Tom&Ka s.r.o.
Podlahářství Opava

CZKPodlahářství Opava

Prodej a pokládku širokého sortimentu podlahových krytin pro Vás zajistí podlahářství Tom&Ka s.r.o. z Opavy. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. V naší nabídce naleznete podlahy dřevěné, plovoucí, vinylové, korkové, laminátové, PVC či koberce.

Před samotnou pokládkou vyrovnáme podklad cementovou stěrkou, dřevotřískou či jiným materiálem podle potřeby. Po dohodě přijedeme přímo k zákazníkovi, změříme a vytvoříme cenovou nabídku zdarma. Kromě pokládky a prodeje podlahových krytin provádíme také rekonstrukce podlah a parket.

Nabízíme jen profesionální pokládku a prodej kvalitních podlahových krytin:
- koberce, čistící zóny
- PVC, linolea
- vinylové podlahy
- laminátové podlahy
- dřevěné parkety a vlysy
- korkové podlahy a dlaždice
- soklové lišty k podlahám
- rekonstrukce podlah.

Pokud uvažujete o PVC podlahové krytině, představíme Vám široký výběr barevných odstínů v různých tloušťkách i šířkách.
V současné době jsou PVC podlahy nejžádanější podlahovou krytinou. PVC má moderní vzhled, představuje dokonalou imitaci přírodních materiálů, má vysoká odolnost a dlouhodobou životnost. PVC podlahová krytina Vám bude vyhovovat nejen v bytě, ale také v kancelářských a ostatních komerčních prostorech. Můžeme Vám nabídnout PVC od firem Fatra, Tarkett, Forbo, IVC Group.

Další podlahová krytina -Linoleum- je oproti PVC tlustší, měkčí a více připomíná gumu. Linoleum je přírodní produkt a šetří životní prostředí, protože je biologicky rozložitelné.
Navíc je omyvatelné vodou i běžnými desinfekčními prostředky a zvyšuje hygienické vlastnosti, které jsou využívány především ve zdravotnických zařízeních, školách či školkách.
Díky těmto vlastnostem je linoleum vhodné i do prostředí alergiků jeho další výhodou je zvuková i tepelná izolace.

Pro dokonalou čistotu a údržbu, která prodlužuje životnost Vašich podlahových krytin, Vám můžeme nabídnout výrobky značky Dr. Schutz. Nedílnou součástí k podlahovým krytinám poskytujeme také doplňující sortiment jako jsou:
- podlahové lišty PVC, kobercové, přechodové
- schodové hrany
- koncovky, spojky
- podložky pod kolečkovou židli.

V případě Vašeho zájmu, se budeme těšit na spolupráci s Vámi. Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese nebo nás osobně navštívíte ve vzorkové prodejně na ulici Čapákovo nábřeží 691/42 vedle ulice Mostní v Opavě Kateřinkách.


Katalog firem:    

Dřevěné podlahy

,  

Koberce

,  

Podlahářské práce

,  

PVC podlahy

,  
Štítky:

prodej a pokládka podlahových krytin, linoleum, PVC, parket, renovace parket