Betafence s.r.o.


Zvonařka 16, Brno 617 00

Naše společnost se zabývá výrobou plotů a oplocení. Nabízíme komplexní řešení šité přímo na míru. Máme 130 let zkušeností. Na každý plotový systém používáme jen ty nejkvalitnější a nejodolnější materiály a poskytujeme 10 let záruku. Potrpíme si na bezpečnostní parametry a snadnou instalaci.

Nabízíme:
-bezpečnostní řešení pro profesionály
-residenční řešení pro zákazníky
-standardní bezpečnostní systémy
-řešení pro průmysl a infrastrukturu
-gabionové konstrukce
-weldmesh řešení pro průmysl
-ochrana potrubí
-izolační pletivo
-skleněná síťovina ad.

Zajistíme oplocení pro:
-oblasti s ropou a zemním plynem
-větrné elektrárny
-elektrárny
-vojenské oblasti
-vězeňská zařízení
-vysokorychlostní železnice
-letiště
-dálnice
-břehy řek
-závodní okruhy
-sportovní stadiony, hřiště
-rezidenční čtvrtě
-soukromá sídla
-bazény
-parky a zahrady ad.

Zastoupení na Slovensku:
BETAFENCE s.r.o. - organizačná zložka Slovensko
Stará Vajnorská 37 (3. poschodie)
831 04 Bratislava
Tel.: +421 2 44 63 32 87
E-mail: info@betafence.sk
www.ploty-betafence.sk

IČ: 29197112
DIČ: CZ29197112
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Oliver Holý

Výroba, prodej a montáž plotových systémů

Výroba, prodej a montáž plotových systémů

Potřebujete sehnat společnost která Vám zajistí výrobu nebo montáž plotových systémů? Obraťte se na nás! Námi použité materiály při výrobě plotů jsou velice odolné a vysoce kvalitní. Na veškeré námi vyrobené a prodané plotové systémy poskytujeme minimálně 10-let záruku. Montáž je velice snadná a splňuje veškeré bezpečnostní podmínky. Naše ploty se dají použít na letištích, ve vojenských oblastech, na zahradách, soukromích parcelách, dálnicích ad. Podrobnější informace najdete na našich www stránkách!


Montáž, prodej, výroba svařovaného pletiva Brno

Montáž, prodej, výroba svařovaného pletiva Brno

Potřebujete v Brně sehnat prodejce, který Vám zajistí výrobu na míru i montáž svařovaného pletiva? Neváhejte se zastavit za námi! Svařované pletiva se hodí pro průmyslové objekty nebo i jako dekorativní oplocení zahrad. K výrobě používáme je vysoce kvalitní a odolné materiály např.: galvanizovaný drát potažený plastem nebo pokovené dráty s nanesenou perfektně přilnavou vrstvou PVC na povrchu. Záruku poskytneme minimálně 10 let. Jejich montáž je snadná a nezabere moc času. Bezpečností parametry splňuje dle norem EU. Podrobnější informace ke svařovaným pletivům najdete na našich www.


Výroba a prodej mobilního oplocení Brno

Výroba a prodej mobilního oplocení Brno

Potřebujete v Brně dočasně ochránit stavbu před přístupem nepovolaných osob? Vyzkoušejte mobilní oplocení od nás! Naše firma Vám zajistí jak výrobu tak prodej mobilního oplocení, které můžete využít třeba při pořádání různých akcí nebo koncertů, ale i při ochraně stavebního materiálu na staveništích. Dá se s ním velmi lehce manipulovat, takže ho kdykoliv bez větší námahy přesunout, složit či postavit jinde kde je ho potřeba. Podrobnější informace k mobilnímu oplocení naleznete na našich www.


Prodej a výroba plotových sloupků Olomouc

Prodej a výroba plotových sloupků Olomouc

Chystáte si kolem svého domu postavit plot a potřebujete sehnat kvalitní pletivo a plotové sloupky? Přesně pro Vás je tu naše firma, která Vám zajistí jak výrobu tak i prodej nejen sloupků na plot! Sloupky jsou nepostradatelnou součástí každého plotu. Nabízíme sloupkové systémy u kterých zaručujeme dlouhou životnost. Sloupky si můžete vybrat: bekafor clik, kruhové, bekaclip, el, bekafix, s objímkami, čtyřhranné nylofor, d-lox. Kromě plotových sloupků si u nás vyberete i pletivo nebo můžete zvolit kompletní plotové systémy, záleží jen na Vás! Pro více informací navštivte naše www.


Výroba a montáž bran a branek Ostrava, Olomouc

Výroba a montáž bran a branek Ostrava, Olomouc

Chystáte se ke svému objektu v Olomouci nebo Ostravě pořídit novou bránu či branku a potřebovali by jste někoho kdo by Vám s tím pomohl? Obraťte se na nás! Bránu vyrobíme přesně na míru a s montáží si hlavu vůbec nedělejte o tu se také postaráme my! Naše společnost se zabývá výrobou křídlových a posuvných bran a branek. K výrobě je použit ten nejkvalitnější materiál, takže Vám zajistíme odolnost vůči vnějším vlivům a dlouhodobou životnost. Brány si můžete vybrat buď jednokřídlové, dvoukřídlové nebo posuvné s různou povrchovou úpravou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo se podívejte na naše www.


Výroba a montáž plotových systémů Olomouc, Ostrava

Výroba a montáž plotových systémů Olomouc, Ostrava

Hledáte na Ostravsku, Olomoucku firmu, která Vám vyrobí a namontuje plotový systém dle Vašich představ a požadavků? Neváhejte se obrátit na nás! Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na každý plot či kompletní plotový systém poskytujeme 10-ti letou záruku. Naše ploty se snadno montují a splňují veškeré bezpečnostní parametry. Oplotíme vojenské oblasti, letiště, dálnice, soukromá sídla, parky, zahrady, elektrárny, oblasti s ropou a zemním plynem ad. Pokud chcete více informací neváhejte nás kontaktovat!


Ploty, plotové systémy-výroba, montáž Brno

Ploty, plotové systémy-výroba, montáž Brno

Chystáte se oplotit si svůj pozemek a hledáte společnost, která Vám vyrobí ploty či kompletní plotové systémy dle Vašich požadavků? Pak se bez váhání obraťte na naši společnost! Zabýváme se výrobou a montáží různých plotů, oplocení a plotových systémů. Pro výrobu používáme vysoce odolné a velice kvalitní materiály. Nabízíme gabionové konstrukce, izolační pletivo, standardní bezpečnostní systémy ad. Oplotíme vysokorychlostní železnice, sportovní stadiony, hřiště, bazény, parky, zahrady, vojenské oblasti, elektrárny ad. Podrobnější informace o oplocení najdete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • kované ploty, kovové brány, posuvné kolejové brány, pohony pro kovová vrata, otočné kovové brány, kovové ploty
  • dílenské nářadí, pilníky a rašple, svěráky, brusné kotouče, šroubováky, kladiva a sekery, železné hřebíky


Související články
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, nářadí, profily, těsnění, zabezpečovací systémy a ještě mnohem více.


Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.


Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.


Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat
Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Garážová vrata jsou důležitým prvkem, který je lepší nepodceňovat. Jejich účelem je splňovat moderní, estetické, technické, bezpečnostní i kvalitativní požadavky. A zároveň se přizpůsobit přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka. S tím vám nejen poradí, ale také zrealizuje firma Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči.