KTS EKOLOGIE s.r.o.


Palackého nám. 45, Rosice 665 01

Služby v oblasti nakládání s odpady.

Služby pro obce:
-svoz směsného komunálního odpadu od rodinných i činžovních domů
-svážíme všechny druhy typizovaných popelnic, odpad uložený do igelitových pytlů k tomuto účelu zhotovených
-svoz tříděných odpadů
-mobilní svoz nebezpečných odpadů - provádíme 2x do roka
-likvidaci velkoobjemového odpadu
-vedení a zpracování dokumentace pro města a obce, které uzavřely smlouvy s fa ASEKOL, ELEKTROWIN a EKOLAMP, EKO-KOM
-pronájem sběrné nádoby o objemu 1100 litrů
-prodej typizovaných sběrných nádob.

Služby pro podnikatele:
-svoz směsného komunálního odpadu
-odvoz a likvidaci nebezpečných a velkoobjemových odpadů
-poradenství v oblasti odpadového hospodářství.

IČ: 28310942
DIČ: CZ28310942
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Matúš Marek

Nebezpečné odpady, komunální odpad, svoz odpadů, Tišnov, Brno

Nebezpečné odpady, komunální odpad, svoz odpadů, Tišnov, Brno

Nebezpečné odpady, komunální odpad, svoz odpadů, Tišnov, Brno. Naše společnost KTS EKOLOGIE s.r.o., slouží především obcím a jejich podnikatelům. Služby pro obce: -svoz směsného komunálního odpadu od rodinných a činžovních domů, svoz tříděného odpadu, mobilní svoz nebezpečného odpadu, likvidaci velkoobjemového odpadu, vedení a zpracování dokumentace pro města a obcekteří jsou klienti společností EKO-KOM, ASEKOL, ELEKTROWIN a EKOLAMP. Pronájem sběrných nádob obj. 1100l -prodej všech druhů typizovaných sběrných nádob. Služby pro podnikatele: -svoz směsného komunálního odpadu, odvoz a likvidace nebezpečných a velkoobjemových odpadů, poradenství v oblasti odpadového hospodářství. Více informací na webových stránkách.


Přistavování velkokapacitních kontejnerů 3-22m3 pro odpady

Přistavování velkokapacitních kontejnerů 3-22m3 pro odpady

Naše firma KTS EKOLOGIE s.r.o., působící v Rosicích, se zabývá nakládáním odpadů. Přistavujeme velkokapacitní kontejnery 3-22m3 pro odpady. Poskytujeme služby převážně obcím a podnikatelům. Svážíme směsný komunální odpad, od domů a bytů. Svážíme popelnice, odpad v igelitovém pytlu. Dále děláme svoz tříděného odpadu, to je například sklo, papír a plast. Svážíme mobilně nebezpečné odpady, a likvidujeme i velkoobjemový odpad. Můžete si u nás pronajmout i sběrné nádoby, které mají obsah 1100 litrů. Poskytujeme i poradenství. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Nebezpečné odpady, komunální odpad, svoz odpadů, popeláři, Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice

Nebezpečné odpady, komunální odpad, svoz odpadů, popeláři, Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice

Nebezpečné odpady, komunální odpad, svoz odpadů, popeláři, Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice. Společnost se zabývá službami v oblasti nakládání s odpady. Služby pro obce: -mobilní svoz nebezpečného odpadu -likvidaci velkoobjemového odpadu -pronájem sběrných nádob obj. 1100l -prodej všech druhů typizovaných sběrných nádob -svoz směsného komunálního odpadu od rodinných a činžovních domů -svoz tříděného odpadu -vedení a zpracování dokumentace pro města a obce, které uzavřely smlouvy s fa ASEKOL, ELEKTROWIN a EKOLAMP, EKO-KOM. Služby pro podnikatele: -svoz směsného komunálního odpadu -odvoz a likvidace nebezpečných a velkoobjemových odpadů -poradenství v oblasti odpadového hospodářství.


Nebezpečné odpady Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice

Nebezpečné odpady Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice

Nebezpečné odpady Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice. Naše společnost nabízí služby v oblasti nakládání s odpady. Služby pro obce: -mobilní svoz nebezpečného odpadu -likvidaci velkoobjemového odpadu -pronájem sběrných nádob obj. 1100l -prodej všech druhů typizovaných sběrných nádob -svoz směsného komunálního odpadu od rodinných a činžovních domů -svoz tříděného odpadu aj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo navštivte www.kts-ekologie.cz


Svoz odpadů, popeláři, Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice

Svoz odpadů, popeláři, Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice

Svoz odpadů, popeláři, Tišnov, Brno, Ivančice, Židlochovice. Služby pro obce: -svoz směsného komunálního odpadu od rodinných a činžovních domů -svoz tříděného odpadu -mobilní svoz nebezpečného odpadu -likvidaci velkoobjemového odpadu -pronájem sběrných nádob obj. 1100l -prodej všech druhů typizovaných sběrných nádob Služby pro podnikatele: -svoz směsného komunálního odpadu -odvoz a likvidace nebezpečných a velkoobjemových odpadů aj.Další produkty a služby
  • odpadové hospodářství, svoz odpadků, úprava druhotných surovin, železné a neželezné kovy, likvidace autovraků

Malý rodinný penzion s restaurací, která nabízí vynikající místní kuchyni, nacházející se uprostřed obce Jetřichovice - v srdci Českého Švýcarska.

Související články
Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů
Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů

V oblasti vodovodů a kanalizací se zaměřují na širokou škálu svých služeb. Budují a staví nové sítě, udržují ty stávající v provozu nebo také opravují potrubí. Zemní práce jsou jejich každodenní činností. Mezi jejich další hlavní náplň práce se řadí poskytování kontejnerové dopravy.


Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Výkup šrotu a barevných kovů
Výkup šrotu a barevných kovů

Chcete se zbavit přebytečného, starého a nepotřebného kovového odpadu a ještě za něj dostat zaplaceno? Pak navštivte některé z mnoha středisek společnosti Demonta T, s.r.o. Najdete je ve městech Moravskoslezského kraje například v Ostravě, Petřvaldě, Českém Těšíně, Havířově, Karviné, Jablunkovu nebo i Severních Čechách – Kněževes, Kladno, Louny.