Výroba, prodej vstupní vchodové čistící zóny, textilní rohože SILVER

DIAMANT AK s.r.o.

Výroba, prodej vstupní vchodové čistící zóny, textilní rohože SILVER

DIAMANT AK s.r.o.
Vstupní rohože, první čisticí zóna k zachycení hrubých nečistot před vstupem

Vstupní rohože jsou 1. čisticí zónou sloužící k zachycení hrubých nečistot. Z tohoto důvodu se nejčastěji používají gumové, hliníkové, kartáčové nebo ocelové rohožky. Společnost DIAMANT AK s.r.o. navrhne a dodá vstupní rohože přímo na míru, dle Vašich potřeb.

Vstupní rohož - 1. čisticí zóna od společnosti DIAMANT AK s.r.o.

Zachování čistého prostoru díky vstupním rohožím, zachycení hrubých nečistot před vstupem

Funkčnost vstupních rohoží je přímo úměrná jejich velikosti - tzn. čím delší rohož ve vstupu umístíte, tím větší očisty obuvi dosáhnete. Vstupní rohože je ideální zapustit do úrovně okolní dlažby s využitím zápustných rámů popř. je umístit na stávající dlažbu s nášlapným lemováním. V nabídce DIAMANT AK s.r.o. naleznete širokou paletu výrobků vhodných pro různé typy budov a zatížení včetně potřebného rámu či nášlapu. Některé typy rohoží umožňují úpravu do atypických tvarů. Vstupní rohože je pro optimální funkční řešení vhodné doplnit textilními rohožemi.


Nabídka vstupních rohoží, různé tvary a provedení, využití pro všechny typy prostorů

Na míru Vašim potřebám si u nás můžete vybrat z velkého množství typů rohoží. Vstupní rohož EXTERA s kartáčovým efektem je díky své minimální výšce (jen 8 mm) naprosto univerzální a hodí se jak do interiérů, tak do exteriéru. Rohože STAR jsou tvořeny Al profily s gumovou nebo kartáčovou násadou. Řada METEOR je vyrobena z nitril gumy a opatřena kartáčovou násadou, typ MARTALL je samočistící rohož, která sama zachytí 90% vnášených nečistot. Produkty TITAN se vyznačují extrémní odolností a možností úpravy do atypických tvarů. Základní typ rohože RINGO je z přírodní pryže, typ DUO disponuje nášlapem po celém obvodu.

Nabídka vstupních rohožíVstupní rohože

Vstupní rohože

Vstupní rohože, první čisticí zóna k zachycení hrubých nečistot před vstupem

Textilní a kokosové rohože

Textilní a kokosové rohože

Textilní a kokosové rohože pro odstranění drobných nečistot, vlhkosti a k dočištění obuvi

Rohože s logem

Rohože s logem

Rohože s logem JET pro vnitřní prostory, venkovní exteriérové rohože JET OUT