Menkar, s.r.o.


Vídeňská 360, Vestec 252 42

Vítáme Vás na internetové prezentaci našeho Motelu u Krbu a restaurace na okraji Prahy západ.
Motel poskytuje přímé silniční spojení do 12 km vzdáleného centra Prahy a do Středočeského kraje.

V našem motelu naleznete příjemné a cenově dostupné ubytování.
U nás můžete strávit klidnou noc a odpočinout si při služební cestě anebo budeme potěšení pokud se k nám vrátíte na dovolenou či zde budete chtít prožít jakoukoliv akci.

Pobavit se můžete při návštěvě našeho bowlingu a restaurace, kde podáváme tradiční českou a mezinárodní kuchyni a pořádáme speciální kulinářské akce.

V našem motelu naleznete příjemné a cenově dostupné ubytování.
Ubytování v jedno až tří-lůžkových pokojích a apartmánech cca pro 45 hostů.
Pokoje a apartmány jsou vybaveny standardně koupelnou nebo sprchovým koutem, WC, TV satelitem a přípojkou na internet.
K dispozici je recepce 24hodin, buzení telefonem
a možnost snídaňového menu.

Rádi Vás uvítáme v naší restauraci, která disponuje kapacitou cca 150 hostů.
Restaurace je rozdělena na nekuřáckou cca 80 míst
a kuřáckou část cca 60 míst.
Máme i salonek s cca 15 místy.
V létě je možné posedět na venkovní terase.

Příjemné prostředí naší restaurace je ideální prostředí k uspořádání různých slavnostních akcí, jako jsou:
- rauty, bankety
- firemní oslavy a akce
- společenské a pracovní večírky
- svatební hostiny
- promoce
- oslavy narozenin
- školení, konference
- obchodní schůzky, recepce
- třídní srazy, ale i například smuteční hostiny.
V naší restauraci Vám nabídneme kromě tradiční české kuchyně také různé speciality a minutková jídla.
Přímo před restaurací a motelem můžete pohodlně zaparkovat na parkovišti.

Bowling bar včetně bowlingové dráhy se nachází v přízemí hotelu, kde je možnost pořádání jakýchkoliv večírků,
firemních akcí a rodinných oslav.
Máme zde k dispozici 6 drah s s elektronickými stavěči značky Brunswick.
Stejně tak jsme připraveni zajistit jakékoliv občerstvení, ať už připravit různé druhy lahůdkářských výrobků, nebo teplé či studené rauty.
Na objednávku pro Vás připravíme například obložené mísy, jednohubky, chlebíčky, lahůdkové saláty a v neposlední řadě jakékoliv dezerty a cukrářské výrobky.
Samozřejmostí je u nás velký výběr rozmanitých nápojů.

Rádi Vás uvítáme kdykoli - naše recepce je otevřena 24 hodin denně!

IČ: 26201046
DIČ: CZ26201046
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Maťátko

Pořádání akcí na míru vašim požadavkům - Praha

Pořádání akcí na míru vašim požadavkům - Praha

Hledáte místo pro pořádání akcí - rodinou oslavu či firemní akci, které bude příjemné, snadno dostupné a nabídne vám potřebný komfort za příznivou cenu? Pak už nehledejte. Motel a restaurace U Krbu je pro vás jako stvořený. Nabízíme vám totiž vše pro pořádání akcí od příjemného prostředí a lahodného občerstvení, přes skvělou zábavu až po útulné ubytování. Pro pořádání akci je tak náš Motel, který najdete v části Praha západ, ideálním místem. Pořádání akcí není snadné. Je třeba zajistit vhodné prostory, jídlo, které by všem chutnalo a také zajímavý program. Díky nám si ale nemusíte s ničím dělat hlavu. Pořádání akcí je naše specialita a zajistíme tak hladký průběh slavností hostiny, rodinné oslavy i firemní akce. Obrátit se nás můžete v případě pořádání akcí tohoto i dalších druhů: - rauty, bankety - firemní oslavy a akce - společenské a pracovní večírky - svatební hostiny - promoce - oslavy narozenin - školení, konference - obchodní schůzky, recepce - třídní srazy - smuteční hostiny V Motelu a restauraci U Krbu víme, že dobré jídlo, je základem každé pořádané akce. Zajistíme pro vás tak to nejlepší co česká i zahraniční kuchyně nabízí. Chcete mít na oslavě grilované prase, svíčkovou nebo klasický guláš? Nebo upřednostňujete studené rauty a obložené mísy? Připravíme vám občerstvení přesně dle vašich představ. Také se zábavou vašich hostů si nemusíte dělat starosti, přímo v areálu motelu je hned 6 bowlingových drah, prostory našeho motelu jsou ale vhodné také k tancování nebo hraní různých společenských her. O zábavu tak při pořádání akcí bude rozhodně postaráno. V případě, že se akce opravdu vydaří a protáhne se až do rána, můžete navíc využít našeho útulného ubytování. Ať už tak plánujete menší nebo honosnou oslavu, svěřte se do našich rukou. V pořádání akcí jsme totiž jedničky.


