CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

prodejna@kovoprokes.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 519 511 789

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Brněnská 154/32
Mikulov 692 01

Kovo Prokeš, s.r.o.

V prodejně firmy Kovo prokeš s.r.o. v Mikulově pořídíte ucelený sortiment pro řemeslo, dílnu, dům a zahradu. Najdete zde kování, spojovací a hutní materiál, nářadí nebo elektronářadí značek Bosch a Narex. Provozujeme také zámečnictví, které se zaměřuje na zakázkovou kovovýrobu.

V naší prodejně nakoupíte nejen ruční nářadí, ale i elektronářadí Bosch, Narex, Protexo nebo XTline. Prodáváme i brusivo (brusné a leštící kotouče, smirky) a svařovací materiál - elektrody, svařovací dráty a stroje a další. Na poli sortimentu kovomatu na Vás čeká široký výběr zámků, dveřního a stavebního kování, panty, petlice, ale také spojovací a hutní materiál. Pořídíte u nás i nářadí na zahradu včetně hadicových systémů, čerpadle a plotů. Naskladněný máme i vodoinstalační a topenářský sortiment. Jedná se o instalační materiál pro topení, radiátory, kotle, bojlery a čerpadla. Najdete zde i zřizovací předměty do koupelny - umyvadla, vany, sprchové kouty, WC nebo vodovodní baterie. Prodáváme krbová kamna a jejich příslušenství. K dispozici máme i elektroinstalační materiál - kabely, zásuvky, vypínače, žárovky, jističe a také chemii a ochranné pracovní pomůcky.

Provozuje také půjčovnu nářadí. Nářadí si můžete zapůjčit na jednu hodinu, ale také na celý den. Pokud půjčíte zapůjčené nářadí do hodiny, zaplatíte 1/3 ceny za den. V případě, že nám bude nářadí vráceno do tří hodin, hradí zákazník 1/2 ceny za den. Vypůjčit si můžete AKU šroubovák, brusky ( úhlová, vibrační), vrtací a sekací kladiva, kotoučovou a přímočarou pilu, svářečku, příklepovou vrtačku, vysokotlaký čistič, horkovzdušnou pistoli i průmyslový vysavač nebo svařovačku a svarovací invertor.

Kovo Prokeš s.r.o. se také zabývá kovovýrobou a zámečnictvím. Realizujeme kompletní zakázky od zaměření, cenové nabídky, projekce, výroby až po samotnou montáž. Zpracujeme i zakázky na základě projektové dokumentace, kterou nám dodá zákazník. Na zakázku vyrábíme stavební konstrukce, haly, přístřešky, vrata a automatická vrata, brány a pojezdové brány, ploty, schodiště, balkóny a terasy, zábradlí, mříže a další zámečnické a svářečské prvky.
moreless
Katalog firem

NářadíElektroinstalační materiálSanitární výrobkySpojovací materiálTopenářský materiálVodoinstalatérský materiálVybavení koupelenZámečnické práceŽelezářské zbožíOcelové konstrukce a kovové schody

SLOGAN: Sortiment pro řemeslo, dům, dílnu i zahradu

Štítky: Zámečnictví Mikulov, Bosch, kování, nářadí, Narex, Půjčovna, kovovýroba, dílna, zahrada

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zakázková kovovýroba, zámečnické práce včetně zaměření, projekce, výroby a montáže

Zakázková kovovýroba, zámečnické práce včetně zaměření, projekce, ...

Zakázkovou kovovýrobu z oceli a nerezu realizuje v okolí Mikulova firma Kovo Prokeš, s.r.o. Zajistíme zaměření, projekci, výrobu a montáž. Provádíme i zámečnické práce.

Opravy s půjčeným nářadím – půjčovna brusek, kladiv, pil, vrtaček a mnoho dalšího

Opravy s půjčeným nářadím – půjčovna brusek, kladiv, pil, vrtaček a ...

Společnost Kovo Prokeš, s.r.o. z Mikulova provozuje půjčovnu nářadí, ve které si mohou zákazníci k opravám a řemeslu zapůjčit například pily, vrtačky, brusky, pily a kladiva.Kontakty

Kovo Prokeš, s.r.o.
Brněnská 154/32
Mikulov 692 01
GPS: 48°48′36.54″ N, 16°38′2.72″ E

48°48′36.54″ N, 16°38′2.72″ E

QR kód firmy Kovo Prokeš, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Kovo Prokeš, s.r.o.
Adresa

Adresa

Brněnská 154/32
Mikulov 692 01

prodejna@kovoprokes.cz
+420 519 511 789

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Brněnská 154/32
Mikulov 692 01

GPS48°48′36.54″ N, 16°38′2.72″ E

Plánování trasy

Brněnská 154/32 Mikulov 69201

Prospekty

Certifikát kvality firmy