Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o.


B. Smetany 1962, Kraslice 358 01
Firma Uniform-Accessoires Bohemia s.r.o. byla založena roku 1999 v Kraslicích v oblasti, která je známa více než 100 let textilní výrobou, především výšivkami.

Na počátku měla naše společnost pouhých 15 zaměstnanců, ale pílí, vytrvalostí a dobrou kvalitou se firma dopracovala na současný stav 100 zaměstnanců.

Máme zákazníky v celé ČR, Německu, Rakousku a ostatních zemích.

Zaměřujeme se na veškeré doplňky textilního rázu pro uniformy a vojsko, policii, hasiče atd. Jako vedlejší produkty vyšíváme různé motivy na čepice, trika, batohy, bundy apod.

Výroba:
- vyšívané čepice
- bundy
- znaky
- vlajky
- pásky
- epolety
- nárameníky
- výložky
- střapce
- vojenské šňůry
- šerpy.

Cílem všech našich činností je vždy splnění požadavků zákazníka.

Produkty
  • šití oděvů na míru, opravy oděvů, úpravy oděvů, zkracování kalhot, zkracování rukávů, prodlužování délek oděvů, výměna zipů

Poskytujeme širokou škálu technických služeb v karlovarském okrese.

Údržba zeleně

Související články
Oblečte se na míru od profesionálního krejčího

Petr Borecký

Oblečte se na míru od profesionálního krejčího

Pokud hledáte oblek či jiné kousky do vašeho šatníku, které vám budou perfektně sedět, vyjadřovat vaši osobnost a vkus, a zároveň vám dodají sebevědomí, eleganci a styl, nechte si je ušít na míru v krejčovství Petr Borecký z Poděbrad. Toto krejčovství se zabývá ruční výrobou oblečení pro muže i ženy a nabízí vám širokou škálu služeb v oblasti zakázkového šití oděvů na míru, ale také prodej obleků a košil od světových výrobců.


Textilní galanterie, kde najdete všechno

Galanterie U Švadlenky

Textilní galanterie, kde najdete všechno

Galanterie U švadlenky v Ostravě - Mariánských Horách představuje ráj pro všechny milovníky šití a ručních prací. Pokud patříte mezi ně, pak jistě víte, jak důležité je mít kvalitní a pestrý sortiment textilní galanterie, který vám umožní realizovat vaše nápady a fantazie. Ať už se věnujete ručnímu nebo strojovému šití, či pletení, ať už jste amatérský nadšenec nebo profesionální krejčí, v galanterii U švadlenky najdete vše, co potřebujete.


Vánoční dárky z kůže: Tipy a inspirace

BOTAX - opravna obuvi Praha

Vánoční dárky z kůže: Tipy a inspirace

Pokud hledáte originální a praktické vánoční dárky pro své blízké, možná byste měli zvážit některé z produktů z kožené galanterie. Kožené výrobky jsou nejen kvalitní a odolné, ale také stylové a elegantní. Navíc se dají snadno přizpůsobit osobním preferencím a vkusu obdarovaných. V tomto článku vám představíme několik tipů na kožené vánoční dárky, které potěší každého.


Výšivky – loga, jména, názvy na jakékoliv oblečení

Strojové vyšívání

Výšivky – loga, jména, názvy na jakékoliv oblečení

Možná si myslíte, že aplikování výšivek na oblečení je už dávno pasé. Ovšem není tomu tak! Naopak v dnešní době se na to specializují různá pracoviště, protože výšivky jsou pořád velice populární. Jsou stálé, nesloupnou se, takže mají mnoho výhod. Vhodné jsou na kšiltovky, trička či jakékoliv další oblečení.


Firemní články
Výroba textilních doplňků, výšivky na čepice, trika, batohy, bundy

Výroba textilních doplňků, výšivky na čepice, trika, batohy, bundy

Společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. se zabývá textilní výrobou. Vyrábí především doplňky pro uniformy a vyšívají různé motivy na čepice, trika, batohy, bundy.


Doplňky k uniformám na míru, výšivky na bundy i čepice

Doplňky k uniformám na míru, výšivky na bundy i čepice

Policejní, vojenské i hasičské uniformy – výšivky na ně a textilní doplňky Vám zhotoví společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. Dodáme vlajky, šerpy, epolety i střapce.