CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

cornico@cornico.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 581 694 333

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Bělotín 188
Bělotín 753 64

CORNiCO Company, s.r.o.

Firma CORNiCO Company, s.r.o. je specializovaný internetový e-shop pro kino bary, občerstvení, bufety, bistra, restaurace, sportovní i kulturní stánky, malé potravinářské výroby, pro malé živnostníky, ale i pro velké síťové provozovny. V nabídce mají malé potravinářské stroje jak na prodej, tak i k pronájmu, ale i velkokapacitní stroje a zařízení pro velkovýrobce. Zaměření firmy je na programy jako jsou popcorn, mexico nachos tortilla, cukrová vata, ledová tříšť, chlazené a mražené nápoje, domácí limonády, horké nápoje, horká čokoláda, bombardino, hot drinks, palačinky, vafle, donuts, lívance, churros, bramborové spirálky, hot dog, oříšky, snack, cukrářské posypy apod.

K zakoupeným nebo pronajatým strojům firma CORNiCO nabízí kompletní sortiment surovin na výrobu jednotlivých produktů (kompletní koncepty), spolu s jedinečnými obaly na jejich servírování nebo balení. Ke každému takovému konceptu nabízí také reklamní materiály na podporu prodeje produktů. Tento ojedinělý e-shop CORNiCO.cz v nové vyvíjející se oblasti gastronomie Snack Food Service nebo také Fun Food Service-služby pro zábavné občerstvení a atrakce, je zde pro všechny, kteří hledají něco nového, výjimečného a zajímavého, ale hlavně pro ty, kteří hledají kvalitu, dlouhodobé a korektní partnerství. Samozřejmostí je u této společnosti poskytovaný záruční i pozáruční servis, který zahrnuje poradenství, konzultace a školení výrobního a prodejního personálu.
moreless
Informační zdroje

Vybavení na párty a zábavné atrakceCukrářské výrobkyHotová jídla a polotovaryStroje a zařízení pro gastronomii

SLOGAN: Zábava v každém soustu.

Štítky: prodej stroje popcorn, nachos, ledová tříšť, cukrová vata, palačinky, vafle, pražený popcorn

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Hot Dog, párek v rohlíku - stroje, doplňkový a reklamní materiál

Hot Dog, párek v rohlíku - stroje, doplňkový a reklamní materiál

Vychutnejte si lahodný Hot Dog nebo párek v rohlíku. V e-shopu firmy CORNiCO Company, s.r.o. si snadno zakoupíte profi stroje na Hot Dog nebo párek v rohlíku.

Bramborové spirálky - prodej strojů a obalů

Bramborové spirálky - prodej strojů a obalů

Spirálky jsou velmi oblíbené jak u dospělých tak u dětí. Firma CORNiCO Company s.r.o. se zabývá prodejem strojů a příslušenství na výrobu bramborových spirál a spirálek.
Kontakty

CORNiCO Company, s.r.o.
Bělotín 188
Bělotín 753 64
GPS: 49°35′3.23″ N, 17°47′51.43″ E

49°35′3.23″ N, 17°47′51.43″ E

QR kód firmy CORNiCO Company, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA CORNiCO Company, s.r.o.
Adresa

Adresa

Bělotín 188
Bělotín 753 64

cornico@cornico.cz
+420 581 694 333

Kontaktujte nás

captcha