House Catering s.r.o.
Služby v oblasti gastronomie Praha

CZKOslavy narozenin, svatby a jubilea

Cateringová společnost House Catering s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Pro naše klienty pořádáme oslavy narozenin, výročí, jubilea a další podobné akce na klíč. Rádi Vám uspořádáme recepce, rauty, bankety nebo svatební hostiny. Dle Vašich požadavků Vám sestavíme slavnostní menu, zajistíme teplou i studenou kuchyni, dezerty, obložené mísy, bar, barmany a sommeliery, kteří se postarají o nabídku nealkoholických, alkoholických a míchaných nápojů.
Dále připravujeme venkovní Garden party, barbecue (BBQ), grilování a další akce, které se konají na zahradě, chalupě nebo v jiných soukromých či jiných prostorách. Pro tyto účely zapůjčujeme také party stany. Součástí těchto akcí bývá např. grilování selátek, porcování krocanů, šunky a podobně. Naše společnost zajišťuje také specifické akce jako jsou reklamy, filmy a festivaly.

Cateringové služby, catering:
- pořádání akcí na klíč
- rauty, bankety, koktejly
- Garden party, BBQ barbecue, grilování
- svatebních hostiny
- oslavy, jubilea, výročí, narozeniny, jmeniny
- catering pro zajišťování reklam a filmů, na festivalech.

Nabízíme cateringové služby na profesionální úrovni a rádi Vám naplánujeme také individuální akce přesně podle Vašich představ. Zajistíme obsluhu a servis jídel i nápojů, postaráme se o doprovodný program.
Pokud Vás zaujala naše nabídka služeb, neváhejte nás oslovit. Sídlíme na adrese Zálužická 162/8, Praha 4 - Cholupice.


Katalog firem:    

Cateringové služby

,  
Štítky:

cateringové služby, rauty, svatební hostiny, oslavy, grilování, bankety, barbecue, BBQ