STATEK KLOUBEK s.r.o.


Chabičovice 2, Mirkovice 382 32
Nabízíme vám ubytování na selském statku KOUBEK, který byl postaven již roku 1861 v malé vesničce Chabičovice v okrese Český Krumlov.

Nabízíme ubytování v osmi apartmánech s obývacím pokojem a jednou nebo dvěma ložnicemi, kuchyňkou, koupelnou s WC. Kuchyňka je vybavená kuchyňskou linkou se sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a nádobím. Součástí je také lednice s mrazákem. V každé ložnici jsou dvě lůžka.

Statek je tzv. rakouského typu. Je to obdélníkový uzavřený objekt, který je tvořen panským domem, bývalou stájí, seníkem a stodolou. Budovy jsou postaveny z kamene a cihel. Uprostřed dvora se nachází okrasné jezírko s biotopem a červenými karásky, které je koupací a poskytuje báječné osvěžení v horkém létě.

Statek je zrekonstruovaný a pro hosty je zde jídelna pro podávání snídaní nebo večerní posezení, salon – místnost s kulečníkem a wellness s vířivkou a infra saunou.

Na statku je k dispozici zastřešená stodola vhodná pro pořádání svateb, soukromých oslav nebo školení pro 40 - 150hostů.

Ve vedlejší vesnici - Svachova Lhotka - se nachází 18ti jamkové golfové hřiště a soukromý pivovar Glockner s výborným pivem Glock.

Užijete si zde báječnou dovolenou uprostřed přírody. V okolí se nacházejí jehličnaté lesy plné hub a borůvek.

Produkty
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky
  • ubytování a akce pro firmy, prostory pro školení a ubytování, kongresy a semináře s ubytováním, firemní prezentace a kurzy, kongresové centrum, firemní večírky
  • služby sportovního trenéra, instruktor lyží a snowboardu, lyžařské areály, školy v přírodě, volnočasové aktivity

Pohřební ústav Orlová, kompletní vyřízení pohřbů, kamenické práce, zhotovení parte, rakve.

Pohřební ústav Orlová, kompletní vyřízení pohřbů, kamenické práce, zhotovení parte, rakve

Prodejna čtyřkolek, motocyklů a příslušenství v Žamberku, servis čtyřkolek a náhradní díly.

Prodejna čtyřkolek, motocyklů a příslušenství v Žamberku, servis čtyřkolek a náhradní díly

Související články
Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Firemní články
Selský statek Kloubek, ubytování Český Krumlov, apartmány, kulečník, wellness, pořádání svateb

Selský statek Kloubek, ubytování Český Krumlov, apartmány, kulečník, wellness, pořádání svateb

Ubytujte se v našem selském statku Kloubek v malé vesničce Chabičovice v okrese Český Krumlov, ubytování v apartmánech, dvůr s jezírkem, kulečník, wellness, jídelna, svatby.