Dřevoslav, s.r.o.

CZKDětská hřiště

Dětská hřiště

Certifikovaná dětská hřiště – zakázková výroba, dovoz, montáž, servis

Domečky, skluzavky, prolézačky, houpačky

Domečky, skluzavky, prolézačky, houpačky

Dětské domečky, skluzavky, prolézačky a dřevěné houpačky z masivu

Herní prvky na dětská hřiště

Herní prvky na dětská hřiště

Dřevěné herní prvky na dětská hřiště, relaxační zóny, zahrady MŠ


Dětský dřevěný domeček Alfons

Výrobcem certifikovaných dětských hřišť je firma Dřevoslav s.r.o., která sídlí ve Slavonicích. Vyrábíme a dodáváme dětské herní dřevěné prvky, jako jsou domečky, prolézačky, skluzavky, houpačky a další herní prvky pro děti.

Zaměřujeme se výhradně na výrobu z přírodního masivu, zejména tedy ze smrku a dubu a to z důvodu výborných vlastností masivu a zároveň moderního, praktického a variabilního designu. Prioritou je pro nás kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Navíc jsme schopni jakýchkoliv atypických úprav sériové výroby.To vše si můžete vybrat a objednat prostřednictvím našeho eshopu až k Vám do domu.

Co se týče herních prvků, náš sortiment jich zahrnuje několik skupin. Jsou zde komponenty pro cvičení a protahování, jako jsou hrazdy, lanové mosty, balanční lávky a kůly. Na žádném dětském hřišti také nesmí chybět prolézačky, skluzavky či věže a rozhledny. Nedílnou součástí hřišť jsou i houpačky - pružinové, vahadlové a závěsné. Každá zahrada mateřské školky či rodinného domu by měla být doplněna o čtvercové nebo kruhové palisádové pískoviště. Doplňkový sortiment naší výroby pak zahrnuje kreslící tabule, prohazovadla, mlhoviště, hmatové chodníčky, lavičky a odpadkové koše.

Dále se také zabýváme výrobou postelí a postelových roštů z masivu - buk, smrk. V našem portfoliu naleznete jak dětské, tak manželské postele či vyvýšené postele pro seniory. Součástí naší výroby jsou i doplňky k postelím, jako jsou noční stolky, bezpečnostní zábrany nebo zábrany pro ochranu zdi. Zároveň také vyrábíme zahradní nábytek pro děti a dospělé a dřevěné plotové díly a oplůtky k záhonům.

Zakázková výroba včetně montáže u nás není výjimkou, ale samozřejmostí dle konkrétních požadavků zákazníka. Těšíme se na plnění dalších přání!


Katalog firem:    

Ložnice

,  

Sedací nábytek

,  

Skříně a úložné prostory

,  

Truhlářské práce

,  

Vybavení hřišť a sportovišť

,  

Zahradní nábytek

,  
Štítky:

výrobce dětských hřišť, domečků, prolézaček, skluzavek, houpaček