CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@tafimex.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 601 339 001

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Jana Sigmunda 304
Lutín 783 49

TAFIMEX trade s.r.o.

Společnost TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci se zaměřuje na velkoobchodní prodej hadicových rychlospojek, příslušenství a komponentů pro spojování hadic. Zakoupit u nás lze navijáky, držáky hadic, nerezové fitinky, zpětné klapky a rychlospojky. Vybere si zde nejen profesionální zahradník !

Veškeré vodoinstalační produkty jsou německé a italské výroby. Na českém i slovenském trhu zastupujeme německého výrobce KARASTO Armaturenfabrik Oehler GmbH.

Specializovaný velkoobchod - prodej, eshop:
Rychlospojky jsou u nás k dostávání ve dvou značkách, Garden (s vnitřním závitem, s vnějším závitem, odbočky Y se spojkami, hadicové) a Geka Plus (chromované, mosazné, otočné, nerezové, plastové, s pojistnou matkou, náhradní těsnění). Také máme rychlospojky na vzduch (hadicové, s vnějším i vnitřním závitem, rozdvojka, roztrojka).

Rychlospojky GEKA Ideal - nový spojovací systém pro hadice jsou kombinovatelné téměř se všemi prodávanými systémy a mají o zhruba 15% vyšší průtok než konkurenční výrobky. Jsou vyrobeny z poniklované mosazi, díky čemuž jsou maximalně odolné a robustní, 2 těsnící O-kroužky zajišťují absolutní těsnost spoje. Také jsou daleko méně náchylné na znečištění.

Další produkty, které najdete na našem eshopu, jsou nástěnné držáky na hadice, navijáky hadic, mosazné a nerezové fitinky.


Zakoupíte i filtry na vodu i vložky k filtrům. Samozřejmostí jsou i hadice rosící, na vodu a vzduch či se spojkami. K tomu lze zakoupit i hadicová mosazná šroubení ke spojení hadice, k připojení ventilu, koši nebo čerpadlu, hadicové spony, kropící soustavy (kropítka), kulové ventily, ofukovací pistole (pozinkovaná, s rychlospojkou), postřikovače (sektorový, multifunkční, kruhový, se stojanem), zpětné klapky a sací koše, spojky hadic normaplast a storz, stříkací pistole, mosazné šoupátka, trysky a dýzy na hadice a zahradní ventily a těsnící materiály.

Rádi vám poskytneme bezplatné poradenství v oblasti hadicových spojek, komponentů pro zavlažování a dalšího příslušenství pro hadice.

moreless
Informační zdroje

Vodoinstalatérský materiálZahradnické potřeby a doplňky

SLOGAN: Spojovací systémy pro hadice

Obchodní značky: GEKA, KARASTO

Štítky: velkoobchod navijáky, držáky na hadice, rychlospojky Geka, na vzduch, nerezové fitinky zpětné klapky

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Navijáky hadic patří na každou zahradu - pojízdné, nástěnné i automatické

Navijáky hadic patří na každou zahradu - pojízdné, nástěnné i ...

Máte neustále zamotanou zahradní hadici? Pořiďte si praktický naviják hadic, který vám tento problém vyřeší. V eshopu firmy TAFIMEX trade si vyberete pojízdné, nástěnné i automatické navijáky hadic.

Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání ...

Pro snadné kropení a zalévání rostlin nebo sadby si pořiďte kropítka, nástavce na zahradní hadice od firmy TAFIMEX trade s.r.o., které ocení opravdu každý zahradník.


FIREMNÍ ČLÁNKYKontakty

TAFIMEX trade s.r.o.
Jana Sigmunda 304
Lutín 783 49
GPS: 49°33′19.9″ N, 17°8′33.78″ E

49°33′19.9″ N, 17°8′33.78″ E

QR kód firmy TAFIMEX trade s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TAFIMEX trade s.r.o.
Adresa

Adresa

Jana Sigmunda 304
Lutín 783 49

info@tafimex.cz
+420 601 339 001

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Rychlospojky na hadice

Rychlospojky na hadice

Mosazné fitinky

Mosazné fitinky

Kulové ventily

Kulové ventily

Kde nás najdete

Jana Sigmunda 304
Lutín 783 49

GPS49°33′19.9″ N, 17°8′33.78″ E

Plánování trasy

Jana Sigmunda 304 Lutín 78349

Prospekty

Certifikát kvality firmy