Firemní vánoční večírek na klíč I Vestec u Prahy

Firemní vánoční večírek na klíč I Vestec u Prahy

Krásný vánoční večírek se zaměstnanci a spolupracovníky Vám přichystáme v naší restauraci U Krbu. Oslavte Vánoce se svými kolegy v příjemném prostředí restaurace, která Vám nabízí kromě místních pokrmů i mezinárodní kuchyni a kulinářské speciality. Restauraci jsme rozdělili na nekuřáckou a kuřáckou část v celku zhruba do 150 míst. K dispozici máte i malý salónek s patnácti místy pro komorní slavnost. Máme pro Vás velké večeře, zákusky, nápoje alkoholické i nealko, drobné občerstvení a samozřejmě hudbu. Grilujeme na otevřeném ohni a můžeme zajistit uzení masa v domácí udírně. Pro zajištění zábavy Vám připravíme bowlingové dráhy. Otevřeno máme vždy do pozdních nočních hodin a poté se hosté mohou buďto rozejít domů, nebo se ubytovat v našem motelu nad restaurací.


Bowlingové centrum a bowling bar Vestec u Prahy

Bowlingové centrum a bowling bar Vestec u Prahy

Bowling je velmi příjemnou zábavou pro všechny věkové kategorie. Přijďte se pobavit do bowlingového centra v obci Vestec u Prahy. Centrum se nachází 12 km od hlavního města, na okraji Prahy-západ. Dostupnost je výborná. Kapacita centra je 45 osob, dostupných je 6 bowlingových drah. Instalovány jsou elektronické stavěče spolehlivé značky Brunswick. Bowling bar je ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí, například narozeninových oslav, večírků anebo na uspořádání třídního srazu. Bar nabízí širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost podávání teplých jídel, lehkého občerstvení anebo zařízení rautu. Otevírací doba bowlingového centra je každý den do půlnoci, o víkendu až do druhé hodiny ranní. Ceny se odvíjí podle denní doby. Rezervovat si svou dráhu, více drah anebo rovnou celý bowling bar je možné na telefonním čísle 244 913 432.


Ubytování v motelu Vestec u Prahy

Ubytování v motelu Vestec u Prahy

Při svých cestách můžete využít ubytování v motelu U Krbu, který se nachází 12 kilometrů od centra Prahy, ve vesnici Vestec u Prahy. Co vám může motel U Krbu nabídnout: - Venkovní parkoviště - Čtyřiadvacetihodinová recepce - Jednolůžkové, dvojlůžkové i trojlůžkové pokoje, apartmány - Ubytovací kapacita pro 45 hostů - Buzení telefonem - Koupelna či sprchový kout, WC, TV satelit a přípojka na internet - Restaurace součástí motelu – kapacita 150 hostů, tradiční i mezinárodní kuchyně, speciální kulinářské a gurmánské akce - Bowlingové dráhy v přízemí motelu - Možnost bohatého snídaňového menu Díky své ideální poloze na okraji Prahy-západ se jedná o cenově i polohově dostupné ubytování pro všechny skupiny návštěvníků. Rezervaci lze provést online prostřednictvím webových stránek motelu anebo telefonicky na čísle 244 913 432.


Firemní akce či vánoční večírek, o kterých se bude dlouho vyprávět

Firemní akce či vánoční večírek, o kterých se bude dlouho vyprávět

Už vás nebaví nudné firemní akce v nehezkých prostorách a máte pocit, že si letos si na vánoční večírek zasloužíte něco lepšího? Uspořádejte svůj firemní vánoční večírek v našem Motelu U Krbu. Skvělou kuchyni, příjemné prostředí a zábavu na bowlingu ocení každý. Motel u krbu se nachází v klidné a malebné lokalitě jen několik minut od centra Prahy. U nás tak za vytouženým odpočinkem nemusíte cestovat celý den. Naše restaurace nabízí pro vaše akce více než 80 míst. Pro menší firemní akce a večírky je tu pak soukromí salónek, kde vás nebude nikdo rušit. Šéfkuchaři Motelu U Krbu na vaše přání připraví rauty, studené talíře i teplé speciality české i mezinárodní kuchyně. Pro rozproudění zábavy je tu náš perfektně vybavený bowling bar s šesti hracími dráhami. Při hraní oblíbené hry se skvěle uvolníte a máte jistotu, že na váš vánoční firemní večírek jen tak nikdo nezapomene. K občerstvení vám poslouží široká nabídka kvalitních alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokud se vaše firemní akce poněkud protáhne, jsou tu pro vás naše útulné pokoje a apartmány. Za přijatelné ceny vás ubytujeme v jedno až tří-lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zázemí, televizi a připojení k internetu. Hledáte perfektní místo pro plánovanou firemní akci nebo vánoční večírek? Už nehledejte a navštivte Motel U Krbu.Další produkty a služby
  • hotely pro motorkáře, ubytování na jednu noc, rychlé občerstvení pro motoristy, rekreační ubytování
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce
  • bowlingové dráhy, kuželky a kuželkárny, kulečníkové stoly pool, billiard a snooker
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.