SRUBY PACÁK s.r.o.


Společnost SRUBY PACÁK s.r.o. je renomovaným výrobcem srubů, roubenek a dřevostaveb na klíč. S více než dvacetiletou tradicí v oboru se specializuje na ručně vyráběné srubové konstrukce z kvalitního masivního dřeva, jako je beskydská jedle nebo sibiřský cedr.

Firma klade důraz na přírodní materiály a ruční práci svých zkušených tesařů, kteří jsou mistři ve svém řemesle. Díky kombinaci přírodních materiálů a lidské šikovnosti vytváří SRUBY PACÁK stavby, které poskytují pocit bezpečí a domova.

Nabídka společnosti zahrnuje nejen individuální projekty srubů a roubenek, ale také nábytek z masivu a další dřevěné doplňky, jako jsou pergoly a altány. SRUBY PACÁK s.r.o. je také významným dodavatelem těchto staveb na českém i zahraničním trhu.

Pro ty, kteří preferují alternativu k přírodnímu masivu, nabízí firma roubenky z lepeného hranolu, které minimalizují sedání a praskání dřeva. Společnost rovněž poskytuje kompletní služby od projektové dokumentace až po zařízení domu a zahradní úpravy, což zákazníkům umožňuje realizovat jejich vysněný domov "na klíč".

Sídlo firmy se nachází v Čeladné, okres Frýdek - Místek, a její výrobky a služby jsou známé pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost.

Štítky:

sruby, roubenky, dřevostavby, zahradní nábytek, pergoly, altány

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Stavba srubů, roubenek a dřevostaveb po celé ČR

Stavba srubů, roubenek a dřevostaveb po celé ČR
Realizace srubů, roubenek a dřevostaveb od rodinné firmy SRUBY PACÁK s.r.o., která působí na českém a zahraničním trhu od roku 1997. Stavíme - sruby na klíč (kanadské sruby, finské sruby, sruby z cedru) - roubenky na klíč (roubenky z masivu, finské roubenky, roubenky z cedru, roubenky z lepeného ...
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SRUBY PACÁK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SRUBY PACÁK s.r.o.
www.srubypacak.cz
Adresa

Adresa

Čeladná 203
Čeladná 739 12

info@srubypacak.cz
+420 558 435 180


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha