Radev s.r.o.
kvalitní maso a uzeniny


Pokud hledáte kvalitní maso a uzeniny z prověřených chovů, pak je pro vás firma Radev s.r.o. tou pravou volbou. Radev s.r.o. je česká rodinná firma, která se zabývá zpracováním a prodejem masa, výrobou uzenin a lahůdek podle tradičních receptur, bez glutamátu a lepku, zbytečných éček a se sníženým obsahem soli.

Radev s.r.o nabízí široký sortiment výrobků, od čerstvého masa, přes grilovací speciality, až po sýry a koření. Můžete si objednat online prostřednictvím e-shopu s rozvozem v pracovní dny po Praze a okolí, nebo si zboží vyzvednout v řeznictví a jídelně na adrese Ke Mlýnu 1, Praha 4 - Újezd. Zde si můžete také pochutnat na výběru jídel z aktuálního denního menu.

Radev s.r.o. je spolehlivým dodavatelem masa a uzenin pro restaurace, jídelny, fast foody a jiná stravovací zařízení, ale také pro jednorázové objednávky konečných spotřebitelů. Firma má dlouholetou tradici a zkušenosti v oboru, což dokládá i její finanční stabilita a růst tržeb.

Radev s.r.o. je firma, která dbá na kvalitu, čerstvost a chuť svých výrobků, a která si váží svých zákazníků. Neváhejte a objednejte si ještě dnes!

Štítky:

výroba, prodej, lahůdky, grilovací speciality, sýry, koření, e-shop

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Radev s.r.o. kvalitní maso a uzeniny
WEBOVÁ STRÁNKA
Radev s.r.o.
www.radev.cz
Adresa

Adresa

Ke Mlýnu 1
Praha 4 - Újezd 149 00

g.radev@seznam.cz
+420 777 336 805


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha