Ing. Bohumil Gál


Sady 28. října 17, Břeclav 690 02

20 000 Kč je rychlá nebankovní půjčka pro klienty Jižní Moravy.
Uvažujete, jak takovouto částku opatřit rychle a bez zbytečných závazků? Požádejte o peníze na webových stránkách www.galfin.cz

Sumu 20 000 Kč můžete použít ve více oblastech. Pořiďte si za tyto peníze vybavení do své domácnosti, na energie, vodu, plyn. Zaplaťte školné na jeden semestr nebo splaťte své dluhy.
V momentě kdy vše podepíšete, vyplníte potřebné údaje a dodáte další poklady, vyřízení bude skutečně rychlé.
Pokud navíc vlastníte účet účet stejné banky jako naše finanční společnost, půjčka vám doopravdy může být připsána už do druhého dne.
Pohodlně tak zaplatíte vaše neočekávané a současně urgentní výdaje a nepříjemný stres nedostane žádnou šanci.

Speciální nabídka: Mohly by vás také zajímat další půjčky
pro živnostníky (celá ČR)
pro zaměstnance a důchodce (celá ČR)

Nebo půjčka na splacení veškerých exekucí!

IČ: 75647630
DIČ:
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Nebankovní půjčky bez popl.

Nebankovní půjčky bez popl.

Pokud chcete seriózní nabídku nebankovní půjčky, tak jste tu správně. Galfin je firma s tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Mohou se spolehnout na diskrétnost, profesionálné přístup a ochotu jednání.Další produkty a služby
  • finanční služby, půjčky a financování, operativní leasing, splátkový prodej, hypoteční úvěry, spotřebitelský úvěr


Související články
Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky
Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost financování zemědělské techniky formou leasingu nebo úvěru.


Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive
Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Chcete si užívat jízdu autem bez starostí? Nebo potřebujete zařídit firemní vozový park? V tom případě vyzkoušejte moderní a stále oblíbenější službu, kterou je operativní leasing vozů. Ten vám poskytne světově uznávaná společnost ALD Automotive, která v České republice patří k úplné špičce ve svém oboru.