JVBUS Jiří Vykouřil
Autobusová doprava Brno

CZKVnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava Brno

JVBUS Jiří Vykouřil - Autobusová doprava Brno- provozuje vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu. Pronajímáme zájezdové autobusy pro školy a cestovní kanceláře. Působíme v Jihomoravském kraji.

Naše firma je autobusovým dopravcem, jehož tým řidičů má dlouhodobé zkušenosti s autobusovou dopravou a přepravou osob. Poskytujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu. Naše autobusy pronajímáme pro dálkové cesty a zájezdy. Vozový park společnosti JVBUS Jiří Vykouřil je k dispozici jak pro zahraniční, tak i české cestovní kanceláře. Naše vozy zajistí i přepravu žáků a studentů škol na exkurze, poznávací zájezdy či výlety. Postaráme se o transport dalších skupin, jako jsou sportovní kluby, orchestry, incomingové společnosti. Zajistíme i dopravní obsluhu a přepravu pro akce většího rozsahu.

Naše autobusy jsou maximálně komfortní, bezpečné a jsou obsluhovány profesionální posádkou. Naše moderní vozy vybavené polohovatelnými sedadly, bezpečnostními pásy, klimatizací a toaletou jsou zárukou pohodlné a bezpečné jízdy. Autobusy jsou zakoupeny přímo nové od výrobce - v našem vozovém parku najdete vozy typu VLD FUTURA . Po každé cestě autobusy podstoupí po příjezdu do garáží celkové čištění a preventivní prohlídku.


Katalog firem:    

Autobusová doprava tuzemská

,  

Autobusová doprava zahraniční

,  
Štítky:

mezinárodní vnitrostátní autobusová doprava Brno, pro školy, pronájem zájezdových autobusů