ATLANTA, a.s.

CZKStavební společnost

Stavební společnost

Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba

Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu


Stavba rodinných domů

Společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma je stavební firma, která garantuje především profesionalitou a kvalitou odvedených prací. Zaměřujeme se především na stavitelské a zednické práce při realizaci rodinných domů na klíč nebo rekonstrukcích domů. Působíme především v oblasti Znojma a Třebíče.

Zajistíme kompletní dodávku staveb, ať už se jedná o bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbu. Máme zkušenosti se stavbou obchodních center. Provádíme demolice. Zaměřujeme se i na zemní a výkopové práce - není pro nás problémem zhotovení inženýrských sítí a komunikací. Provádíme opravy a rekonstrukce bytů, rodinných domů, budov občanské vybavenosti. Provádíme i modernizace a opravy interiérů. Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme zrealizovat Váš dům snů. Pomůžeme Vám jak s počátečním návrhem, tak s projekčními plány. Můžeme Vám vypracovat 3D vizualizaci.

Mezi naše další činnosti úzce spojené se stavitelstvím patří betonářské práce. provádíme betonáž průmyslových podlah,
a lité samonivelační podlahy - anhydritové, cementové. Pokryjeme komplexní tesařské a pokrývačské práce. Montujeme střešní konstrukce a obkládáme stěny a podlahy dlaždicemi. Realizujeme malířské a natěračské práce. Instalujeme TZB (technické zařízení budov).

Prodáváme i stavební materiál a stavebniny. Disponujeme kompletními prostředky těžké, střední i malé mechanizace k provádění zemních stavebních a bouracích prací, vlastníme dopravní a těžební stroje včetně kontejnerové dopravy.

Jsme držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO:2001. V roce 2006 byl zaveden a certifikován systém environmentálního managementu ve smyslu ČSN EN ISO 14001:2005 a systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve smyslu OHSAS 18001:1999.


Katalog firem:    

Cihly, kámen, cement, písek

,  

Demoliční práce

,  

Inženýrské sítě

,  

Malířské, natěračské a tapetářské práce

,  

Nová bytová výstavba

,  

Nová nebytová výstavba

,  

Obkladačské práce

,  

Pokrývačské a klempířské práce

,  

Průmyslové stavby

,  

Rekonstrukce a revitalizace

,  
Štítky:

zednictví, stavební firma, činnost, práce Znojmo, Třebíč