Lucie Prymšová
STUDIO VISAGE LP


Na Struze 30, Trutnov 541 01

Vizážistické studio
- vizážistika
- stylistika
- analýza pleti
- denní, večerní, společenské líčení
- minikurzy líčení
- fotolíčení (i pro celé rodiny )
- liftingová kůra (přirozenou cestou)
- mikrodermabraze (bez chem.zásahu)
- pěstící kůry na míru každé pleti


Našim cílem je naučit ženy o sebe pečovat tak, aby to zvládly samy doma. Protože věříme, že každá může být krásná a každá pleť si zaslouží být zdravá!

Omlazujeme pleť přirozenou cestou, dáme Vaší pleti- po čem touží!

Řešíme pleť i mužům, dětem od puberty, problémovou pleť, ...

Pokud Vy nemůžete k nám, my dojedeme k Vám.

IČ: 86673815
DIČ:
Okres: Trutnov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Nové pobočky

Nové pobočky

rozšiřuji své pobočky. Spojte se s moji značkou studia, která zaručuje kvalitní službu pro všechny ženy, zaručuje osobní servis a přístup dle potřeb klientky. Věřím, že každá může být krásná !


Vizážistické studio kosmetika líčení analýza pleti Trutnov Náchod

Vizážistické studio kosmetika líčení analýza pleti Trutnov Náchod

STUDIO VISAGE LP je studio zaměřené na vizážistiku, stylistiku, analýzu pleti, každodenní péči o pleť, denní i svatební líčení, fotolíčení, minikurzy líčení, lifting obličeje a mnoho dalších. - denní líčení - líčení pod brýle - večerní, společenské líčení - líčení na plesy a oslavy - make-up párty - fotomakeup - svatební líčení - minikurz líčení - mikrodermální abraze - liftingová kúra - barvová typologie - poradenství pro muže - VIP program. Našim cílem je naučit ženy o sebe pečovat tak, aby to zvládly samy doma. Protože věříme, že každá může být krásná a každá pleť si zaslouží být zdravá!!! Pokud nemůžete přijet za námi, my přijedeme k Vám DOMŮ Zajišťujeme také možnost nákupu kosmetiky MARY KAY.Další produkty a služby
  • kosmetické služby, salony krásy, ošetření pleti, přípravky dekorativní kosmetiky, pěsticí krémy, masáže obličeje

Pavel Šafář - čištění kanalizace

Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.