TAYLLOR&COX
Akreditovaná manažerská akademie ATO


Na Florenci 1055/35, Praha 1 110 00

Akreditovaná manažerská akademie - Accredited Training Organisation a certifikační orgán - Registered Certification Body.

Poskytujeme služby auditu, poradenství, rozvoje kariéry a profesionální certifikace.

Vyškolujeme, radíme a pomáháme s projekty. V naší akademii nabízíme kvalitní manažerské programy a kurzy ve specializacích:
- PRINCE2 - Project In Control Enviroment
- SCRUM - agilní řízení malých i velkých projektů
- MSP - Managing Successful Programmes
- ITIL - IT service management
- ITSM - IT Infrastructure Library
- TOGAF - budování IT a Enterprise architektury
- ISMS - Kybernetická bezpečnost
- EPM - Evropský projektový manager
- M_O_R - framework pro řízení rizik.

Měsíčně publikujeme knihy, šablony a dokumenty, které kvalitně ovlivňují Váš profesionální růst.

Našim zákazníkům nabízíme několik výhod při výběru kurzů:
- kurzy na splátky
- dotace až 500 tisíc na školení a certifikaci managerů
- slovníček pojmů
- pronájem zkušených managerů, řízení projektů
- ITIL a ITSM poradenství
- kurz šitý na míru managerům.

Námi školení manažeři se nacházejí ve firmách a podnicích:
- Accenture
- BDO
- BIBS VŠ
- ČEPRO
- Bohemia Interactive
- Ahasware s.r.o.
. Societe Generale
- Česká spořitelna a další.

IČ: 27902587
DIČ: CZ27902587
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Aleš Pilný

Manažerské kurzy vám zajistí úspěch v oboru

Manažerské kurzy vám zajistí úspěch v oboru

Rádi byste se zdokonalili ve vašem oboru? Chtěli byste, aby vás kolegové uznávali a chápali vás jako vzor? Od toho jsou tu nejen manažerské kurzy od společnosti TAYLLOR & COX. Pomůžeme vám stát se dobrým manažerem, naučíme vás projektové řízení i mnoho dalšího. Pro více informací čtěte dále.


Kurzy řízení rizik pro manažery všech firem

Kurzy řízení rizik pro manažery všech firem

Chcete být ve svém podnikání skutečně úspěšní? Pak musíte být dobří v identifikaci a řízení rizik. Jedině tak totiž předejdete nečekaným ztrátám a vaše firma se stane důvěryhodnou a konkrurenceschopnou. Nemáte s řízením rizik žádné zkušenosti? Odborné kurzy společnosti TAYLLOR&COX vás naučí vše potřebné. Odborné kurzy řízení rizik neboli Management of Risk (M_o_R) pomáhají organizacím s identifikací, vyhodnocením i řízením rizik. Po jejich absolvování zvládnete vyhodnotit a řídit všechna potenciální rizika, využít route mapu pro eliminaci rizik, ale i optimalizovat opatření ke snížení ztrát. Vaše firma se díky znalostem řízení rizik stane bezpečnější, důvěryhodnější i ziskovější a snáze obstojí i ve velké konkurenci. Kurzy řízení rizik u nás může využít skutečně každý. Nabízíme kurzy pro začínající podnikatele, ale i pro zkušené manažery, kteří se chtějí v oblasti řízení rizik zdokonalit. Vybrat si proto můžete hned ze tří úrovní kurů. Nabízíme: - M_o_R Intro – základní kurz řízení rizik pro manažery - M_o_R Foundation – prestižní školení s certifikací v oblasti enterprise risk managementu - M_o_R Practitioner – pokročilé techniky řízení rizik s frameworkem mezinárodního standardu ISO 31000 Všechny kurzy řízení rizik jsou certifikované a zajišťují vám vedení zkušeným trenérem i řadu odborných materiálů. Výstupem kurzu je pak závěrečná zkouška. Chcete se i vy zdokonalit v oblasti řízení rizik nebo získat alespoň základní povědomí? Vyberte si jeden z našich kurzů. Kurzy řízení rizik vám budou užitečné po všech stránkách. Naučí vás využít potenciál a příležitost, minimalizovat dopady kritických aktivit, ale také koordinovaně a hospodárně spravovat rizika.


AGILE-SCRUM-TAYLLORCOX

AGILE-SCRUM-TAYLLORCOX

AGILE & SCRUM Nejpopulárnější metodika projektového řízení pro vývoj produktů a služeb. Myslíte si, že projektový management nepotřebujete? V tom případě máte dostatek času, spoustu peněz a nemusíte řešit kvalitu. Pro ty z vás, kteří chtějí budovat a vyvíjet skvělé produkty, které budou dokončeny včas, bez překročeného rozpočtu a v top kvalitě, je agilní přístup fenomén této doby. Osvojte si návyky, které úspěšně využívají velké spol. jako je Google, Seznam, ale i spousty nadšených start-up společností. TAYLLORCOX otevřel sérii certifikovaných kurzů, včetně populárního úvodu do agilního řízení a představení metodiky. Kurzy jsou otevřené každému z vás, stejně tak je rádi realizujeme ve vaší společnosti. Zvládneme i kurzy na míru, které budou nastaveny přesně na vaše software vývojáře. Scrum Intro™ - základy agile & metodiky Scrum (1/2 dne) Scrum Foundation™ - komplexní znalosti Scrum včetně mezinárodní certifikace (2dny) ScrumMaster™ - plně profesionální kurz pro skutečné manažery včetně certifikace (2dny) www.prince2.cz/agile


Projektové řízení PRINCE2 – základní kurzy Praha

Projektové řízení PRINCE2 – základní kurzy Praha

Chcete se stát uznávaným projektovým manažerem? Po těchto pracovnících je velká poptávka, čehož byste měli využít. TAYLLOR&COX nabízí certifikaci v oblasti projektového řízení PRINCE2, která je velmi uznávaná. ¨ Jestliže s touto oblastí teprve začínáte, pak zajisté hledáte kurzy pro začátečníky. Vybrat si tedy můžete jeden ze tří kurzů PRINCE2: - Intro – slouží pro řízení malých i velkých projektů, míra odbornosti je na nejnižší příčce, velmi stručný a srozumitelný kurz - Foundation – nejžádanější a nejlépe hodnocený kurz projektového řízení, špičkový certifikát za tři dny, který vám zůstane již do konce života! - Weekend – speciální varianta kurzu, který začíná v pátek, pokračuje přes sobotu a v neděli dostáváte svůj certifikát Staňte se velmi žádaným pracovníkem, a to díky společnosti TAYLLOR&COX, která se může stát vaším odrazovým můstkem.


PRINCE2®

PRINCE2®

PRINCE2® Project Management Mezinárodně akreditované kurzy projektového řízení s metodikou PRINCE2® v češtině, angličtině a dalších jazycích. PRINCE2® Intro - 1/2 denní základ metodického řízení projektového PRINCE2® Foundation - 3 denní kurz zakončený špičkovým certifikátem s doživotní platností PRINCE2® Practitioner - 2 denní kurz pro absolventy úrovně Foundation; kurz určen "senior project managerům"Další produkty a služby
  • speciální vzdělávací kurzy, teambuildingové školení, školení obsluhy strojů, workshopy a motivační kurzy


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Školení elektrikářů Jihlava
Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.


TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy
TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy

V roce 2018 firma DMC management consulting s.r.o. otevírá poprvé kompletní akademii modulů TWI. Tuto akademii můžete absolvovat jako celek, nebo je možné navštívit pouze jednotlivé moduly.