SRUBY - POLÁK, s.r.o.


Za Podjezdem 350, Blažovice 664 08
Společnost SRUBY – POLÁK, s.r.o. se zabývá výstavbou a montáží kanadských srubů a roubených domů na klíč. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Brna. Naše dřevostavby však naleznete po celé České republice.

Na trhu působíme již od roku 2000 a díky naší kvalitně odváděné práci jsme se zařadili mezi hlavní výrobce a dodavatele srubů a roubenek v České republice. Pro stavbu vybíráme dřevo té nejlepší kvality a proto vsázíme na dřevo těžené v zimních obdobích, které je odolnější proti dřevokazným škůdcům. Pečlivě vybrané dřevo poté zpracováváme ve vlastním pilařském středisku.

Stavíme jak rodinné domy vhodné pro celoroční bydlení, tak domky určené k rekreaci a pro komerční účely.

Roubenné domy a sruby dodáváme na klíč i jako hrubou stavbu. Hrubou stavbu předáváme s plně dokončeným dilatačním systémem. Je tedy kompletně připravená pro osazení oken i dveří, vybudování příček a zavedení elektrických rozvodů.

A jaké jsou další výhody naší spolupráce?

- s našimi osvědčenými projektanty zajistíme vyhotovení projektové dokumentace
- zajistíme stavební povolení a vše potřebné k jeho získání
- našim klientům nabízíme bezplatnou konzultaci před i po stavbě
- samozřejmostí je také osobní prezentace dokončené stavby
- nejsme subdodavatelé, ale přímí výrobci

Mimo jiné se zabýváme také pilařskou výrobou stavebního řeziva a výrobou vnitřních i venkovních boxů pro koně. Dále nabízíme ustájení koní v udržovaných prostorných boxech, s možností pastvy, venkovní jízdárnou, halou a zázemím pro jezdce.

Další produkty a služby
  • výstavba dřevostaveb, montované domy, mobilní příbytky na klíč, nízkoenergetické domy na klíč
  • pilařská výroba, jehličnaté truhlářské řezivo, listnaté truhlářské řezivo, impregnace řeziva, hoblování řeziva, práce s nakladačem řeziva

Základní škola a Mateřská škola Braňany

Související články
Prodej a dodávka stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlava

Ing. Radek Vintr

Prodej a dodávka stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlava

Sháníte zásobování řezivem pro stavební, truhlářskou nebo tesařskou firmu? Pravidelné nebo výjimečné dodávky OSB desek? Využijete je při stavbě nebo rekonstrukci domu, ale mají i další uplatnění v tesařském a stavbařském průmyslu. Prodej a dodávku stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlavy zajistí firma Ing. Radek Vintr.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Pila Benda s.r.o.

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Když se řekne europaleta, tak jde o čtyřstrannou dřevěnou paletu splňující mezinárodní předpisy, tedy normy, která je vhodná i pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Pro uspokojení požadavků každého zákazníka se vyrábí různé druhy palet, které se liší rozměry, nosností, hmotností, celkovým zpracováním a konečným využitím. A široké spektrum palet pro vás na míru vyrobí firma Pila Benda s.r.o.


Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Stavby Nisa, s.r.o.

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.