Jiří Drašar, a.s.
Drašar NCL spol. s r.o.


Veveří 2581/102, Brno 616 00
Společnost Jiří Drašar, a.s. se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti správy nemovitostí, bytů a bytových družstev, údržbou a opravami bytového fondu. Jsme stabilním partnerem SVJ, společenství vlastníků jednotek v Brně. Ve správě nemovitostí máme více jak 20 let zkušeností. Za vlastníka převezmeme veškeré povinnosti v péči o nemovitost.

Zajištění kompletní správy budovy (s vyčleněnými jednotkami, které jsou ve vlastnictví jednotlivých vlastníků) pro SVJ, společenství vlastníků jednotek.

Naše kompletní správa budovy představuje zajištění po stránce technické, po stránce ekonomické a po stránce právní.

Správa:
- byty, bytová družstva, nemovitosti
- přístup k on-line dokumentaci pro správce a statutární zástupce SVJ
- on-line nahlížení do dokumentů spojených se správou domu
- nahlížení do dokumentů pro jednotlivé vlastníky jednotek
- on-line správa nemovitostí – elektronická dokumentace a správa domu

Úspory při správě nemovitosti:
- možnost výhodného pojištění nemovitosti
- úspora až 2/3 nákladů na pojištění nemovitosti
- možná pomoc při vyřizování úvěru na investiční akce

Vypracování:
- nájemní a podnájemní smlouvy včetně následného sledování legislativních změn

Vyúčtování služeb spojených s bydlením.

Poradenská činnost v oblasti správy bytů, financování, dotací.

Havarijní služba pro sjednané klienty 24 hodin denně na tel. čísle 568 838 112, čísla mobilních telefonů zaměstnanců jsou pro vnitřní potřebu firmy.

Inženýrská činnost:
- obstarávání dokumentace
- územní povolení
- dozorování staveb
- zpracování znaleckých posudků.

Realitní kancelář:
- převody bytů dle zákona
- vypracování prohlášení vlastníka dle zákona
- následné převody bytů v osobním vlastnictví
- kupní, směnné, darovací smlouvy
- zpracování znalecké posudky.

Provozovna:
- Veveří 102, Brno - Žabovřesky.
Odloučené pracoviště:
- Nezvalova 3, Brno - Lesná

Další produkty a služby
  • správa bytů, správce SVJ, správa kotelen, služby úklidu, čištění budov, správa objektů, správce nemovitostí, facility management
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, provize, developerské projekty, prodej domů, bytů a pozemků, prodej nebytových prostor

Servis a prodej plynových kotlů a zařízení - objednávky na zelené lince 800217233.

Servis a prodej plynových kotlů a zařízení - objednávky na zelené lince 800217233

Operace karpálního tunelu, chirurgie ruky Semily, operace lupavé prsty, léčba vrozených vad ruky.

Operace karpálního tunelu, chirurgie ruky Semily, operace lupavé prsty, léčba vrozených vad ruky

Související články
Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ale i z širokého okolí.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Naxos Ostrava, a.s.

Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, rádi pro vás ale zajistíme i schopné recepční, strážné nebo zařídíme občerstvení na akci.


Další produkty a služby
Profesionální on-line správa nemovitostí - elektronický šanon

Profesionální on-line správa nemovitostí - elektronický šanon

Předejte nám Vaše starosti se správou nemovitostí a my je vyřešíme k Vaší spokojenosti. Profesionální on-line správu, elektronické šanony a dokumenty zajišťuje v Brně firma Jiří Drašar, a.s.


Digitalizace dokumentů - on-line správa nemovitostí, bytových družstev a bytů

Digitalizace dokumentů - on-line správa nemovitostí, bytových družstev a bytů

Formou chráněného internetového přístupu pro zástupce bytových družstev a bytů zajišťuje společnost Jiří Drašar, a.s. v Brně on-line správu nemovitostí a digitalizaci dokumentů.


