Bogi - chráněná dílna
Martina Bogarová


Rousova 1135/3, Česká Lípa 470 01
Pokud hledáte originální a kvalitní výrobky, které mají svůj příběh, pak byste měli navštívit e-shop firmy Martina Bogarová - Bogi chráněná dílna. Tato firma nabízí široký sortiment textilních, dřevěných a dekoračních výrobků, které jsou vyrobeny ručně v chráněné dílně v České Lípě. V této dílně pracují zdravotně postižení lidé, kteří se snaží držet s námi (zdravými) krok.

Zaměstnávají lidi s různými typy postižení, jako jsou onemocnění pohybového aparátu, sluchové, zrakové, psychické nebo mentální postižení. Každý z nich má svůj talent a zájem, který uplatňuje při výrobě jedinečných a krásných výrobků.

Mezi jejich nabídkou najdete například růžence z ušlechtilých materiálů, polštáře pro meditaci nebo jógu, nášivky, potřeby ke křtu, nábytek pro panenky, suvenýry, dárky a mnoho dalšího. Vyrábějí také polotovary k vašemu tvoření, jako jsou dřevěné tvary nebo výřezy k háčkování. Pokud máte svou představu o tom, co byste chtěli objednat, můžete jim poslat e-mail na objednavky@bogi.cz a oni se pokusí ji splnit.

Koupí jejich výrobků nejen podpoříte člověka v nesnázích, který se do nich nedostal vlastní vinou, ale také si pořídíte něco, co je vyrobeno s láskou a péčí. Každý jejich výrobek má svůj příběh a prošel rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem hrdí.

Navštivte jejich e-shop zde a nechte se inspirovat jejich tvorbou.

Produkty
  • oprava oděvů, výměna zipů, šaty na míru, saka na míru, dámské a pánské krejčovství, úpravy oděvů, zkracování délek, prodlužování délek

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Kvalitní výrobky z paměťové pěny za dostupné ceny

PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto

Kvalitní výrobky z paměťové pěny za dostupné ceny

Hledáte kvalitní a cenově dostupné výrobky z paměťové pěny, které vám zajistí maximální komfort a podporu vašeho těla? Chcete si vybrat z široké nabídky sedáků, polštářů, matrací a dalších užitečných výrobků z paměťové pěny? Pak byste měli navštívit e-shop firmy PSP izoterm s.r.o., která se zabývá výrobou a velkoobchodem s obalovým materiálem.


Kvalitní náramky od IdentCORE a jejich výhody

Silikonové náramky

Kvalitní náramky od IdentCORE a jejich výhody

Náramky se staly více než jen módním doplňkem, který přináší výraz osobního stylu i možnost sdělení důležitého poselství. Díky široké škále designů a technik zpracování se stávají nezbytnou součástí propagačních kampaní, událostí a charitativních akcí. Mezi nejpopulárnější styly patří embossované, debossované a svinovací náramky, každý s vlastními charakteristikami a využitím.


Odborník na řezivo a jeho další zpracování

PILA POTŠTÁT s.r.o.

Odborník na řezivo a jeho další zpracování

Společnost PILA POTŠTÁT s.r.o. se sídlem v Potštátě v okrese Přerov je tradičním výrobcem řeziva a jeho dalšího zpracování. Společnost má vlastní velkou pilnici a sušárnu dřeva, která je certifikována na ošetření řeziva v sušárně. Společnost nabízí veškeré služby spojené s výrobou řeziva, jako je tepelné ošetření řeziva, certifikace dřeva IPPC, ISPM a HT.


Eventové náramky Tyvek: Nezbytný doplněk pro každou akci

Silikonové náramky

Eventové náramky Tyvek: Nezbytný doplněk pro každou akci

Tyvekové náramky od firmy IdentCORE s.r.o se staly nedílnou součástí mnoha akcí, od masových festivalů až po exkluzivní společenské události. Jejich popularita spočívá v jejich odolnosti, praktičnosti a možnosti individuálního designu.


Firemní články
Chráněná dílna Česká Lípa – kvalitní a prvotřídní služby a výrobky

Chráněná dílna Česká Lípa – kvalitní a prvotřídní služby a výrobky

Blíží se ve školce maškarní karneval a vy pořád nemáte pro svou ratolest kostým? Obraťte se na chráněnou dílnu v České Lípě, která vám nabídne nepřeberné množství ručních výrobků.