STATEK KLOUBEK s.r.o.

CZKZajímavá dovolená na selském statku

Nabízíme vám ubytování na selském statku KOUBEK, který byl postaven již roku 1861 v malé vesničce Chabičovice v okrese Český Krumlov.

Nabízíme ubytování v osmi apartmánech s obývacím pokojem a jednou nebo dvěma ložnicemi, kuchyňkou, koupelnou s WC. Kuchyňka je vybavená kuchyňskou linkou se sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a nádobím. Součástí je také lednice s mrazákem. V každé ložnici jsou dvě lůžka.

Statek je tzv. rakouského typu. Je to obdélníkový uzavřený objekt, který je tvořen panským domem, bývalou stájí, seníkem a stodolou. Budovy jsou postaveny z kamene a cihel. Uprostřed dvora se nachází okrasné jezírko s biotopem a červenými karásky, které je koupací a poskytuje báječné osvěžení v horkém létě.

Statek je zrekonstruovaný a pro hosty je zde jídelna pro podávání snídaní nebo večerní posezení, salon – místnost s kulečníkem a wellness s vířivkou a infra saunou.

Na statku je k dispozici zastřešená stodola vhodná pro pořádání svateb, soukromých oslav nebo školení pro 40 - 150hostů.

Ve vedlejší vesnici - Svachova Lhotka - se nachází 18ti jamkové golfové hřiště a soukromý pivovar Glockner s výborným pivem Glock.

Užijete si zde báječnou dovolenou uprostřed přírody. V okolí se nacházejí jehličnaté lesy plné hub a borůvek.


Katalog firem:    

Penziony

,

Sportovní a rekreační služby

,

Rehabilitace, relaxace a masáže

,

Kongresová a firemní turistika

,
Štítky:

apartmány, ubytování, pořádání svateb, oslav