CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@alfservis.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 515 532 600

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Svitavská 500/7
Blansko 678 01

Alf servis, s.r.o.

Poskytovatelem vysokorychlostního pevného připojení k internetu včetně servisu pro firmy i domácnosti v Blansku a okolí je firma Alf servis, s.r.o. Poskytujeme chytrou televizi Kuki, VoIP volání přes internet. Zajišťujeme kvalitní a rychlý optický a bezdrátový internet a televizi na doma i do práce, také profi připojení pro menší i velké firmy.

Díky optickému připojení získáte vysokorychlostní připojení v domě nebo bytě. Na výběr máme několik balíčků. V bytových domech i rodinných domech ve vybraných lokalitách vás připojíme k optické síti rychlostí až 1000 Mbit/s. Naše produkty Optický 300, 600 a 1000 jistě uspokojí nejnáročnější uživatele.

V ostatních lokalitách zajišťujeme pevné připojení prostřednictvím mikrovlnných zařízení. Řada HECTIC o rychlostech stahování 30 – 70 a odesílání až 20 Mbit umožňuje běžným uživatelům využívat internet na 5 a více zařízeních, sledování televize Kuki v běžné kvalitě, nahrávání fotografií, sledování videa atd.

Náročným uživatelům nabízíme připojení v registrovaném pásmu zaručující vysokou kvalitu a stabilitu vysokorychlostních tarifů PLUS o rychlostech stahování 100-300 Mbit/s a odesílání 50-100 Mbit/s. Díky tarifům PLUS můžete využívat váš pevný internet na více než 10 zařízeních, odesílat a zálohovat pro velké objemy dat, přehrávat videa v UHD/8K, využívat náročnější aplikace. Vyšší rychlost odesílání (upload) pro cloudové služby umožňuje provoz na větším počtu zařízení. Tarify PLUS využívají menší firmy, pracující na home-office.

Jsme také poskytovatelem chytré digitální televize Kuki. Tato smart TV s mnoha rozšířenými funkcemi jako zpětné sledování, nahrávání, sledování nahraných seriálů,
dokoupení filmových titulů je výborným společníkem uživatelů všech generací. Při zakoupení balíčku můžete televizi sledovat na 2 pevných a 5 mobilních zařízeních. Máte přístup až ke 150 kanálům v závislosti na zvoleném balíčku. Můžete mít svou Kuki s sebou a sledovat ji kdekoliv budete cestovat na mobilu, tabletu či notebooku.


Firemním smluvním klientům zajišťujeme provádění komplexní softwarové a hardwarové služby síťových zařízení. Servisní činnost spočívá v kontrole, identifikaci a následném odstranění závad způsobených havárií, běžným provozem, opotřebením jednotlivých zařízení nebo jejich dílů, nekompatibilitou software a hardware a chybami software.

Firmám nabízíme internet server, což je softwarový produkt pro správu a zabezpečení přístupu firemní počítačové sítě. Obsahuje komplexní služby připojení do sítě internet a ochranu interní sítě před vnějšími útoky.

VoIP volání zajistí volání přes internet za výhodnější ceny. Volat můžete ze stolních telefonů, mobilů, tabletů, počítače i notebooku. Poskytneme Vám i telefonní přístroje, jako jsou
bezšňůrové nebo podnikové telefony.

moreless
Informační zdroje

Televize a rádioInternetové připojení

SLOGAN: Rychlý internet a televize na doma i do práce

Štítky: Poskytovatel internetového připojení, Blansko, bezdrátové, digitální televize, servis, VOIP volání

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Vysokorychlostní a stabilní internetové připojení pro home office a online výuku

Vysokorychlostní a stabilní internetové připojení pro home office a ...

Vysoce výkonné a stabilní internetové připojení vhodné pro homme office a online výuku zajišťuje v okolí Blanska firma Alf servis.

Digitální televize Kuki TV s možností sledování na smartphonu, tabletu i notebooku včetně zpětného shlédnutí

Digitální televize Kuki TV s možností sledování na smartphonu, tabletu ...

Digitální televizi Kuki TV s možnosti zpětného shlédnutí pořadů a filmů až 7 dní zpětně a přehráváním na mobilech, tabletech i notebooku poskytuje Alf servis.
Kontakty

Alf servis, s.r.o.
Svitavská 500/7
Blansko 678 01
GPS: 49°21′33.19″ N, 16°38′35.99″ E

49°21′33.19″ N, 16°38′35.99″ E

QR kód firmy Alf servis, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Alf servis, s.r.o.
Adresa

Adresa

Svitavská 500/7
Blansko 678 01

info@alfservis.cz
+420 515 532 600

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Optické a bezdrátové internetové připojení

Optické a bezdrátové internetové připojení

Digitální televize Kuki v Blansku

Digitální televize Kuki v Blansku

Kuki TV a Alf internet za výhodné ceny

Kuki TV a Alf internet za výhodné ceny

Kde nás najdete

Svitavská 500/7
Blansko 678 01

GPS49°21′33.19″ N, 16°38′35.99″ E

Plánování trasy

Svitavská 500/7 Blansko 67801

Prospekty

Certifikát kvality firmy