AT TRADING, s.r.o.


U Stadiónu 3166/7, Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

Montáž, oprava, servis:
- tachografy
- nezávislé topení
- autoklimatizace.
Výroba a prodej:
- traktorové přívěsy.

IČ: 28610288
DIČ: CZ28610288
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Herold

Prodej nezávislá topení Webasto pro sanitky, osobní i nákladní vozidla Ostrava, Karviná, Havířov

Prodej nezávislá topení Webasto pro sanitky, osobní i nákladní vozidla Ostrava, Karviná, Havířov

Už Vás unavuje neustálé škrabání námrazy z oken Vašeho auta? Chcete se i v zimním období ve svém vozidle cítit bezpečněji a nechcete se nechat omezovat špatným výhledem? Pak právě Vám společnost AT TRADING s.r.o. s působností v regionech Ostrava, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Frýdek Místek a Opava nabízí řešení. Tím je pořízení nezávislého topení od světoznámého výrobce příslušenství pro motorová vozidla Webasto. - určeno pro sanitky a vozidla přepravující léčiva, osobní i nákladní vozidla - zahřívání interiéru - předehřívání motoru – nižší spotřeba paliva, menší zatížení životního prostředí - jednoduchá obsluha - malá spotřeba paliva - malý odběr elektrické energie - tichý provoz bez poruchovosti Dbejte na svou bezpečnost a přijďte si do firmy AT TRADING s.r.o. pořídit nezávislé topení Webasto. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Oprava, montáž, kalibrace, ověření, aktivace a stahování dat z tachografů, Ostrava, Karviná, Havířov

Oprava, montáž, kalibrace, ověření, aktivace a stahování dat z tachografů, Ostrava, Karviná, Havířov

Česká firma AT TRADING s.r.o. se již od roku 1994 v rámci svých poskytovaných služeb soustředí na pohodlí a hlavně bezpečnost řidičů na silnicích. Především pro všechny řidiče nákladních vozidel nyní exkluzivně nabízí kompletní servis k tachografům, díky kterým lze získat informace o rychlosti a době jízdy a počtu ujetých kilometrů. Společnost AT TRADING s.r.o., která působí především v regionech Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek a Bohumín, Vám zajistí: - opravu tachografů všech typů - po dobu opravy bezplatné zapůjčení jiného přístroje i s ověřením - výměnu kabelů a snímačů - stahování dat z karet a digitálních tachografů - skladem – snímače, kabely, náhony k tachografům, tachografové kotoučky, vícejazyčné formuláře, thermo papír do digitálních tachografů - poradenství s výběrem vhodného softwaru - instalaci - zaškolení obsluhy Neváhejte a obraťte se na firmu AT TRADING s.r.o., ať je Vaše cesta bezpečná pro Vás i ostatní.


Prodej, dodávka, servis traktorové přívěsy, nosiče kontejnerů, TNK Ostrava, Karviná, Havířov

Prodej, dodávka, servis traktorové přívěsy, nosiče kontejnerů, TNK Ostrava, Karviná, Havířov

Společnost AT TRADING , s.r.o. s působností v Moravskoslezském kraji exkluzivně dodává traktorové nosiče kontejnerů. Ty jsou vhodné především při sběru a zpracování bioodpadů, ve sběrných dvorech či firmách zabývajících se údržbou obecních pozemků. Svůj účel mají také na místech těžko dostupných pro automobily jako přípojné vozidlo za traktor. Firma AT TRADING s.r.o. Vám nabízí k dispozici: Traktorový nosič kontejnerů TNK 5 a TNK 7 - natažení, složení a přeprava kontejneru - sklápění a vysypání přepravovaného materiálu - jednoduchá údržba a obsluha - manipulace pomocí hydraulického systému traktoru - zajištění kontejneru pomocí pneumatického systému - součástí je kompletní přívěs s technickým průkazem a návodem, náhradní kolo, blatníky a opěrné nohy - zaškolení obsluhy - záruční i pozáruční servis - dodávka náhradních dílů Ulehčete si práci a přijďte si pro traktorový nosič kontejnerů do firmy AT TRADING , s.r.o. . Těšíme se na Vás.Další produkty a služby
  • zařízení pro posklizňovou úpravu, diskové žací stroje, lisy a ovíječky, traktorové nakladače, kombajny a sklízecí mlátičky
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel

Zahrada je ozdobou každého domu - aby byla perfektní, využijte našich služeb jako je zakládání a realizace zahrad nebo výsadba a údržba zeleně.

Související články
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Prodej strojů Strip – Till v ČR
Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.