Miroslav Beran
ČasKrmení.cz


Jana Zajíce 953, Pardubice 530 12

Výběrová krmiva pro psy, kočky a jiná zvířata, vyráběné v souladu s těmi nejpřísnějšími požadavky na kvalitu. Specializujeme se zejména na sušené přírodní pamlsky pro pejsky. V našem sortimentu naleznete granule, konzervy, pochoutky, maso, oleje, sušenky, šampony, hračky, tašky, pelíšky a koše, polštáře a deky, oblečky, obojky, vodítka, náhubky, hárací kalhotky, dózy a barely, přepravky a klece, tabulky a samolepky, protištěkací, výcvikové a gps obojky, videokamery, módní doplňky, kartáče, nůžky, kleště, adresáře, píšťalky, pinzety, stříhací strojky, klikry, časopisy, knihy, pamlskovníky a další.
V Pardubicích rozvážíme zdarma. Téměř všechen sortiment držíme skladem.

IČ: 01160095
DIČ:
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Kateřina Praxová

Další produkty a služby
  • potřeby pro psy a kočky, psí krmivo, potřeby pro hlodavce, prodej klecí pro hlodavce, doplňkové krmivo, prodej drobných hlodavců

Ing. Tomáš Novotný Projekční práce na klíč

Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.