CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

j.formanek@fomex-cz.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 602 745 133

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Sojovice 215
Sojovice 294 75

Fomex Team spol., s.r.o.
Farmářská a komunální technika

Společnost Fomex Team spol., s.r.o. se specializuje na prodej, opravu a servis zemědělské techniky, včetně zemědělských a komunálních strojů. Nabízí širokou škálu služeb a produktů pro zemědělství a komunální účely. K jejich hlavním službám patří prodej traktorů a specifických strojů na brambory, česnek, zeleninu a cukrovou řepu. Součástí nabídky je i agrobazar a bazar zemědělské techniky, stejně jako zpracování dotací v oblasti zemědělství.

V rámci své nabídky zemědělské techniky poskytuje Fomex řadu specializovaných strojů, včetně půdních fréz, tvarovačů hrůbků, pleček, mořidel a přihnojovačů pro brambory. Nabízí také široký sortiment sazečů, sklízečů, vyorávačů a kombajnů pro brambory, stejně jako řadu zařízení pro ořezávání, drtičů a odstraňovačů natí brambor.

Dále Fomex nabízí komplexní řešení pro závlahové systémy, včetně polních zavlažovačů, bubnových zavlažovačů, čerpadel a zavlažovacích konzol. V oblasti půdní a ochranné techniky společnost poskytuje pluhy, radličkové kypřiče, postřikovače a další nástroje pro údržbu a přípravu půdy.

Společnost také nabízí široký sortiment kardanů a kloubových hřídelí různých značek, jako jsou Walterscheid, Bondioli Pavesi a Comer. V oblasti česnekové techniky Fomex nabízí mechanické a pneumatické sazeče, sklízeče, kombajny, třídičky a další zařízení pro zpracování česneku.

V neposlední řadě Fomex nabízí techniku pro přesnou seč a sklizeň cukrové řepy, včetně různých typů seček, kombajnů a ořezávačů natí. Nabídka zahrnuje také řadu strojů pro vyorávání, sklizeň a třídění zeleniny, jako jsou mrkev, cibule a fazolky.

Společnost Fomex Team spol., s.r.o., s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru, je vaším spolehlivým partnerem v zemědělství a komunálních službách. Snažíme se neustále rozšiřovat naši nabídku a zlepšovat služby, abychom vyhověli požadavkům a potřebám našich zákazníků. Věříme, že naše široká škála produktů a služeb, včetně prodeje, servisu a bazarové nabídky, vám pomůže najít optimální řešení pro vaše podnikání. Pro jakékoli dotazy, informace nebo poradenství nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi.

moreless
Informační zdroje

Komunální technikaNáhradní díly pro stroje a zařízeníZemědělské stroje

Štítky: zemědělská, agrobazar, servis a prodej náhradních dílů, traktory

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Fomex Team spol. s r.o. představuje   I-Systém - efektivita a pokrok v zemědělství

Fomex Team spol. s r.o. představuje I-Systém - efektivita a pokrok v ...

Fomex Team spol. s r.o. uvádí I-Systém, pokročilé technologické řešení pro zemědělce, které zahrnuje chytré terminály a video systémy od Grimme pro efektivní farmářskou práci.


Kontakty

Fomex Team spol., s.r.o.
Sojovice 215
Sojovice 294 75
GPS: 50°13′4.22″ N, 14°46′5.3″ E

50°13′4.22″ N, 14°46′5.3″ E

QR kód firmy Fomex Team spol., s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Fomex Team spol., s.r.o. Farmářská a komunální technika
Adresa

Adresa

Sojovice 215
Sojovice 294 75

j.formanek@fomex-cz.cz
+420 602 745 133

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Farmářská technika

Farmářská technika

Komunální technika

Komunální technika

Ochrana rostlin, péče o řepu

Ochrana rostlin, péče o řepu

Kde nás najdete

Sojovice 215
Sojovice 294 75

GPS50°13′4.22″ N, 14°46′5.3″ E

Plánování trasy

Sojovice 215 Sojovice 29475

Prospekty

Certifikát kvality firmy