K-design s.r.o.
Karel Kovařík


Nerudova 82, Lipník nad Bečvou 751 31
Firma K-design s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku. Klademe důraz na individuální přístup a ruční výrobu z kvalitních materiálů.

Stolařství, výroba:
- zakázková výroba nábytku na míru
- interiérový, komerční nábytek
- kancelářský nábytek
- kuchyně na míru, kuchyňské linky
- pracovní desky z umělého kamene Corianu
- dětské pokoje
- vestavěné skříně
- obývací pokoje
- chodby
- koupelny
- nábytek do prodejen
- nábytek pro školy.

Produkty
  • kuchyňské lavice, lakované kuchyňské linky, dřevěné židle, jídelní stoly z masivu, kuchyně na míru, jídelní sety, kuchyňské skříňky
  • zakázková výroba nábytku, atypický nábytek, obývací pokoje, nábytek z masivu, vestavěné skříně
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • nábytek z masivu, stolařská výroba, dřevěná okna a dveře, skříně na míru, kuchyňské linky
  • kancelářské židle, kancelářské stoly, PC stoly, šuplíky do kanceláří, kancelářské zásuvky, psací stoly

Bezpečnostní a detektivní agentura Olomouc, ochrana osob a majetku, převoz cenin, doprovody.

Bezpečnostní a detektivní agentura Olomouc, ochrana osob a majetku, převoz cenin, doprovody

Autodoprava Příbram, doprava s hydraulickou rukou, stěhování, odvoz objemných břemen do 10 tun.

Autodoprava Příbram, doprava s hydraulickou rukou, stěhování, odvoz objemných břemen do 10 tun

Související články
Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.


Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.


Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

BRIO Hranice s.r.o.

Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

Potřebujete nově vybavit vaši laboratoř? Hledáte odborníka s mnoholetou praxí? Pak si vyberte společnost Brio Hranice. Nabízíme veškeré laboratorní přístroje i zařízení. Máme více jak 20 let zkušeností a spolupracujeme s předními českými i zahraničními firmami. Kromě toho najdete v naší nabídce i laboratorní nábytek a tréninkové přístroje pro studenty středních i vysokých škol.


Firemní články
Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Přerov, Holešov

Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Přerov, Holešov

K-design s.r.o. vám vyrobí nejen moderní kuchyňskou linku, ale také se zaměřujeme na výrobu vestavěných skříní na míru. V našem stolařství vám vyrobíme nábytek přesně podle vašich představ a to včetně precizních detailů a vychytávek. Zakázková výroba nábytku: - moderní kuchyňské linky - kuchyně na míru - pracovní desky z umělého kamene Corianu - vestavěné skříně na míru - interiérový a komerční nábytek - nábytek do dětských a obývacích pokojů. Vše vyrábíme z vysoce kvalitního materiálu.


Nová kuchyňská dvířka, montáž kuchyně na míru, návrhy kuchyní Přerov

Nová kuchyňská dvířka, montáž kuchyně na míru, návrhy kuchyní Přerov

Pokud již delší dobu zvažujete nad novou kuchyňskou linkou nebo jen nad novými kuchyňskými dvířky, tak neváhejte a přijďte se podívat do firmy K-design s.r.o., která vám sestaví kuchyň na míru včetně precizních detailů a vychytávek. Naše stolařské práce: - nová kuchyňská dvířka - grafické návrhy kuchyní - kuchyně na míru - renovace kuchyňské linky - kuchyňské skříňky a poličky - montáž a servis kuchyní. Dopřejte si požitek při vaření v dokonalé kuchyni na míru!


Výroba interiérového, kancelářského nábytku na míru Odry, Hustopeče

Výroba interiérového, kancelářského nábytku na míru Odry, Hustopeče

Stolařství K-design s.r.o. se zabývá ruční výrobou interiérového, komerčního a kancelářského nábytku na míru. Vyrobíme pro vás stylový nábytek, který bude vyhovovat konkrétním potřebám a hlavně vaší představě. Stolařství - zakázková výroba nábytku: - nábytek na míru - interiérový nábytek - komerční nábytek - nábytek do kanceláří - nábytek do prodejen - nábytek pro školy - vestavěné skříně - úložné prostory. Na základě svých dlouholetých zkušeností vám vždy ochotně poradíme a navrheme jak nejlépe vyplnit vaše představy.


Kuchyně na míru, pracovní desky z umělého kamene Corianu Přerov

Kuchyně na míru, pracovní desky z umělého kamene Corianu Přerov

Kuchyň je místem kde travíme převážně nejvíce času, a proto je důležité aby s ní byl ten kdo ji užívá nejvíce spokojený. Proto je potřeba mít kuchyň sestavenou na míru dle Vašich potřeb. Firma K-design s.r.o. vyrábí kuchyně na míru společně s pracovními deskami. Výroba kuchyně na míru: - pracovní desky z umělého kamene Corianu - kuchyňské dvířka - kuchyňské linky - jídelní stoly, židle - kuchyňský nábytek - skříňky - úchyty - zásuvky - stojany na víno - příborníky - úložné prostory - regálové systémy.


Výroba interiérového, komerčního a kancelářského nábytku Přerov

Výroba interiérového, komerčního a kancelářského nábytku Přerov

Chcete-li si pořídit nový kancelářský, komerční nebo interiérový nábytek tak je stolařství K-design s.r.o. určen přesně pro Vás. V našem stolařství Vám vyrobíme kvalitní nábytek přesně dle Vaší představy. Ruční výroba: - interiérového nábytku - komerčního nábytku - kancelářského nábytku - stoly, skříně, knihovny a další. Věříme, že budete s naší prací spokojeni.


Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Hranice

Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru Hranice

Stolařství k-design s.r.o. pro vás vyrobí moderní interiérový nábytek dle Vašeho přání. Vyrobíme vše od kuchyňské linky až po vestavěné skříně. Zaměřujeme se na ruční výrobu nábytku: - moderní kuchyňské linky (kuchyně s Corianovou pracovní deskou) - vestavěné skříně na míru - nábytek do dětského pokoje, kanceláře, obývacího pokoje - nábytek do prodejen, komerčních prostorů a další. Věnujeme pozornost kvalitnímu materiálu a spokojenosti zákazníka.


Kvalitní kuchyňské linky na míru Hranice, Přerov, Olomouc

Kvalitní kuchyňské linky na míru Hranice, Přerov, Olomouc

Vyrábíme kvalitní kuchyňské linky na míru: - moderní kuchyně na míru - rustikální kuchyně - kuchyně do paneláku - kuchyně do rodinného domu - nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje, obývací pokoje, ... Poradíme Vám na základě svých dlouholetých zkušeností a společně navrhneme, jak nejlépe naplnit Vaše představy.