Prodej a aranžování květin Prostějov
Ivana Slavovová


Prodej a aranžování květin Prostějov - květinářství Prostějov - se zabývá prodejem jednak denně čerstvých řezaných, ale také hrnkových květin. Aranžujeme také svatební a smuteční vazby nebo kytice.

V našem květinářství zakoupíte různé odrůdy denně čerstvých řezaných květin, které je možné zakoupit jednotlivě nebo Vám z nich vytvoříme květinové vazby a kytice pro různé příležitosti.

Náš sortiment zahrnuje také hrnkové rostliny, které je možné nadále pěstovat v květináči nebo přesadit na záhony Vaší zahrady - jedná se především o okrasné rostliny.

Zabýváme se také aranžováním živých nebo umělých květin. Na přání Vám zhotovíme kytice k různým příležitostem, jako jsou luxusní, příležitostné nebo gratulační vazby.

Uvážeme Vám i svatební kytice a květinové vazby. Ty zhotovujeme jak z živých, tak umělých květů. Připravíme vám takovou svatební kytici pro nevěstu, která bude dokonale vzhledově i stylově ladit k vaší svatbě.

V našem květinářství připravujeme i smuteční kytice taktéž z živých nebo umělých květin. Zhotovujeme i smuteční věnce a kondolenční květinové vazby.

Slogan:

Denně čestvé řezané květiny pouze u nás!

Štítky:

Květinářství Prostějov, hrnkové, čerstvé květiny, svatební, smuteční vazby, kytice

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Svatební kytice na míru – aranžování, vázání kytic pro nevěstu z živých i umělých květů

Svatební kytice na míru – aranžování, vázání kytic pro nevěstu z živých i umělých květů
Svatební kytice na míru aranžuje v okolí Prostějova květinářství Ivana Slavovová. Vážeme kytice pro nevěstu z živých i umělých květin.

Smuteční, kondolenční vazby a kytice - výroba v prvotřídní kvalitě, prodej

Smuteční, kondolenční vazby a kytice - výroba v prvotřídní kvalitě, prodej
Smuteční, kondolenční vazby a kytice pro různé příležitosti prodává květinářství paní Jany Slavovové z Prostějova. Aranžmá vyrábíme v prvotřídní kvalitě z čerstvých řezaných a umělých květin.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Prodej a aranžování květin Prostějov Ivana Slavovová
WEBOVÁ STRÁNKA
Prodej a aranžování květin Prostějov
www.kvetinypv.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 4494/102
Prostějov 796 01

i.slavovova@seznam.cz
+420 724 804 937


Najdete nás také zde:

ARES
captcha