OXOID CZ s.r.o.


Kaštanová 539/64, Brno 620 00

Akreditovaná výroba dle ISO 9001:2008, ISO 13485:2003:
-mikrobiologická kultivační média a jiné diagnostické výrobky
-živné půdy.
Anaerobní kultivační systémy, suplementy pro kultivační média, dehydrovaná kultivační média, disky pro testování antibiotické citlivosti, hemokultivace, hotová kultivační média, ELISA testy, referenční kmeny, aglutinační séra, rychlotesty pro testování potravinářských výrobků, veterinární ELISA testy, imunochromatografické testy.
Pojmová řada:
-molekulární biologie, diagnostické testy, kontrola kvality, odběr a transport, potravinové alergeny.
Hlavní zn. výrobků THERMO SCIETIFIC, OXOID, REMEL, výrobky AnaeroGen, Brilliance, CampyGen, Culti-Loops, DrySpot, IDEIA, IMAGEN, Inhibigen, ONE Broth, PathoDx, PathoProof, Precis, ProSpecT, Quanti-Cult Plus, PapID, SIGNAL, Staphaurex, Staphytect Plus, StAR, Streptex, Veggietones, Wellcolex, Wellcogen, Xpect, BAX®, RiboPrinter®.
Výrobky jsou používány v klinických a průmyslových laboratořích k izolaci a identifikaci bakterií nebo jiných organismů způsobujících nemoci, kontaminaci potravin, atp.
Odběratelé:
-klinické laboratoře, potravináři, hygiena potravin, kvalita vod, výrobci léčiv.

Odběratelé:
-kliniky
-potravináři
-laboratoře.

IČ: 27754146
DIČ: CZ27754146
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: RNDr. Přemysl Konečný

Další produkty a služby
  • odměrné chemické roztoky, kapalné scintilátory, tlumivé roztoky na pH, speciální rozpouštědla
  • homeopatika a přírodní léčiva, bylinné sirupy a likéry, humánní a veterinární léčiva, výroba a distribuce léků

České elektro - Milan Bezdíček

Související články
Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine
Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine

Oblast vědy a také techniky postupuje velkými kroky každým dnem kupředu. Medicína, biologie i genetika má v dnešní době velké zastoupení. V oblasti molekulární biologie a genetiky pracuje firma Biogen Praha, s.r.o., která navázala spolupráci se společností Abbkine. Společně tak přináší nabídku primárních a sekundárních protilátek, mezi kterými najdete polyklonální protilátky, lehké řetězce specifických sekundárních protilátek a další.


Distribuce a logistika chemikálií
Distribuce a logistika chemikálií

Na trhu je široký výběr chemikálií v podobě kapalné i pevné. Jedná se o sortiment českých, evropských i světových výrobců na různé využití. Nejen kvalitu těchto produktů, ale také odborné poradenství a další služby vám poskytne firma Chem Logistic, s.r.o. se sídlem v Pardubicích.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky
Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.