UNISAD PLUS, s.r.o


Králová 64, Medlov - Králová 783 91
Projekce, realizace a údržba veřejné zeleně, historických parků, krajinářských a ekologických ploch, zeleň firemních sídel, zeleň komunikací, rodinné zahrady a další.

Produkty
  • osazování okrasných zahrad, rekonstrukce a dosadby zahrad, travní koberce, výsadba vzrostlých stromů, keře a trvalky, péče o zeleň
  • zahrady na míru, 3d vizualizace zahrad, rozvržení plochy zahrady, architektura zahrad, okrasná zeleň a jezírka

Lahodné mini dezerty na oslavy, svatby, firemní večírky a další společenské akce.
Vlastní cukrářská výroba, zákusky, makronky, mini dezerty, candy bar Olomouc.

Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače.
Autolaky, autobarvy ve spreji, barvy na opravu karoserie e-shop.


Související články
Design, realizace a údržba zahrad

Jarmanka

Design, realizace a údržba zahrad

Ve světě plném shonu a ruchu se pro mnoho lidí stává čím dál důležitější mít místo, kde si mohou odpočinout a načerpat novou energii. A právě to jim může nabídnout firma Jarmanka - Ing. Petr Slovák se sídlem v obci Lípa v okrese Zlín, která se specializuje na design, realizaci a údržbu zahrad, které nejenom krásně vypadají, ale přinášejí i pohodu a klid. Současně svým zákazníkům poskytuje také různé floristické služby.


Návrh, realizace a údržba zahrad

L+B, zahrady Liberec s.r.o.

Návrh, realizace a údržba zahrad

Společnost L+B, zahrady Liberec s.r.o. se specializuje na komplexní služby v oblasti péče o zahradu a zeleň, jež zahrnují například návrh, realizaci a údržbu zahrad, pokládku a údržbu kobercových trávníků, zemní práce, prořez stromů a keřů, poskytování technických služeb pro průmyslové podniky a areály a v neposlední řadě také řez a kácení stromů i ve ztížených podmínkách a další. Působí především v Liberci, Jablonci nad Nisou, Chrastavě a okolí.


Jak si udělat pěknou zahradu? Návrhy a realizace zahrad od profesionálů

Zahradnictví Novák

Jak si udělat pěknou zahradu? Návrhy a realizace zahrad od profesionálů

Navrhnout zahradu s láskou, péčí a znalostí, to vyžaduje zkušené ruce zahradníka. V Zahradnictví Novák chápou, že vaše zahrada není jen kus půdy s rostlinami, ale místo, kde se rodí krása, klid a radost. Zajišťují kvalitní návrhy a realizace zahrad v okolí Brna, zejména v okresech Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov. Jejich cíl je splnit vaše potřeby a vytvořit pro vás zahradu, která bude krásná, funkční a stylová.


Zahrady Rozmarínek: Kvalitní rostliny, profesionální služby a jedinečné zážitky

Zahrady Rozmarínek s.r.o.

Zahrady Rozmarínek: Kvalitní rostliny, profesionální služby a jedinečné zážitky

Ve světě, kde každý hledá útočiště přírody, přináší Zahrady Rozmarínek s.r.o. nejen kvalitní zahradní rostliny, ale i profesionální služby a jedinečné zážitky. Se sídlem v srdci přírody nabízí zahradnictví komplexní řešení pro všechny, kdo touží po krásné zahradě, ať už doma nebo ve firmě. Od prodeje vybraných rostlin přes konzultace o zahradním designu až po možnost pronájmu areálu pro vaše speciální události - Zahrady Rozmarínek jsou tu pro vás.