DS Partner s.r.o.
zemní a výkopové práce Brno, Blansko

CZKZemní a výkopové práce Brno, Blansko

Firma DS Partner s.r.o, která sídlí v Blansku, poskytuje stavební práce v okolí Blanska a Brna. Realizujeme i zemní a výkopové práce a bagrování ve stejné oblasti. Provozujeme také vnitrostátní a mezinárodní autodopravu.

Zajišťujeme kompletní stavební práce. Zateplujeme fasády a realizujeme půdní vestavby. Provádíme také rekonstrukce domů nebo bytových jader. Zajistíme výstavbu ze sádrokartonu nebo půdní vestavby. Provádíme obkladačské práce. Není pro nás problémem pokládka zámkové dlažby.

Zemní práce provádíme za pomocí strojů, jako je rypadlo a mini rypadlo Kubota a kolový nakladač Kramer. V této oblasti upravujeme a tvarujeme rovinné i svažité terény. Provádíme výkopy pro základové desky a bazény. Rekonstruujeme kanalizační systémy. Zajistíme i odvoz vykopané zeminy.

Jak již bylo zmíněno, provozujeme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu. Přepravujeme zboží na paletách, volně ložené zásilky a dokonce i sypký materiál. Zajišťujeme i kurýrní služby - rozvážíme drobné zásilky po ČR nebo v rámci Evropy. Poskytujeme i volné kapacity pro pravidelné přepravy. Zajistíme transport nákladu o hmotnosti od 1 kg až do 25 tun. Disponujeme i kontejnerovou dopravou. Přistavujeme kontejnery na odvoz stavebního odpadu a suti. Postaráme se o likvidaci odpadu. Dovážíme štěrk, písek, oblázky a beton.


Katalog firem:    

Nákladní doprava tuzemská

,  

Nákladní doprava zahraniční

,  

Obkladačské práce

,  

Rekonstrukce a revitalizace

,  

Rekonstrukce koupelen

,  

Sádrokartonářské práce

,  

Zednické práce

,  

Zemní a výkopové práce

,  
Štítky:

zemní, výkopové, stavební práce Blansko, Brno, vnitrostátní, mezinárodní autodoprava, bagrování