Eva Pertlová


Žižkova 1683/13, Jihlava 586 01

Jazyková škola.

Kurzy pro firmy:
-dle jejich potřeb.

Děti a mládež:
-individuální kurz
-skupinový kurz (2-4 osoby)
-doučovací kurz - na určitou dobu či konkrétní látku
-poradenský kurz - občasný či jednorázový
-intenzivní individuální doučovací kurz
-intenzivní skupinový doučovací kurz
-intenzivní individuální poradenský kurz.

Dospělé:
-individuální kurz
-skupinový kurz (2-4 osoby)
-poradenský individuální kurz - občasný či jednorázový
-intenzivní individuální kurz
-intenzivní skupinový kurz
-intenzivní individuální poradenský kurz
-víkendový super intenzivní individuální kurz
-víkendový super intenzivní skupinový kurz
-víkendový super intenzivní individuální poradenský kurz.

IČ: 72353899
DIČ:
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Žaneta Hofbauerová

Odborná angličtina na Vysočině

Odborná angličtina na Vysočině

Odborná angličtina na Vysočině. Učíme podle dlouhodobě nejkvalitnějších studijních a vzdělávacích materiálů vydavatelství Cambridge University Press. Nýš tým lektorů má angličtinu jako koníček. Využíváme prvky tzv. every day learning (každý den 15 minut je více než jednou týdně 2 hodiny) - student dostane zadání na krátké denní domácí cvičení - včetně speciálních karet se slovní zásobou na jednotlivé dny.


Individuální kurzy angličtiny - osobní přístup -Vysočina

Individuální kurzy angličtiny - osobní přístup -Vysočina

Individuální kurzy angličtiny - osobní přístup -Vysočina. Kurzy pro děti a mládež: -individuální -skupinový (2-4 osoby) -doučovací – na určitou dobu či konkrétní látku -poradenský – občasný či jednorázový aj. Kurzy pro dospělé: -individuální -skupinový (2-4 osoby) -poradenský individuální– občasný či jednorázový -intezivní -víkendové aj.


Firemní kurzy angličtiny na klíč - Vysočina

Firemní kurzy angličtiny na klíč - Vysočina

Firemní kurzy angličtiny na klíč - Vysočina. Každému studentovi vypracujeme studijní plán. Jsme tým angličtinářů, kterým je angličtina koníčkem, dnes a denně ji používá, cestuje, studuje, překládá či tlumočí. Začít můžete kdykoliv v průběhu roku. Kurzy pro firmy: -dle jejich potřeb. Děti a mládež: -individuální kurz -skupinový kurz (2-4 osoby) -doučovací kurz - na určitou dobu či konkrétní látku -poradenský kurz - občasný či jednorázový aj. Dospělé: -skupinový kurz (2-4 osoby) -poradenský individuální kurz - občasný či jednorázový -individuální kurz -intenzivní individuální kurz aj. Pro více infromací nás kontaktujte.


Technická angličtina, výuka pro firmy Vysočina

Technická angličtina, výuka pro firmy Vysočina

Technická angličtina, výuka pro firmy Vysočina. Máme angličtinu jako koníček. Nejdůležitější je motivace, plán a dobré profesionální vedení. Studentovi vypracujeme studijní plán a na konci kurzu lektor i student zhodnotí dosažení cíle a rozhodnou se pro další kroky. Zvolíme nejvhodnější a nejefektivnější výuku pro vaši firmu.


Skupinové a individuální kurzy angličtiny pro dospělé - Vysočina

Skupinové a individuální kurzy angličtiny pro dospělé - Vysočina

Skupinové a individuální kurzy angličtiny pro dospělé - Vysočina. Individuálně se s každým klientem domluvíme na jeho potřebách a pak ho zařadíme do jednoho z následujících kurzů: -intenzivní individuální poradenský kurz -víkendový super intenzivní individuální kurz -víkendový super intenzivní skupinový kurz -víkendový super intenzivní individuální poradenský kurz -individuální kurz -skupinový kurz (2-4 osoby) -poradenský individuální kurz - občasný či jednorázový -intenzivní individuální kurz -intenzivní skupinový kurz.


Firemní výuka obchodní angličtiny - Vysočina

Firemní výuka obchodní angličtiny - Vysočina

Firemní výuka obchodní angličtiny - Vysočina. Po podrobném zjištění potřeb firmy zvolíme nejvhodnější výuku. Metoda: -interaktivní, zábavná, praktická i odborná a vysoce účinná -soustředíme se na komunikaci a praktické využití -hodiny zaměřujeme především na konverzace, poslech a hlasité opakování -vyučovací hodina se nahrává a student si ji může odnést na CD nebo flash disku -využíváme prvky tzv. every day learning (každý den 15 minut je více než jednou týdně 2 hodiny) - student dostane zadání na krátké denní domácí cvičení - včetně speciálních karet se slovní zásobou na jednotlivé dny.Další produkty a služby
  • základní jazykové vzdělávání, středoškolské jazykové vzdělávání, jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy pro děti, příprava na jazykové certifikáty, státní jazykové zkoušky

DENTAL OFFICE Zubní klinika Praha 4

Související články
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.


Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit
Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě
Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

Škola a učení. Každý to bere po svém. I děti k tomu mají svůj individuální přístup. Proto se také často jako rodiče obáváme toho nejhoršího a tím je fakt, že se ve škole určitě nic nenaučily. Co potom v životě, když se nedostanou ani na pořádnou střední školu?