Kompletní správa nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek

Kompletní správa nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek

Kompletní správa nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek, technické, ekonomické a právní záležitosti pro Vás zajistí firma Jiří Drašar, a.s. v Brně.


Správce nemovitostí SVJ, společenství vlastníků a bytových družstev Brno

Správce nemovitostí SVJ, společenství vlastníků a bytových družstev Brno

Kompletní správce nemovitostí SVJ, statutární zástupce SVJ, společenství vlastníků a bytových družstev jedině od firmy Jiří Drašar, a.s. v Brně.


SVJ Brno, Jihlava , Třebíč

SVJ Brno, Jihlava , Třebíč

Společnost Jiří Drašar, a.s. se sídlem v Třebíči a provozovnách v Brně a v Jihlavě nabízí služby v oblasti správy nemovitostí, SVJ. Společnost má se správou a údržbou bytů dlouhodobé zkušenosti a může zaručit odbornou péči o Váš nemovitý majetek. Údržbu a opravy společnost zajišťuje výhradně na základě rozhodnutí vlastníka - SVJ (společenství vlastníků jednotek). Na požádání zorganizuje výběrové řízení na zhotovitele zakázky či poskytovaných služeb, společnost doporučí nejlepší řešení, ale rozhodnutí je vždy na vlastníkovi - SVJ. Více informací o správě majetku a kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Správa bytových družstev Brno, správa bytů Brno

Správa bytových družstev Brno, správa bytů Brno

Společnost Jiří Drašar, a.s., pobočkou v Brně nabízí služby v oblasti správy bytů a bytových družstev. Vlastníkům domů či společenstvím vlastníků nabízí: -Dlouholetou zkušenost zaručující odbornou péči o Váš nemovitý majetek. -s přihlédnutím na složitost právního rámce a široký rozsah oborů a činností, jež pojem "Správa nemovitostí" zahrnuje, se společnost prvotně zaměřuje zejména na postupné zdokonalování služeb stávajícím zákazníkům Naše společnost se nebrání převzít do správy další objekty, jejichž nájemcům či vlastníkům by zajišťovala správu za stejných podmínek jako u stávajících zákazníků. Pro více informací o správě bytů a bytových družstev v Brně nás neváhejte kontaktovat na telefonu či emailu.


Správa bytů, bytových družstev Brno

Správa bytů, bytových družstev Brno

Společnost Jiří Drašar, a.s., pobočka Brno nabízí služby v oblasti správy bytů, bytových družstev. Vlastníkům domů či společenstvím vlastníků nabízíme: -dlouholeté zkušenosti zaručující odbornou péči o Váš nemovitý majetek -s ohledem na složitost právního rámce a široký rozsah oborů a činností, jež pojem "Správa nemovitostí" zahrnuje, se společnost prioritně zaměřuje zejména na postupné zdokonalování služeb stávajícím zákazníkům -společnsost se nebrání převzít do správy další objekty, jejichž vlastníkům či nájemcům by zajišťovala správu za stejných podmínek jako u stávajících zákazníků. Pro více informací o správě bytů a bytových družstev v Brně nás neváhejte kontaktovat.


Správa nemovitostí Brno

Správa nemovitostí Brno

Společnost Jiří DRAŠAR, a.s., pobočka Brno nabízí služby v oblasti správy nemovitostí. Hlavní cíl společnosti: -poskytování kvalitních služeb vlastníkům i nájemcům bytů v oblasti bydlení -s ohledem na složitost právního rámce a široký rozsah oborů a činností, jež pojem "Správa nemovitostí" zahrnuje, se společnost prioritně zaměřuje zejména na postupné zdokonalování služeb stávajícím zákazníkům -společnsost se nebrání převzít do správy další objekty, jejichž vlastníkům či nájemcům by zajišťovala správu za stejných podmínek jako u stávajících zákazníků. Pro více informací o správě nemovitostí ve městě Brno nás neváhejte kontaktovat.