Student Cyber Games
SCG


Veveří 24, Brno 602 00
Student Cyber Games (SCG) je nezisková organizace (Občanské sdružení) založená v České republice, jejíž činnost spočívá v rozvoji volnočasových aktivit. Tím se má na mysli zejména pořádání turnajů, soutěží, lig a mistrovství, poradenská, vzdělávací a osvětová činnost pro veřejnost a vydávání publikací. Činnost SCG je dlouhodobě zaměřena především na studenty středních škol a podporu školního soutěžení.

Prezentiáda - Mistrovství středních škol v prezentování (www.prezentiada.cz)

pIšQworky - Mistrovství středních škol v piškvorkách (www.pIsQworky.cz)

První myšlenka uspořádat netradiční soutěž pro sebe i své spolužáky se zrodila v hlavách tehdejších studentů brněnského gymnázia. Netradiční proto, že se jednalo o soutěž ve strategické počítačové hře. Po uspořádání prvního ročníku jsme se rozhodli rozšířit soutěž i na jiné střední školy v republice a založili občanské sdružení Student Cyber Games. Našim cílem je pořádání školních soutěží, které dávají možnost vyniknout studentům, kteří zrovna nejsou matematičtí géniové nebo mistři ve sprintu.

Soutěžní historie

Máme za sebou již tři úspěšné ročníky strategické počítačové hry Starcraft. V průběhu let jsme získali jak větší počet příznivců, tak vyšší zájem médií. V roce 2006 nám poskytlo záštitu tehdejší Ministerstvo informatiky. Více o těchto projektech zde.

V roce 2008 jsme uspořádali další netradiční soutěž pro středoškoláky, tentokráte v piškvorkách. Oficiální název zní pIšQworky a ne náhodou jsou zvýrazněna písmena I a Q. Jedná se sice o jednoduchou a oblíbenou hru, ale zároveň je u ní potřeba používat logického myšlení. Nebývalý rozsah soutěže ještě podtrhlo partnerství Masarykovy univerzity.Více o tomto projektu zde.

Organizace

V současnosti tvoří tým SCG přes čtyřicet vysokoškolských s středoškolských studentů. Hlavní neboli centrální tým má útočiště v Brně a je tvořen studenty Masarykovy univerzity. Společně se staráme nejen o hladký průběh probíhajících akcí, ale připravujeme rovněž akce budoucí.

Budoucnost

Naší vizí je stát se jedničkou v pořádáním „nesportovních“ středoškolských soutěží v celé České republice.

Produkty
  • uskupení podle zájmu, sportovní a kulturní spolky

Lesní hospodářství, výkup a prodej dřevní hmoty.

Lesní hospodářství, výkup a prodej dřevní hmoty

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram.

Vedení účetnictví, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání Příbram

Související články
Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

RODINKA rodinné centrum

Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

Potřebujete jít do práce nebo děláte rekvalifikační kurz či studujete a máte malé dítě? Máte raději menší kolektiv rodinného typu? Upřednostňujete domácí stravu? Nebo máte dlouhou pracovní dobu mezi 6 až 18 hodinou? Potřebujete poradit s výchovou Vašeho dítěte? Pak je tady pro Vás dětská skupina AJORODINKA!


Ultravysokopevnostní beton od TBG Metrostav - světová technologie výroby a zpracování betonu

TBG METROSTAV s.r.o.

Ultravysokopevnostní beton od TBG Metrostav - světová technologie výroby a zpracování betonu

Ultravysokopevnostní beton je právem nazýván materiálem budoucnosti. Díky jeho unikátním vlastnostem je možné nejen navrhovat lehké tenkostěnné konstrukce s výrazně delší trvanlivostí než u klasického betonu, ale i vytvářet ochranné tenké vrstvy na stávajících konstrukcích a kreativní architektonické detaily staveb.


Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

H.S.TRADE a.s.

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou pro Vás čtečky dokladů tím pravým řešením. A chcete-li to nejlepší mezi čtečkami, chtějte značku VICOMP!


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.