K-design s.r.o.
Karel Kovařík


Nerudova 82, Lipník nad Bečvou 751 31

Firma K-design s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku. Klademe důraz na individuální přístup a ruční výrobu z kvalitních materiálů.

Stolařství, výroba:
- zakázková výroba nábytku na míru
- interiérový, komerční nábytek
- kancelářský nábytek
- kuchyně na míru, kuchyňské linky
- pracovní desky z umělého kamene Corianu
- dětské pokoje
- vestavěné skříně
- obývací pokoje
- chodby
- koupelny
- nábytek do prodejen
- nábytek pro školy.

IČ: 28577329
DIČ: CZ28577329
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hana Kovaříková

Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Přerov, Holešov

Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Přerov, Holešov

K-design s.r.o. vám vyrobí nejen moderní kuchyňskou linku, ale také se zaměřujeme na výrobu vestavěných skříní na míru. V našem stolařství vám vyrobíme nábytek přesně podle vašich představ a to včetně precizních detailů a vychytávek. Zakázková výroba nábytku: - moderní kuchyňské linky - kuchyně na míru - pracovní desky z umělého kamene Corianu - vestavěné skříně na míru - interiérový a komerční nábytek - nábytek do dětských a obývacích pokojů. Vše vyrábíme z vysoce kvalitního materiálu.


Nová kuchyňská dvířka, montáž kuchyně na míru, návrhy kuchyní Přerov

Nová kuchyňská dvířka, montáž kuchyně na míru, návrhy kuchyní Přerov

Pokud již delší dobu zvažujete nad novou kuchyňskou linkou nebo jen nad novými kuchyňskými dvířky, tak neváhejte a přijďte se podívat do firmy K-design s.r.o., která vám sestaví kuchyň na míru včetně precizních detailů a vychytávek. Naše stolařské práce: - nová kuchyňská dvířka - grafické návrhy kuchyní - kuchyně na míru - renovace kuchyňské linky - kuchyňské skříňky a poličky - montáž a servis kuchyní. Dopřejte si požitek při vaření v dokonalé kuchyni na míru!


Výroba interiérového, kancelářského nábytku na míru Odry, Hustopeče

Výroba interiérového, kancelářského nábytku na míru Odry, Hustopeče

Stolařství K-design s.r.o. se zabývá ruční výrobou interiérového, komerčního a kancelářského nábytku na míru. Vyrobíme pro vás stylový nábytek, který bude vyhovovat konkrétním potřebám a hlavně vaší představě. Stolařství - zakázková výroba nábytku: - nábytek na míru - interiérový nábytek - komerční nábytek - nábytek do kanceláří - nábytek do prodejen - nábytek pro školy - vestavěné skříně - úložné prostory. Na základě svých dlouholetých zkušeností vám vždy ochotně poradíme a navrheme jak nejlépe vyplnit vaše představy.


Kuchyně na míru, pracovní desky z umělého kamene Corianu Přerov

Kuchyně na míru, pracovní desky z umělého kamene Corianu Přerov

Kuchyň je místem kde travíme převážně nejvíce času, a proto je důležité aby s ní byl ten kdo ji užívá nejvíce spokojený. Proto je potřeba mít kuchyň sestavenou na míru dle Vašich potřeb. Firma K-design s.r.o. vyrábí kuchyně na míru společně s pracovními deskami. Výroba kuchyně na míru: - pracovní desky z umělého kamene Corianu - kuchyňské dvířka - kuchyňské linky - jídelní stoly, židle - kuchyňský nábytek - skříňky - úchyty - zásuvky - stojany na víno - příborníky - úložné prostory - regálové systémy.


Výroba interiérového, komerčního a kancelářského nábytku Přerov

Výroba interiérového, komerčního a kancelářského nábytku Přerov

Chcete-li si pořídit nový kancelářský, komerční nebo interiérový nábytek tak je stolařství K-design s.r.o. určen přesně pro Vás. V našem stolařství Vám vyrobíme kvalitní nábytek přesně dle Vaší představy. Ruční výroba: - interiérového nábytku - komerčního nábytku - kancelářského nábytku - stoly, skříně, knihovny a další. Věříme, že budete s naší prací spokojeni.


Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Hranice

Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Hranice

Stolařství k-design s.r.o. pro vás vyrobí moderní interiérový nábytek dle Vašeho přání. Vyrobíme vše od kuchyňské linky až po vestavěné skříně. Zaměřujeme se na ruční výrobu nábytku: - moderní kuchyňské linky (kuchyně s Corianovou pracovní deskou) - vestavěné skříně na míru - nábytek do dětského pokoje, kanceláře, obývacího pokoje - nábytek do prodejen, komerčních prostorů a další. Věnujeme pozornost kvalitnímu materiálu a spokojenosti zákazníka.


Kvalitní kuchyňské linky na míru Hranice, Přerov, Olomouc

Kvalitní kuchyňské linky na míru Hranice, Přerov, Olomouc

Vyrábíme kvalitní kuchyňské linky na míru: - moderní kuchyně na míru - rustikální kuchyně - kuchyně do paneláku - kuchyně do rodinného domu - nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje, obývací pokoje, ... Poradíme Vám na základě svých dlouholetých zkušeností a společně navrhneme, jak nejlépe naplnit Vaše představy.Další produkty a služby
  • kuchyňské lavice, lakované kuchyňské linky, dřevěné židle, jídelní stoly z masivu, kuchyně na míru, jídelní sety, kuchyňské skříňky
  • zakázková výroba nábytku, atypický nábytek, obývací pokoje, nábytek z masivu, vestavěné skříně
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • nábytek z masivu, stolařská výroba, dřevěná okna a dveře, skříně na míru, kuchyňské linky
  • kancelářské židle, kancelářské stoly, PC stoly, šuplíky do kanceláří, kancelářské zásuvky, psací stoly

Zahrada je ozdobou každého domu - aby byla perfektní, využijte našich služeb jako je zakládání a realizace zahrad nebo výsadba a údržba zeleně.

Související články
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží

Každý jistě bude souhlasit s tvrzením, že ve školních zařízeních je zapotřebí opravdu odolného nábytku. V šatnách platí tento názor zřejmě nejvíce. Šatní kovový nábytek firmy TechnoBank vás přesvědčí, že řešení se vždy najde. Dokonce při nízkých nákladech.


Kuchyně na míru podle vašich představ
Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Nechte si zvětšit byt
Nechte si zvětšit byt

Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.