TERCIE - CV, spol. s r.o.
Středověké slavnosti a historický šerm


Firma TERCIE - CV, spol. s r.o. se specializuje na organizování středověkých slavností a scénického historického šermu. Naše akce jsou především zaměřeny na děti a konají se v prostorách hradů, zámků, parků a také na dětských táborech.

Co všechno nabízíme?
- Středověké slavnosti: Připravujeme autentické středověké slavnosti, kde se návštěvníci mohou vrátit v čase a zažít atmosféru minulých staletí. Na programu jsou rytířská klání, ukázky středověkých řemesel, průvody s bubeníky a praporečníky, dobová hudba a tance.

- Organizace her pro děti: Pořádáme například dobývání hradu, rytířské kuželky, dřevce a kroužky, šipky rytíře Žumbery, Dračí doupě - Šípomet, nenasytný generál a také malířskou dílnu pro děti.

- Scénický historický šerm: Pro milovníky šermu máme připravené ukázky historických soubojů. Naši šermíři v autentických kostýmech předvedou dobové techniky a bojové dovednosti.

-Výroba a prodej rekvizit: Kromě samotných akcí se také věnujeme výrobě a prodeji rekvizit. Naše tým vymýšlí a tvoří nejrůznější pomůcky a rekvizity potřebné pro středověké slavnosti a šerm.

Informační zdroje:

Zábavní a kulturní zařízení

,

Štítky:

středověké slavnosti, historický šerm, hry pro děti, výroba a prodej rekvizit

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií

Středověké slavnosti, přeneste se v zpět v čase za dobrodružstvím, romantikou a historií
Připojte se k TERCIE - CV, spol. s r.o. a prožijte nezapomenutelný den plný středověkých dobrodružství. Objevte rytířské turnaje, šerm, řemesla, hudbu a tanec. Zažijte historii na vlastní kůži.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TERCIE - CV, spol. s r.o. Středověké slavnosti a historický šerm
WEBOVÁ STRÁNKA
TERCIE - CV, spol. s r.o.
www.tercie-cv.cz
Adresa

Adresa

Boleboř 57
Boleboř 431 21

provozovna@tercie-cv.cz
+420 603 894 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha