Svobodná spolková republika Kraví hora
Republika Kraví hora, z.s.


Republika Kraví hora, z.s. je recesistický mikrostát, jehož cílem je propagovat vinařskou kulturu a humor v regionu Kraví hora, který je součástí Velkopavlovické vinařské podoblasti. Republika Kraví hora má svou vlajku, znak, hymnu, měnu, ústavu, prezidenta, premiéra a další státní symboly. Její obyvatelé se nazývají kravihořané a jsou známí svou pohostinností a veselostí.

Republika Kraví hora se skládá z 80 sklepů, které jsou rozloženy na ploše 1, 5 hektaru. Sklepy slouží jako místo pro uskladnění a ochutnávku vína, ale také jako prostor pro setkávání a zábavu. V každém sklepním areálu se nachází sídlo vlády, kde se konají oficiální akce a jednání. Republika Kraví hora pořádá pravidelně různé vinařské akce, jako jsou reprezentační ples, velikonoční výstava vín, den otevřených sklepů, letní služby u vinaře, svatovavřinecké noční otevřené sklepy nebo putování za mladým vínem. Tyto akce lákají tisíce návštěvníků z celé republiky i ze zahraničí.

Republika Kraví hora je také členem Svazu mikronárodů České republiky, který sdružuje další recesistické státy, jako jsou Mostecká republika, Republika Šumava nebo Království železných hor. Republika Kraví hora si udržuje přátelské vztahy s těmito i jinými mikronárody a podporuje jejich snahu o rozvoj a spolupráci.

Pokud máte zájem o více informací o Republice Kraví hora, navštivte jejich webové stránky www.republikakravihora.cz. Tam se dozvíte více o jejich historii, symbolice, území, obyvatelstvu, politice, hospodářství a kultuře. Republika Kraví hora je zajímavým a originálním fenoménem české společnosti, který stojí za poznání.

Štítky:

recesistický mikrostát, Bořetice, Břeclav, vinné sklepy, vinařské akce, humor, vláda

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Recesistický mikrostát Republika Kraví Hora, vinařská kultura, humor, Bořetice

Recesistický mikrostát Republika Kraví Hora, vinařská kultura, humor, Bořetice
Svobodná spolková Republika Kraví hora - místo kde se střetává víno a humor.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Svobodná spolková republika Kraví hora Republika Kraví hora, z.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Svobodná spolková republika Kraví hora
www.republikakravihora.cz
Adresa

Adresa

Bořetice 39
Bořetice 691 08

info@republikakravihora.cz
+420 724 964 250

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha