Menkar, s.r.o.


Vídeňská 360, Vestec 252 42
Vítáme Vás na internetové prezentaci našeho Motelu u Krbu a restaurace na okraji Prahy západ.
Motel poskytuje přímé silniční spojení do 12 km vzdáleného centra Prahy a do Středočeského kraje.

V našem motelu naleznete příjemné a cenově dostupné ubytování.
U nás můžete strávit klidnou noc a odpočinout si při služební cestě anebo budeme potěšení pokud se k nám vrátíte na dovolenou či zde budete chtít prožít jakoukoliv akci.

Pobavit se můžete při návštěvě našeho bowlingu a restaurace, kde podáváme tradiční českou a mezinárodní kuchyni a pořádáme speciální kulinářské akce.

V našem motelu naleznete příjemné a cenově dostupné ubytování.
Ubytování v jedno až tří-lůžkových pokojích a apartmánech cca pro 45 hostů.
Pokoje a apartmány jsou vybaveny standardně koupelnou nebo sprchovým koutem, WC, TV satelitem a přípojkou na internet.
K dispozici je recepce 24hodin, buzení telefonem
a možnost snídaňového menu.

Rádi Vás uvítáme v naší restauraci, která disponuje kapacitou cca 150 hostů.
Restaurace je rozdělena na nekuřáckou cca 80 míst
a kuřáckou část cca 60 míst.
Máme i salonek s cca 15 místy.
V létě je možné posedět na venkovní terase.

Příjemné prostředí naší restaurace je ideální prostředí k uspořádání různých slavnostních akcí, jako jsou:
- rauty, bankety
- firemní oslavy a akce
- společenské a pracovní večírky
- svatební hostiny
- promoce
- oslavy narozenin
- školení, konference
- obchodní schůzky, recepce
- třídní srazy, ale i například smuteční hostiny.
V naší restauraci Vám nabídneme kromě tradiční české kuchyně také různé speciality a minutková jídla.
Přímo před restaurací a motelem můžete pohodlně zaparkovat na parkovišti.

Bowling bar včetně bowlingové dráhy se nachází v přízemí hotelu, kde je možnost pořádání jakýchkoliv večírků,
firemních akcí a rodinných oslav.
Máme zde k dispozici 6 drah s s elektronickými stavěči značky Brunswick.
Stejně tak jsme připraveni zajistit jakékoliv občerstvení, ať už připravit různé druhy lahůdkářských výrobků, nebo teplé či studené rauty.
Na objednávku pro Vás připravíme například obložené mísy, jednohubky, chlebíčky, lahůdkové saláty a v neposlední řadě jakékoliv dezerty a cukrářské výrobky.
Samozřejmostí je u nás velký výběr rozmanitých nápojů.

Rádi Vás uvítáme kdykoli - naše recepce je otevřena 24 hodin denně!

Produkty
  • hotely pro motorkáře, ubytování na jednu noc, rychlé občerstvení pro motoristy, rekreační ubytování
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce
  • bowlingové dráhy, kuželky a kuželkárny, kulečníkové stoly pool, billiard a snooker
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování

Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny, regionální produkty.

Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, biopotraviny, regionální produkty

Výroba a montáž dřevostaveb na klíč, zahradní domky.

Výroba a montáž dřevostaveb na klíč, zahradní domky

Související články
Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Firemní články
Pořádání akcí na míru vašim požadavkům - Praha

Pořádání akcí na míru vašim požadavkům - Praha

Hledáte místo pro pořádání akcí - rodinou oslavu či firemní akci, které bude příjemné, snadno dostupné a nabídne vám potřebný komfort za příznivou cenu? Pak už nehledejte. Motel a restaurace U Krbu je pro vás jako stvořený. Nabízíme vám totiž vše pro pořádání akcí od příjemného prostředí a lahodného občerstvení, přes skvělou zábavu až po útulné ubytování. Pro pořádání akci je tak náš Motel, který najdete v části Praha západ, ideálním místem. Pořádání akcí není snadné. Je třeba zajistit vhodné prostory, jídlo, které by všem chutnalo a také zajímavý program. Díky nám si ale nemusíte s ničím dělat hlavu. Pořádání akcí je naše specialita a zajistíme tak hladký průběh slavností hostiny, rodinné oslavy i firemní akce. Obrátit se nás můžete v případě pořádání akcí tohoto i dalších druhů: - rauty, bankety - firemní oslavy a akce - společenské a pracovní večírky - svatební hostiny - promoce - oslavy narozenin - školení, konference - obchodní schůzky, recepce - třídní srazy - smuteční hostiny V Motelu a restauraci U Krbu víme, že dobré jídlo, je základem každé pořádané akce. Zajistíme pro vás tak to nejlepší co česká i zahraniční kuchyně nabízí. Chcete mít na oslavě grilované prase, svíčkovou nebo klasický guláš? Nebo upřednostňujete studené rauty a obložené mísy? Připravíme vám občerstvení přesně dle vašich představ. Také se zábavou vašich hostů si nemusíte dělat starosti, přímo v areálu motelu je hned 6 bowlingových drah, prostory našeho motelu jsou ale vhodné také k tancování nebo hraní různých společenských her. O zábavu tak při pořádání akcí bude rozhodně postaráno. V případě, že se akce opravdu vydaří a protáhne se až do rána, můžete navíc využít našeho útulného ubytování. Ať už tak plánujete menší nebo honosnou oslavu, svěřte se do našich rukou. V pořádání akcí jsme totiž jedničky.


Firemní vánoční večírek na klíč I Vestec u Prahy

Firemní vánoční večírek na klíč I Vestec u Prahy

Krásný vánoční večírek se zaměstnanci a spolupracovníky Vám přichystáme v naší restauraci U Krbu. Oslavte Vánoce se svými kolegy v příjemném prostředí restaurace, která Vám nabízí kromě místních pokrmů i mezinárodní kuchyni a kulinářské speciality. Restauraci jsme rozdělili na nekuřáckou a kuřáckou část v celku zhruba do 150 míst. K dispozici máte i malý salónek s patnácti místy pro komorní slavnost. Máme pro Vás velké večeře, zákusky, nápoje alkoholické i nealko, drobné občerstvení a samozřejmě hudbu. Grilujeme na otevřeném ohni a můžeme zajistit uzení masa v domácí udírně. Pro zajištění zábavy Vám připravíme bowlingové dráhy. Otevřeno máme vždy do pozdních nočních hodin a poté se hosté mohou buďto rozejít domů, nebo se ubytovat v našem motelu nad restaurací.


Bowlingové centrum a bowling bar Vestec u Prahy

Bowlingové centrum a bowling bar Vestec u Prahy

Bowling je velmi příjemnou zábavou pro všechny věkové kategorie. Přijďte se pobavit do bowlingového centra v obci Vestec u Prahy. Centrum se nachází 12 km od hlavního města, na okraji Prahy-západ. Dostupnost je výborná. Kapacita centra je 45 osob, dostupných je 6 bowlingových drah. Instalovány jsou elektronické stavěče spolehlivé značky Brunswick. Bowling bar je ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí, například narozeninových oslav, večírků anebo na uspořádání třídního srazu. Bar nabízí širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost podávání teplých jídel, lehkého občerstvení anebo zařízení rautu. Otevírací doba bowlingového centra je každý den do půlnoci, o víkendu až do druhé hodiny ranní. Ceny se odvíjí podle denní doby. Rezervovat si svou dráhu, více drah anebo rovnou celý bowling bar je možné na telefonním čísle 244 913 432.


Ubytování v motelu Vestec u Prahy

Ubytování v motelu Vestec u Prahy

Při svých cestách můžete využít ubytování v motelu U Krbu, který se nachází 12 kilometrů od centra Prahy, ve vesnici Vestec u Prahy. Co vám může motel U Krbu nabídnout: - Venkovní parkoviště - Čtyřiadvacetihodinová recepce - Jednolůžkové, dvojlůžkové i trojlůžkové pokoje, apartmány - Ubytovací kapacita pro 45 hostů - Buzení telefonem - Koupelna či sprchový kout, WC, TV satelit a přípojka na internet - Restaurace součástí motelu – kapacita 150 hostů, tradiční i mezinárodní kuchyně, speciální kulinářské a gurmánské akce - Bowlingové dráhy v přízemí motelu - Možnost bohatého snídaňového menu Díky své ideální poloze na okraji Prahy-západ se jedná o cenově i polohově dostupné ubytování pro všechny skupiny návštěvníků. Rezervaci lze provést online prostřednictvím webových stránek motelu anebo telefonicky na čísle 244 913 432.


Firemní akce či vánoční večírek, o kterých se bude dlouho vyprávět

Firemní akce či vánoční večírek, o kterých se bude dlouho vyprávět

Už vás nebaví nudné firemní akce v nehezkých prostorách a máte pocit, že si letos si na vánoční večírek zasloužíte něco lepšího? Uspořádejte svůj firemní vánoční večírek v našem Motelu U Krbu. Skvělou kuchyni, příjemné prostředí a zábavu na bowlingu ocení každý. Motel u krbu se nachází v klidné a malebné lokalitě jen několik minut od centra Prahy. U nás tak za vytouženým odpočinkem nemusíte cestovat celý den. Naše restaurace nabízí pro vaše akce více než 80 míst. Pro menší firemní akce a večírky je tu pak soukromí salónek, kde vás nebude nikdo rušit. Šéfkuchaři Motelu U Krbu na vaše přání připraví rauty, studené talíře i teplé speciality české i mezinárodní kuchyně. Pro rozproudění zábavy je tu náš perfektně vybavený bowling bar s šesti hracími dráhami. Při hraní oblíbené hry se skvěle uvolníte a máte jistotu, že na váš vánoční firemní večírek jen tak nikdo nezapomene. K občerstvení vám poslouží široká nabídka kvalitních alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokud se vaše firemní akce poněkud protáhne, jsou tu pro vás naše útulné pokoje a apartmány. Za přijatelné ceny vás ubytujeme v jedno až tří-lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zázemí, televizi a připojení k internetu. Hledáte perfektní místo pro plánovanou firemní akci nebo vánoční večírek? Už nehledejte a navštivte Motel U Krbu.