PRESSTO TREND s.r.o.


Malostranská 673, Šenov u Nového Jičína 742 42
Společnost PRESSTO TREND s.r.o. se zabývá se zabývá velkoobchodem i maloobchodem kvalitních a levných balicích materiálů a dalšího papírenského zboží.

Jsme specialisté na balící materiál. V našem sortimentu naleznete obaly, kotoučky do pokladen, etiketovací kleště, samolepící etikety a další.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop:
- balící materiály
- samolepící etikety
- etiketovací kleště
- papírové tašky, poštovní obálky
- mikroténové sáčky, tašky
- kotoučky do pokladen
- fixační fólie a další.

Služby:
- tisk samolepicích etiket v kotoučích.

Sídlíme na adrese Malostranská 673, Šenov u Nového Jičína.

Produkty
  • digitální tisk, barevný tisk, černobílý tisk, sítotisk, tisk pracovních dokumentů, potisk textilu, kopírovací služby, velkoformátový tisk
  • prodej kartonových krabic, papírové vysekávané krabice, klopové krabice z lepenky, krabice pro tiskoviny
  • krycí plastové fólie, stavební fólie, bublinkové fólie, fólie LDPE, stretch fólie, plastové přepravky, plastové bedny, plastové lahve, plastové kanystry, plastové sudy, plastová vědra, plastové kontejnery
  • papír do tiskárny, kancelářský papír, výkresy, školní potřeby, obalové výrobky, lepenkové výrobky, papírové kelímky, xerografické papíry


Související články
Tomos Praha a.s.: Vaše spolehlivá tiskárna a knihárna

Tomos Praha a.s.

Tomos Praha a.s.: Vaše spolehlivá tiskárna a knihárna

Hledáte spolehlivou a zkušenou tiskárnu a knihárnu, která vám nabídne kvalitní, rychlé a cenově dostupné služby, měli byste se obrátit na firmu Tomos Praha a.s., která se zabývá tiskem malých i velkých objemů, výrobou různých typů vazeb, krabic a obalů s důrazem na kvalitu ruční práce a spokojenost zákazníka.


Všestranná plastová přepravka EuroClick

Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.

Všestranná plastová přepravka EuroClick

Skladování i převážení nejrůznějších druhů zboží vám usnadní přepravka EuroClick, kterou vyvinula společnost Schoeller Allibert s.r.o.. Plastové stohovací přepravky jsou mimořádné pro svou nízkou hmotnost, vynikající stabilitu a nekonečné možnosti přizpůsobení.


BIPO - PLAST: Váš spolehlivý partner v oblasti obalů pro automobilový průmysl

BIPO - PLAST s.r.o.

BIPO - PLAST: Váš spolehlivý partner v oblasti obalů pro automobilový průmysl

Společnost nabízí širokou škálu plastových obalů pro automobilový průmysl vyráběných z LDPE a HDPE fólií: pytle, sáčky, pytle do přepravních obalů, pytle na pneumatiky, ochranné povlaky autosedaček. Dalším výrobkem jsou sáčky z netkané textilie. Mezi hlavní produkty společnosti BIPO - PLAST patří ochranné PE povlaky autosedadel, které chrání sedadla před poškozením, nečistotami a vlhkostí. Pro potřeby výrobců autosedaček jsou vyráběny z průhledné LDPE fólie o tloušťce od 25 do 60 mikronů a maximálních rozměrech 900 x 1450 mm. Povlaky z bíle pigmentované HDPE fólie o tloušťce od 13 do 20 mikronů jsou určeny pro autoservisy a mají maximální rozměry 900 x 1350 mm. Povlaky je možné potisknout od množství cca 5.000 ks.


BAG-IN-BOX zajímavé řešení skladování tekutin

Model Pack Shop Praha

BAG-IN-BOX zajímavé řešení skladování tekutin

Už znáte bag-in -box? V doslovném překladu to znamená „sáček v krabici“. Jedná se o speciální plastový sáček s výpustí, který se plní tekutinou a poté se vkládá do krabice. Bag-in-box je jednoduché řešení pro všechny, kteří chtějí uchovat své produkty dlouho čerstvé.


Firemní články
Etiketovací kleště, kotoučky do pokladen nebo bublinkové obaly od PRESSTO TREND s.r.o.

Etiketovací kleště, kotoučky do pokladen nebo bublinkové obaly od PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost PRESSTO TREND s.r.o. z Šenova u Nového Jičína nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej obalového materiálu a papírenského zboží za skvělé ceny.