BLUE TRADE, s.r.o.

CZKProdej,servis, instalace a poradenství klimatizace a tepelných čerpadel Panasonic

Společnost BLUE TRADE, s.r.o. se sídlem v Olomouci se zabývá prodejem, servisem a poradenstvím v oblasti dodávek domovní, komerční či kancelářské klimatizace a také tepelných čerpadel značky Panasonic. Kompletní servis a poradenství pro klimatizace a tepelná čerpadla Panasonic poskytujeme nejen v Olomouci a Prostějově a jeho okolí, ale také v Přerově, Mohelnici, Litovli, Uničově či Šternberku.

BLUE TRADE s.r.o. poskytuje kompletní prodej, servis a poradenství v oblasti dodávek:
- klimatizace Panasonic, MAXA
- tepelných čerpadel Panasonic
- vzduchotechniky
- odvlhčování
- zvlhčování Devatec
- vodních systémů.

V současné době nabízíme kompletní obchodní, technický a poradenský servis v oblasti klimatizace a vzduchotechniky včetně možnosti zajištění instalace a záručního i pozáručního servisu. Pro naše klienty navrhujeme optimální řešení. V případě, že se na nás obrátíte, můžeme Vám garantovat vstřícný a pozitivní přístup, spolehlivost, vysokou odbornost a kvalitní obchodní partnerství.

Našim zákazníkům můžeme navíc zaručit i prvotřídní kvalitu výrobků. Panasonic nabízí kompletní sortiment klimatizačních jednotek či tepelných čerpadel, nejmodernější technologie v oblasti klimatizační techniky a to zejména na poli ekologie a ekonomických nákladů vynaložených na provoz zařízení.

Kromě prodeje a kompletní instalace klimatizace a tepelných čerpadel se také zabýváme jejich velkoobchodním prodejem.


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace

,  
Štítky:

domovní, komerční, kancelářské klimatizace, tepelná čerpadla Panasonic Olomouc, Prostějov