Aure services s.r.o.


nám. Svobody 93/22, Brno 602 00

Pravidelná přeprava zásilek CZ – SK – IT.
Mezi Českou republikou, Slovenskou republikou a Itálií pro Vás zajišťujeme v obou směrech přepravu: malých balíčků i velkých balíků cenných psaní – doklady, peníze, šperky, cennosti nerozměrných věcí jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, nábytek, hračky, pneumatiky a náhradní díly na auta sportovního vybavení – jízdní kola, brusle, lyže, sáňky, trampolíny, agility překážky paletového zboží potravin – možnost chlazené přepravy.
Služby, které můžete využít: sběrné místo pro doručování balíků z ostatních e-shopů, nákup a dovoz kvalitních italských surovin dle Vašich přání a požadavků – itshop.aure.cz rozvoz českého a slovenského zboží v celé Itálii přímo na adresu sběr a rozvoz zásilek na celém území CZ – SK – IT, dovoz nákupů českých & slovenských potravin domů na území celé Itálie – shop.aure.cz přeprava zavazadel CZ – SK – IT, lze využít i v rámci Itálie.
Dopravu zajišťujeme od kusových zásilek po paletovou přepravu. Nejedná se o expresní doručování, ale o sběrnou službu, proto je doba doručení delší a cena za přepravu mnohem přijatelnější. Cena zásilky se odvíjí od její váhy, rozměrů a typu přepravy. Všechny menší zásilky jako balíky, tašky, kufry, krabice apod. jsou rozděleny do kategorií dle váhy a platí se pouze za jejich skutečnou hmotnost. Zásilku lze poslat i jako cennou. Pro ostatní nerozměrné zásilky jako sportovní vybavení, kočárky, hračky, nábytek, autopříslušenství, elektronika atd. platí samostatný ceník. Menší balíčky je možné přepravit v chladicím boxu s kontrolovanou teplotou a při všech standardech HACCP. Na objednávku je možné zajistit nejen přepravu, ale i nákup Vašeho zboží, které si v ČR, SR a IT vyberete např. potraviny, hračky, nábytek, sportovní vybavení, autopříslušenství nebo elektroniku. Vítáme i pravidelnou spolupráci. Pro firmy, restaurace a hotely zajišťujeme dovoz kvalitních italských surovin, dle jejich přání a požadavků.
S poptávkou přepravy se obracejte na: aure@aure.cz. Budeme Vás kontaktovat s termíny a cenou. Ceník přepravy zásilek CZ – SK – IT. 0, 1 - 3 kg 400, - Kč / 16 € 3, 1 - 5 kg 500, - Kč / 20 € 5, 1 - 9 kg 600, - Kč / 24 € 9, 1 - 12 kg 700, - Kč / 28 € 12, 1 - 15 kg 800, - Kč / 32 € 15, 1 - 18 kg 900, - Kč / 36 € 18, 1 - 21 kg 1000, - Kč / 40 € 21, 1 - 24 kg 1100, - Kč / 44 € 24, 1 - 27 kg 1200, - Kč / 48 € 27, 1 - 30 kg 1300, - Kč / 52 €. Uvedená cena je za 1 ks zásilky v dané váhové kategorii. V případě přepravy více zásilek najednou se váha nesčítá, každá zásilka se platí zvlášť. Cena zahrnuje vyzvednutí na Vámi dodané adrese a doručení přesně tam, kam potřebujete. Dopravné v ČR, SR i IT je zdarma. Uvedená cena je konečná, platíte pouze za váhu zásilky.

IČ: 29355559
DIČ: CZ29355559
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Andrea Schneiderová

Další produkty a služby
  • poskytování zásilkových služeb, přeprava zásilek kurýrem, přeprava kusových zásilek, od dveří ke dveřím
  • logistika dopravy, logistika skladování, logistické procesy, tok zboží


Související články
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Cisternová přeprava ADR
Cisternová přeprava ADR

Hledáte partnera v oblasti cisternové přepravy? Náš tým profesionálních odborníků v této oblasti poskytuje kompletní služby. Jedná se o služby silniční motorové a nákladní přepravy se specializací na přepravu kapalin.