STAVBY - Ing. Černá, s.r.o.


Bohatcova 17, Brno - Řečkovice 621 00
STAVBY - Ing. Černá, s.r.o. je stavební společnost, certifikována dle ISO 9001:2010
Dodávky na klíč, novostavby, rekonstrukce, opravy:
-stavby pozemní, vodohospodářské, dopravní, průmyslové
-rodinné domy
-dřevostavby
-půdní vestavby
-zahradní stavby.

Práce řemesel vlastními pracovníky:
-zedník, tesař, malíř, sádrokartonář, obkladač

Zajišťujeme specializace:
-bazény
-SDK (sádrokartony), VZT (vzduchotechnika), ZTI (zdravotechnika), ÚT (ústřední topení), rozvody vody, kanalizace, přípojky, PLYN
-plastová okna a dveře, eurookna a hliníková okna
-doprava a stavební stroje - bagry, UNC, AVIE s kontejnery, MAN s kontejnery, TATRY
-lešenáři, klempíři, pokrývači, tesaři, omítkáři, fasády i zateplení, obkladači, dlaždiči, práce s kamenem
-izolace tepelné a proti vlhkosti
-elektroinstalace, slaboproud, silnoproud a venkovní vedení nn
-sanace zdiva
-geodetické služby, vytyčení, zaměření stavby a podání na katastr
-projekt, rozpočet
-jednání s památkáři
-technický dozor staveb.

Revitalizace:
-panelové domy
-bytová jádra zděná, porobeton, YTONG
-rodinné domy.
Střechy rovné, hydroizolace i tašky, Bramag, KM-Beta, bonský šindel.
Bazény včetně bazénové techniky.
Obklady a dlažby i zámkové.
Terénní úpravy, zpevněné plochy.

Zelená úsporám.

Produkty
  • bazénová chemie, schůdky k bazénu, ochranné fólie pro bazény, filtry do bazénu, čisticí bazénové síťky
  • jednoduché zednické práce, betonování, zdění zdiva, montáž prefabrikátů, povrchové úpravy zdiva
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • výstavba dřevostaveb, montované domy, mobilní příbytky na klíč, nízkoenergetické domy na klíč
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • inženýrské stavby, občanské novostavby, administrativní centra, služby ve stavebnictví, montované objekty
  • výrobní haly, benzínové stanice, technologické konstrukce, projektování výrobních kapacit, energetická centra
  • stavba vodní přehrady, stavba vodní elektrárny, realizace odvodňovacích staveb, úprava vodních cest
  • obkladačské práce, instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, montáž koupelnového vybavení

Květinářství, prodej květin, vazba kytic, rozvoz květin, dárkové předměty.

Květinářství, prodej květin, vazba kytic, rozvoz květin, dárkové předměty

Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry pro průmyslové podniky - Indeva.

Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry pro průmyslové podniky - Indeva

Související články
Opravíme cestu, silnici, komunikaci, malou i větší trhlinu

REKMA, spol. s r.o.

Opravíme cestu, silnici, komunikaci, malou i větší trhlinu

Potřebujete v rámci vesnice, města nebo kraje opravit silnice? Máte na starosti provozování letiště a setkáváte se s tím, že jsou na daném prostoru trhliny nebo je terén nesouměrný a špatný? Velice rádi Vám v takovém případě pomůžeme, jsme firma REKMA.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Firemní články
Zateplování, izolace budov, panelových, rodinných domů|Brno

Zateplování, izolace budov, panelových, rodinných domů|Brno

Sháníte firmu provádějící zateplování rodinných či panelových domů v Brně a okolí? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., působí v Brně a okolí a mimo jiné provádí také zateplování, izolace budov. Jestliže chcete ušetřit na energiích, zabraňte úniku tepla vhodnou izolací. Běžně zateplujeme rodinné domy, panelové domy, kancelářské budovy, ale také dílny a haly. Používáme tyto materiály: Polystyren (EPS) , Polyuretan (PUR), Pěnové sklo. Přírodní materiály – korek, ovčí vlna, technické konopí – přírodní obnovitelný materiál. Z konopí se vyrábí i další stavební materiál. Konopná vlna – tepelná izolace, do jílových omítek, Konopné pazdeří – tepelná izolace, zásyp, Konopný filc – zvuková izolace do podlah, Konopná vata (koudel) – izolace spojů, konopné zdi. Jestliže si nejste jisti jaký materiál je vhodné zvolit, vždy berte v potaz životnost, vlastnosti, izolaci, nezávadnost. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Odvětrávané fasády, stavební firma | Brno

Odvětrávané fasády, stavební firma | Brno

Uvažujete o nové fasádě, a hledáte stavební firmu, která se o Vše postará? Pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., má sídlo v Brně a zabývá se se zajištěním stavebního povolení, projektů, rozpočtů. Jednáme také s památkáři, před realizací či rekonstrukcích a opravách historických budov. Fasády jsou historicky hodnotné, památkově chráněné jako kulturní památky. Na výběr máte provedení, materiál i barvy. Realizujeme fasády kontaktní, odvětrávané a sendvičové. Odvětrávané - provětrávané fasády se používají k zateplení budovy. Máte možnost také dodatečného zateplení rodinného domu či chaty. Odvětrávané fasády jsou výborné pro své tepelně izolační vlastnosti, zvukovou pohltivost a nízký difuzní odpor – fasáda dýchá. Neváhejte a vyzkoušejte nás, věříme, že budete s naší prací spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Rekonstrukce domu, novostavby, rekonstrukce bytů | Brno

