Prodej a aranžování květin Prostějov
Ivana Slavovová

CZKKvětinářství v Prostějově - hrnkové, řezané květiny - prodej

Prodej a aranžování květin Prostějov - květinářství Prostějov - se zabývá prodejem jednak denně čerstvých řezaných, ale také hrnkových květin. Aranžujeme také svatební a smuteční vazby nebo kytice.

V našem květinářství zakoupíte různé odrůdy denně čerstvých řezaných květin, které je možné zakoupit jednotlivě nebo Vám z nich vytvoříme květinové vazby a kytice pro různé příležitosti.

Náš sortiment zahrnuje také hrnkové rostliny, které je možné nadále pěstovat v květináči nebo přesadit na záhony Vaší zahrady - jedná se především o okrasné rostliny.

Zabýváme se také aranžováním živých nebo umělých květin. Na přání Vám zhotovíme kytice k různým příležitostem, jako jsou luxusní, příležitostné nebo gratulační vazby.

Uvážeme Vám i svatební kytice a květinové vazby. Ty zhotovujeme jak z živých, tak umělých květů. Připravíme vám takovou svatební kytici pro nevěstu, která bude dokonale vzhledově i stylově ladit k vaší svatbě.

V našem květinářství připravujeme i smuteční kytice taktéž z živých nebo umělých květin. Zhotovujeme i smuteční věnce a kondolenční květinové vazby.


Slogan:

Denně čestvé řezané květiny pouze u nás!


Katalog firem:    

Květiny

,  

Květiny, semena a zahradnická hnojiva

,  
Štítky:

Květinářství Prostějov, hrnkové, čerstvé květiny, svatební, smuteční vazby, kytice