Zdeněk Hrubeš
PRECIZ - zakázkové truhlářství


Za tratí 471, Třebechovice pod Orebem 503 46

Práce:
Zakázková výroba schodišť včetně zábradlí:
- výroba masivních dřevěných schodišť včetně zábradlí v dřevinách dle přání zákazníka olepovaných i samonosných
- pro povrchovou úpravu používáme vodní a speciální otěruvzdorné nebo protiskluzové laky.

Zakázková výroba nábytku:
- nábytek pro kanceláře, dětské a obývací pokoje v provedení lamino, dýha, masiv s povrchovou úpravou zdravotně nezávadnými laky
- vestavěné skříně v provedení lamino, dýha, masiv v rozměrech a podobě dle přání zákazníka s kvalitním systémem na posuvné nebo skládací dveře značky LAGUNA.

Zakázková výroba dveří:
- dveře vchodové masivní a dveře interiérové masivní i dýhované ve všech dřevinách i exotických dle přání zákazníka včetně povrchové úpravy.

Zakázková výroba kuchyní
- kuchyně vyrábíme dle návrhu a vašich individuálních požadavků v provedení lamino, dýha z dřevin našich i exotických a masivu.
- dodávka včetně kování, vnitřního vybavení skříní, drátěného programu a doplňků.

IČ: 69882177
DIČ: CZ7011073069
Okres: Hradec Králové
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubeš

Samonosná dřevěné schodiště Praha Nymburk Hradec Pardubice

Samonosná dřevěné schodiště Praha Nymburk Hradec Pardubice

Zdeněk Hrubeš PRECIZ - zakázkové truhlářství - Zakázková výroba schodišť včetně zábradlí, nábytku, kuchyní a dalších truhlářských výrobků. - výroba masivních dřevěných schodišť - výroba samonosných schodišť - výroba zábradlí - používáme otěruvzdorné nebo protiskluzové laky. Pro samonosná schodiště zajišťujeme služby od samotného návrhu dle přání a požadavků našich zákazníků. Samonosná schodiště zajišťujeme pro zákazníky z měst Hradec Králové, Pardubice, Praha a mnoha dalších lokalit.


Výroba montáž dřevěné schody Praha Poděbrady Kolín

Výroba montáž dřevěné schody Praha Poděbrady Kolín

Naše zakázkové truhlářství Zdeněk Hrubeš PRECIZ se především zaměřujeme se především na zakázkovou výrobu masivních dřevěných schodišť a to i včetně zábradlí v dřevinách dle přání zákazníka Dřeviny nabízíme olepované i samonosné. Pro povrchovou úpravu používáme vodní a speciální otěruvzdorné nebo protiskluzové laky. - dřevěná schodiště - dveře z masivu - nábytek na míru -kuchyně na míru - vybavení exteriérů a interiérů


Dřevěné schodiště Hradec Králové výroba schodů Pardubice

Dřevěné schodiště Hradec Králové výroba schodů Pardubice

Naše firma truhlářství Preciz nabízí širokou nabídku služeb, mezi něž patří zakázková výroba dveří, výroba nábytku či výroba vybavení interiérů a exteriérů. - samonosné schodiště - oblepované schodiště - masivní dřevěné schodiště včetně zábradlí - dřevěné schodiště - výroba schodů, schodišť na zakázku.


Dřevěná schodiště a dveře, kuchyně na zakázku Hradec Králové.

Dřevěná schodiště a dveře, kuchyně na zakázku Hradec Králové.

Naší další specializací je zakázková výroba a realizace těchto produktů: - samonosná dřevěná schodiště - kuchyně z dýhy i masivu - výroba dveří na zakázku - výroba nábytku - vybavení interiérů a exteriérů


Obalové palety obklady stěn parapetů palubkové Hradec Pardubice

Obalové palety obklady stěn parapetů palubkové Hradec Pardubice

Naše firma Zdeněk Hrubeš PRECIZ - zakázkové truhlářství se zabývá především truhlářským pracemi na zakázku. - vybavení interiéru obklady stěn a stropů, parapety laminované, dýhované a masivní podlahy dřevěné, palubkové včetně povrchové úpravy, podlahy laminátové. - okna špaletová a EURO s kvalitní povrchovou úpravou a značkovým kováním. - truhlářské práce v exteriéru, palubkové obklady včetně povrchové úpravy, zahradní pergoly, altány, přístřešky - kuchyňský nábytek - vestavěné skříně - kancelářský nábytek - dřevěné dveře - dětský dřevěný nábytek. - obalové palety atypických rozměrů dle požadavků zákazníka.


Dřevěná špaletová EURO okna dveře truhlářství Hradec Pardubice

Dřevěná špaletová EURO okna dveře truhlářství Hradec Pardubice

Naše firma Zdeněk Hrubeš PRECIZ - zakázkové truhlářství provádí především práce truhlářské. - výroba dřevěných, špaletových oken - výroba eurooken - výroba dřevných dveří. Zakázková výroba dveří: - dveře vchodové masivní a dveře interiérové masivní i dýhované ve všech dřevinách i exotických dle přání zákazníka včetně povrchové úpravy.


Zakázková výroba schodišť zábradlí nábytku kuchyní Hradec

Zakázková výroba schodišť zábradlí nábytku kuchyní Hradec

Naše firma PRECIZ - zakázkové truhlářství se zabývá především truhlářskými pracemi. - zakázková výroba nábytku - výroba schodišť, zábradlí - kuchyňské linky - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - výroba dveří, okenDalší produkty a služby
  • vchodové dveře, tepelně izolující okna, pasivní domy, okenní i dveřní profily, dřevěná eurookna
  • kuchyňské lavice, lakované kuchyňské linky, dřevěné židle, jídelní stoly z masivu, kuchyně na míru, jídelní sety, kuchyňské skříňky
  • výroba nábytku na míru, výroba vestavěných skříní, atypické postele, police na míru, botníky na míru, sedací nábytek na míru
  • kožené sedací soupravy, rozkládací pohovky, křesla a taburety, židle a stoličky, čalouněný nábytek
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • výroba nábytku ze dřeva, ložnice na míru, dřevěný nábytek z masivu, zakázková výroba nábytku, prodej dřevěných skříní
  • školní lavice, školní židle, otočné kancelářské židle, kancelářská křesla, kancelářské stoly, kancelářské šuplíky, rostoucí stoly pro děti

Miroslav Novotný

Související články
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží

Každý jistě bude souhlasit s tvrzením, že ve školních zařízeních je zapotřebí opravdu odolného nábytku. V šatnách platí tento názor zřejmě nejvíce. Šatní kovový nábytek firmy TechnoBank vás přesvědčí, že řešení se vždy najde. Dokonce při nízkých nákladech.


Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.


Kuchyně na míru podle vašich představ
Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.