Optik Frič s.r.o.

CZKDioptrické brýle na míru pro děti a dospělé Znojmo, Moravské Budějovice

Oční optika Optik Frič s.r.o., se zabývá zhotovením a prodejem dioptrických či slunečních brýlí a kontaktních čoček pro děti i dospělé, ale navíc také provádíme vyšetření zraku. Navštívit můžete některou z našich poboček ve Znojmě nebo Moravských Budějovicích.

Co se týče dioptrických brýlí, vybrat si u nás můžete z více než 2000 brýlových obrub oblíbených značek, jako jsou například Addidas, Anna Hickmann, Calvin Klein, Comma, Davidoff, Diesel, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Ray Ban, Bulget, Jaguar, Mexx, Replay, Tom Tailor, Polaroid, Versace. Cenová relace obrub se pohybuje od 150 Kč do cca 10 000 Kč v závislosti na materiálu, značce a aktuálnosti vybraného modelu. Samotné brýlové čočky (skla) si můžete zvolit standardní a cenově dostupné nebo značkové (Essilor, Zeiss, Nikon), která splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu zobrazení a povrchů.

Každé brýle vyrábíme individuálně, aby byly šité přesně na míru pro Vaše oči. Zhotovíme i speciální dioptrické brýle, jako jsou brýle s vysoce prohnutým tvarem, sportovní a módní, střelecké, plavecké či potápěčské a brýle se skly speciálně vyvinutá pro řidiče vozidel značky DriveWear.

Do brýlových obrub si můžete nechat nasadit následující typy brýlových čoček:
Antireflexní skla - zaručující lepší propustnost světla, získáte tak jasnější a kontrastnější vidění
Multifokální skla - více-ohnisková brýlová skla, umožní současně korekci zraku na dálku i na blízko
Ztenčená skla
Samozabarvovací skla - fototropní čočky umožňující pohodlné vidění v kteroukoli denní dobu, poskytují vysoký komfort při pobytu v místnosti i venku
Skla s polarizačním efektem - speciální filtr, který ruší světlo odražené na vodorovných lesklých plochách a ovlivní výsledný vzhled pozorovaného předmětu

V Oční optice Frič si také můžete pořídit kontaktní čočky všech typů, jako jsou multifokálních, pro astigmatismus, čočky pro občasné přespání, barevné kontaktní čočky nebo crazy čočky značek Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Alcon nebo Coopervision. Poskytneme Vám odborné poradenství při výběru vhodných kontaktních čoček včetně toho, jak čočky správně aplikovat.

Náš sortiment zahrnuje i sluneční brýle značek Miss Sixty, Tom Tailor, Dolce & Gabbana, Eschenbach, Bogner, JOOP, Elle, Jaguar, Hugo BOSS, Davidoff, Esprit, Mexx, Replay, Rudy Project, Uvex, Adidas a Julbo. Sluneční brýle zhotovujeme i s dioptrickými skly. Zakoupit si u nás můžete sluneční brýle klasické, polarizační, zrcadlové, sportovní, lyžařské, outdoorové, horolezecké, dokonce i plavecké a potápěčské.


Slogan:

Brýle šité na míru!


Katalog firem:    

Oční optiky

,  
Štítky:

Oční optika, kontaktní čočky, sluneční brýle, optik Znojmo, Moravské Budějovice