídit školení i v rámci celé ČR.

Jedná se o jednodenní školení, které v naší učebně začíná v 9 hodin a je nutné se vždy přihlásit telefonicky, e-mailem nebo na našich webových stránkách. V případě zájmu o školení a přezkoušení přímo u Vás ve firmě požadujeme minimální počet uchazečů osm osob.

Poskytujeme školení:
- školení z vyhl. 50/78 Sb.
- práce ve výškách
- jeřábníci
- plošiny
- vazači
- PO
- BOZP.

Každý uchazeč si sebou vezme veškeré doklady o dosaženém vzdělání, potvrzení o zdravotní způsobilosti a potvrzení o délce praxe v oboru elektro, případně stará osvědčení.

Spolupracujeme s profesionálními lektory, kteří do výuky zapojují videotechniku a předávají své bohaté praktické zkušenosti.

Mezi naše další činnosti patří technické nakladatelství a vydavatelství BAEL, redakce odborného časopisu Elektrotechnika v praxi, který vychází v tiskové i elektronické podobě.

E-shop, prodej přímo na provozovně:
- praktické pomůcky a tabulky elektrotechniky
- příručky pro zkoušky elektrotechniků a další publikace a tiskopisy
- odborný časopis Elektrotechnika v praxi.


Slogan:

Vaše spojení se světem elektrotechniky


Katalog firem:    

Kurzy pro firmy

,  

Vydavatelství

,  
Štítky:

elektro školení vyhláška 50/78 sb. Ostrava, Frýdek Místek, příručky pro elektrotechniky, publikace