Rekonstrukce domu, novostavby, rekonstrukce bytů | Brno

Budete rekonstruovat a opravovat Váš byt či dům? Obraťte se na nás. My se o vše postaráme. Naše firma STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., se pohybuje v této oblasti již dlouhodobě. Provádíme opravy, rekonstrukce panelových bytů, novostaveb domů a dalších objektů. Rekonstruujeme byty, půdy, panelové a bytové domy, firmy i haly. V rodinných domech nejčastěji děláme nové omítky, topení, rozvody vody, zateplujeme dům, opravujeme či dáváme novou střechu, opravíme strop, ale i koupelny, podlahy. V bytech vyměňujeme okna, výtahy, vylepšíme schodiště, sklepy, střechy, balkony. Vypracujeme projektovou dokumentaci, rozpočet, zajišťujeme stavební povolení, stavební dozor. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Půdní vestavby, rekonstrukce bytových domů, panelových domů | Brno

Půdní vestavby, rekonstrukce bytových domů, panelových domů | Brno

Pokud si nevíte rady s půdní vestavbou či rekonstrukcí domu, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše stavební firma STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., se pohybuje v oboru stavebnictví již dlouhodobě. Rádi Vám poradíme a poté realizujeme rekonstrukci Vašeho domu. U nás pracují odborníci různých stavebních řemesel. Jsme ve spolupráci s firmami, zaměřenými na plastová okna, dveře, dopravu, elektro, klempířské práce, pokrývačské, tesařské, fasádní a další. Zařídíme vytvoření projektů, rozpočtů, zajistíme Vám stavební povolení. Jsme schopni zajistit výstavbu průmyslových staveb, rekonstrukce domů. Běžně děláme i menší opravy. Zařídíme odborný dozor stavby. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Neváhejte a oslovte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Kompletní i částečná rekonstrukce bytových jader, přípojek | Brno

Kompletní i částečná rekonstrukce bytových jader, přípojek | Brno

Pokud chcete rekonstruovat bytové jádro, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost STAVBY - Ing. Černá, s.r.o., se postará o kompletní i částečnou rekonstrukci Vašeho domu či bytu. Zaměřujeme se také na rekonstrukce bytových jader. Realizujeme výřezy do panelů, a další práce, které jsou potřeba u rekonstrukce bytů a bytových jader. Majitelé panelových domů a bytů v současné době hodně chtějí rekonstruovat bytová jádra, neboť umakartová jádra neplní estetickou ani komfortní stránku bydlení. Provedeme rekonstrukci bytu - jádro, výřezy do panelů (např. zvětšení průchodu mezi obývacím pokojem a kuchyní...), renovace podlah a to včetně vylívání vyrovnávacích vrstev, nové přípojky a rozvody, novou elektroinstalaci, odpady, instalace prvků k úspoře místa (např. vestavné skříně, posuvné dveře aj.), výměna oken, výstavba koupelny, sádrokartonové konstrukce. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Odvětrávané a kontaktní fasády, omítky Brno

Odvětrávané a kontaktní fasády, omítky Brno

Potřebuje Váš dům nutně novou fasádu? Nevíte na koho se obrátit? Vyzkoušejte naši firmu. Dá se říct, že fasáda je vlastně tvář Vašeho domu. Fasády dělíme na kontaktní, odvětrávané a sendvičové. Na odvětrávanou fasádu se používá kámen, keramika, beton nebo přírodní materiál-dřevo, vrba, nebo popínavé rostliny. Provětrávané fasády mají dobré izolační vlastnosti, pohlcují zvuky a nízký difuzní odpor. Kontaktní fasáda-zachovává původní vzhled fasády – povrch systému je omítka. Velký výběr omítek. Minerální omítky, silikátové, izolační a ekologické. Kontaktní fasáda odpuzuje vodu, je trvanlivá, prodyšná a lehce opravitelná. Více informací najdete na webových stránkách.


Rekonstrukce rodinných domů a bytů Brno

Rekonstrukce rodinných domů a bytů Brno

Sháníte někoho, kdo by zrekonstruoval Váš dům či byt? Neváhejte a kontaktujte naši stavební firmu. Děláme rekonstrukci bytů, domů, panelových domů, firem ale také i hal a jiných budov. Nejčastěji rekonstruujeme v rodinných domech příčky, omítky, topení, děláme nové rozvody vody, kuchyně, zateplujeme, děláme novou fasádu, střechu, půdu, podlahy, ale také i podlahy, koupelny kompletně a další práce. V panelových domech vyměníme okna, rekonstruujeme, renovujeme střechy, balkóny, sklepy a další. V půdní vestavbě uděláme nové krovy, izolaci, střešní krytinu, příčky, toalety, sádrokartony a jiné práce. Více informací najdete na webových stránkách.


Zateplování domů, fasády Brno

Zateplování domů, fasády Brno

Chystáte se zateplovat dům, nebo chcete novou fasádu? Obraťte se na naši společnost. Provádíme zateplování rodinných domů, bytových a panelových domů, dále pak i kancelářských budov nebo dílen či hal. Zateplení provádíme izolantem, je to přírodní materiál. Myslíme tím například celulózu, ovčí vlnu, slámu, konopí nebo dřevovláknitou desku. Z nepřírodních materiálů pak volíme polystyren, polyuretan PUR, kaučuk, kamennou vatu, skelnou vlnu, pěnové sklo nebo epoxydovanou pryskyřici. Pokud jde o fasády, je to tvář domu. Fasády dělíme na kontaktní, odvětrávanou a sendvičovou. Kontaktujte nás rádi Vám poradíme a o vše se postaráme. Více informací najdete na webových stránkách.