Optik Frič s.r.o.


Oční optika Optik Frič s.r.o., se zabývá zhotovením a prodejem dioptrických či slunečních brýlí a kontaktních čoček pro děti i dospělé, ale navíc také provádíme vyšetření zraku. Navštívit můžete některou z našich poboček ve Znojmě nebo Moravských Budějovicích.

Co se týče dioptrických brýlí, vybrat si u nás můžete z více než 2000 brýlových obrub oblíbených značek, jako jsou například Addidas, Anna Hickmann, Calvin Klein, Comma, Davidoff, Diesel, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Ray Ban, Bulget, Jaguar, Mexx, Replay, Tom Tailor, Polaroid, Versace. Cenová relace obrub se pohybuje od 150 Kč do cca 10 000 Kč v závislosti na materiálu, značce a aktuálnosti vybraného modelu. Samotné brýlové čočky (skla) si můžete zvolit standardní a cenově dostupné nebo značkové (Essilor, Zeiss, Nikon), která splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu zobrazení a povrchů.

Každé brýle vyrábíme individuálně, aby byly šité přesně na míru pro Vaše oči. Zhotovíme i speciální dioptrické brýle, jako jsou brýle s vysoce prohnutým tvarem, sportovní a módní, střelecké, plavecké či potápěčské a brýle se skly speciálně vyvinutá pro řidiče vozidel značky DriveWear.

Do brýlových obrub si můžete nechat nasadit následující typy brýlových čoček:
Antireflexní skla - zaručující lepší propustnost světla, získáte tak jasnější a kontrastnější vidění
Multifokální skla - více-ohnisková brýlová skla, umožní současně korekci zraku na dálku i na blízko
Ztenčená skla
Samozabarvovací skla - fototropní čočky umožňující pohodlné vidění v kteroukoli denní dobu, poskytují vysoký komfort při pobytu v místnosti i venku
Skla s polarizačním efektem - speciální filtr, který ruší světlo odražené na vodorovných lesklých plochách a ovlivní výsledný vzhled pozorovaného předmětu

V Oční optice Frič si také můžete pořídit kontaktní čočky všech typů, jako jsou multifokálních, pro astigmatismus, čočky pro občasné přespání, barevné kontaktní čočky nebo crazy čočky značek Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Alcon nebo Coopervision. Poskytneme Vám odborné poradenství při výběru vhodných kontaktních čoček včetně toho, jak čočky správně aplikovat.

Náš sortiment zahrnuje i sluneční brýle značek Miss Sixty, Tom Tailor, Dolce & Gabbana, Eschenbach, Bogner, JOOP, Elle, Jaguar, Hugo BOSS, Davidoff, Esprit, Mexx, Replay, Rudy Project, Uvex, Adidas a Julbo. Sluneční brýle zhotovujeme i s dioptrickými skly. Zakoupit si u nás můžete sluneční brýle klasické, polarizační, zrcadlové, sportovní, lyžařské, outdoorové, horolezecké, dokonce i plavecké a potápěčské.

Slogan:

Brýle šité na míru!

Katalog firem:

Oční optiky

,  

Štítky:

Oční optika, kontaktní čočky, sluneční brýle, optik Znojmo, Moravské Budějovice

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Velký výběr stylových brýlí luxusních značek, dioptrických i slunečních s UV filtrem

Velký výběr stylových brýlí luxusních značek, dioptrických i slunečních s UV filtrem
Přijďte si vybrat z širokého sortimentu brýlových obrub či slunečních brýlí luxusních značek. Zkušený personál firmy Optik Frič s.r.o. ve Znojmě vždy ochotně poradí, které brýle Vám budou slušet.

Zhotovení kontaktních čoček na míru – multifokální, barevné, korekce očních vad

Zhotovení kontaktních čoček na míru – multifokální, barevné, korekce očních vad
Kontaktní čočky pro korekci očních vad, multifokální, dokonce barevné i crazy čočky šité na míru pro vaše oči Vám zhotoví v okolí Znojma oční optika Optik Frič.

Odborné měření zraku – diagnostika dioptrií pro korekci očních vad

Odborné měření zraku – diagnostika dioptrií pro korekci očních vad
Odborné měření zraku provádí oční optika Optik Frič ze Znojma. Diagnostikuje Vám dioptrie pro korekční oční vady a také pomůže s výběrem vhodné dioptrické pomůcky ke korekci zraku.

Brýlové čočky chránící zrak před modrým světlem a UV zářením – druhá čočka zdarma

Brýlové čočky chránící zrak před modrým světlem a UV zářením – druhá čočka zdarma
Pořiďte si brýle s čočkami chránící zrak před modrým světlem a UV zářením. V Optice Frič ve Znojmě a Moravských Budějovicích obdržíte druhou brýlovou čočku zdarma.

Dioptrické a stylové značkové sluneční brýle - nejlepší ochrana zraku

Dioptrické a stylové značkové sluneční brýle - nejlepší ochrana zraku
Kvalitní sluneční brýle, které poskytnou 100% ochranu pro Váš zrak, ať už se jedná o sluneční brýle dioptrické nebo značkové, zakoupíte v okolí Znojma a Moravských Budějovic v optice Optik Frič.

Zhotovení klasických i speciálních dioptrických brýlí na míru – oční optika

Zhotovení klasických i speciálních dioptrických brýlí na míru – oční optika
Zhotovením dioptrických brýlí na míru s různými typy brýlových čoček pro korekci různorodých očních vad a klasickými nebo značkovými obrubami se zabývá oční optika Optik Frič s.r.o.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optik Frič s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Optik Frič s.r.o.
www.optikfric.cz
Adresa

Adresa

Kramářská 8
Znojmo 669 02

fric@optikfric.cz
+420 777 098 765


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha