Hájek Pet Food s.r.o.


Hájek Pet Food s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá dovozem a prodejem superprémiových a holistických krmiv pro psy a kočky.

Jejich cílem je nabízet jen ty nejlepší produkty pro zdraví a spokojenost vašich mazlíčků. Hájek Pet Food s.r.o. je výhradním distributorem několika světových značek krmiv, které dováží z USA, Kanady, Německa, Itálie a Skandinávie, ale má i ryze české produkty. Mezi jejich nabídku patří například značky Taste of the Wild, NOW FRESH, GO! SOLUTIONS, Carnilove, Brit Care nebo Nutram.

Hájek Pet Food s.r.o. dodává krmiva do obchodů, veterinárních ordinací, chovatelských stanic, kynologických organizací a státních složek v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Má také vlastní kamenný obchod v Rudné u Prahy, kde vám rádi poradí s výběrem toho správného krmiva pro vašeho mazlíčka.

Hájek Pet Food s.r.o. také podporuje poctivé chovatele a provozuje vlastní chovatelskou stanici Redox, kde chovají německé ovčáky.

Hájek Pet Food s.r.o. je firma, na kterou se můžete spolehnout, protože má více než dvacetileté zkušenosti s prodejem krmiv a ví tak velmi dobře, jak plnit přání vašich mazlíčků a tím i přání vaše.

Pokud chcete vědět více o jejich činnosti, navštivte jejich webové stránky nebo je sledujte na Facebooku nebo Instagramu, kde vás budou informovat o novinkách ze světa krmiv a nejen to.

Vizí společnosti je měnit český trh s krmivy pro psy a kočky k lepšímu!

Štítky:

superprémiová krmiva, krmiva pro psy a kočky, distributor světových značek, velkoobchod, maloobchod

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kvalitní krmiva pro psy a kočky v kamenné prodejně v Rudné u Prahy

Kvalitní krmiva pro psy a kočky v kamenné prodejně v Rudné u Prahy
V Hájek Pet Food v Rudné u Prahy najdete široký výběr superprémiových značek krmiv pro psy a kočky. Poradíme vám, jak vybrat to nejlepší pro vaše mazlíčky.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hájek Pet Food s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hájek Pet Food s.r.o.
www.hpf.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 1089
Rudná 252 19

info@hpf.cz
+420 311 679 377


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha