CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@deratizace-kopr.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 543 251 424

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Sokolova 12/23
Brno 619 00

Ing. Radomír Kopr
Dezinfekce a deratizace Brno

Odborníkem v oblasti DDD služeb - deratizace, dezinsekce, dezinfekce, je firma Ing. Radomír Kopr Dezinfekce a deratizace Brno. Ochráníme objekty před nechtěnými škůdci, jako je hmyz, potkani nebo hlodavci a postaráme se o jejich hubení. Zajistíme plynování surovin napadených škůdci a dřevokárným hmyzem. Garantujeme také zdravotní nezávadnost vyráběných potravin systémem HACCP.

Odborné práce na poli DDD provádíme v bytových a rodinných domech, zahradách, ale i výrobních a skladovacích objektech. Poskytujeme první pomoc proti nezvaným hostům, jako je škodlivý hmyz, obtížní hlodavci nebo holubi, soukromým osobám i firmám napříč celou jižní Moravou, zejména v oblasti Brna a okolí.

Pomocí deratizace Vás urychleně zbavíme hlodavců, jako jsou myši, hraboši nebo myšice křovinné ve stavbách a jejich bezprostředním okolí. Zajistíme ochranu lidí, chovných zvířat a životních nebo pracovních podmínek za pomocí metody ochranné deratizace. Ta spočívá v použití chemické deratizace - rodenticidních nástrah nebo lze provést mechanickou deratizaci pomocí odchytových pastí. Poradíme si s jednorázovou deratizací, ale i s průběžnou deratizaci bariérovou ochranou objektů nebo integrovanou ochranou před hlodavci i jednorázovými deratizačními zásahy.

V rámci dezinsekce likvidujeme škodlivé roztoče a hmyz - blechy, vosy, sršně, šváby, mravence, komáry, rybenky i štěnice. Zbavíme Vás také škůdců potravin, materiálů a tzv. skladništních škůdců, jako jsou moli, roztoči, lesák, potemník a další. Pro desinsekci používá technologie postřiku, studený a horký aerosol, popraše, nátěry, plynování nebo lapače. Zajistíme jednorázové zásahy, předžňová ošetření zemědělských hal, instalaci lapačů i integrovanou ochranu před hmyzem.

Provádíme také ochrannou - preventivní - dezinfekci výrobních, skladovacích a stravovacích provozů, bytových domů i kancelářských budov. Tento typ dezinfekce s provádí průběžně jako součást komplexních hygienických opatření. Poradíme si i s ohniskovou, neboli represivní dezinfekcí.

Plynování - fumigace- představuje jednorázový a rychlý zásah k ošetření již napadených surovin, protože plyny účinně proniknout dovnitř napadené suroviny. Používá se především jako dezinsekční zákrok proti skladištním škůdcům a dřevokaznému hmyzu. Fumigaci lze použít u surovin naskladněných v silách, vagonech, ale i pro plynování mlýnů, pekáren, depozitářů, hradů a přepravních kontejnerů.

Zabýváme se také systémem HACCP, který představuje jeden ze základních nástrojů, pomocí kterých lze účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravinářských provozů. Snaží ze zamezit přístup škůdců a omezit rezidua biocidů ve finálním produktu. Pro potřeby systému HACCP tedy v podnicích zavádíme systém integrované ochrany před škůdci a smluvní servis v oblasti DDD.

Ochráníme vaše obydlí proti dosedání, hnízdění a hřadování holubů - poskytujeme kompletní dodávku ochranných hrotových a síťových systémů proti ptactvu včetně montáže.

moreless
Informační zdroje

Deratizace, desinfekce, desinsekce

SLOGAN: První pomoc proti nezvaným hostům

Štítky: Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, Brno, hubení, hlodavec, hmyz, potkan, plynování, HACCP, DDD

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ochrana surovin a finálních produktů před škůdci v souladu se systémem HACCP

Ochrana surovin a finálních produktů před škůdci v souladu se systémem ...

O systém řízení kvality a jakosti HACCP a garanci zdravotní nezávadnosti výběrových potravin v potravinářských provozech se v Brně a okolí postará firma Ing. Radomír Kopr Dezinfekce a deratizace.

Plynování, fumigace skladištních škůdců, dřevokazného hmyzu ve skladech a dalších prostorech

Plynování, fumigace skladištních škůdců, dřevokazného hmyzu ve skladech ...

Plynování skladištních škůdců a dřevokazného hmyzu provádí na Brněnsku firma Ing. Radomír Kopr Dezinfekce a deratizace. Zajistíme fumigaci skladů a dalších prostor.Kontakty

Ing. Radomír Kopr
Sokolova 12/23
Brno 619 00
GPS: 49°9′54.47″ N, 16°36′47.99″ E

49°9′54.47″ N, 16°36′47.99″ E

QR kód firmy Ing. Radomír Kopr

Stanislav Kopr
Sokolova 23
BRNO 619 00
GPS: 49°9′54.47″ N, 16°36′47.99″ E

49°9′54.47″ N, 16°36′47.99″ E

QR kód firmy Stanislav Kopr
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Radomír Kopr Dezinfekce a deratizace Brno
Adresa

Adresa

Sokolova 12/23
Brno 619 00

info@deratizace-kopr.cz
+420 543 251 424

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Deratizace Brno

Deratizace Brno

Desinsekce Brno

Desinsekce Brno

Dezinfekce Brno

Dezinfekce Brno

Kde nás najdete

Sokolova 12/23
Brno 619 00

GPS49°9′54.47″ N, 16°36′47.99″ E

Plánování trasy

Sokolova 12/23 Brno 61900

Prospekty

Certifikát kvality firmy