Caravan Centrum Pardubice, s.r.o.
obytné vozy, přívěsy


Pokud hledáte způsob, jak si užít svobodnou a nezapomenutelnou dovolenou, pak je pro vás ideální volbou pronájem obytného vozu nebo přívěsu od firmy Caravan Centrum Pardubice, s.r.o. Tato firma vám nabízí široký výběr nových, čistých a technicky perfektních vozů a přívěsů, které splní vaše požadavky na pohodlí, bezpečnost a prostor. Můžete si vybrat z 26 modelů různých velikostí a kapacit, které jsou připraveny pro vás na půjčovně ve Stéblové u Pardubic. Ať už cestujete sami, s partnerem, s rodinou nebo s přáteli, najdete si u nás ten pravý vůz nebo přívěs pro vaši dobrodružnou cestu po Evropě.

Caravan Centrum Pardubice, s.r.o. je firma s dlouholetými zkušenostmi a osobním přístupem k zákazníkům. Založili ji tři spolupracovníci v roce 2012 a od té doby se věnují půjčování a prodeji obytných vozů a přívěsů. Jsou vášnivými karavanisty, kteří znají všechny klady i zápory tohoto způsobu cestování. Rádi vám poradí, jak si vybrat ten správný vůz nebo přívěs pro vaši dovolenou či jak se vyhnout problémům na cestě. Také vám nabídnou zajímavé tipy na místa, která stojí za návštěvu.

Pokud se budete chtít stát majiteli nového vozu značky LMC, CARADO či LAIKA, rádi s Vámi vybereme to nejvýhodnější rozložení a konfiguraci. Samozřejmostí je kompletní servis těchto značek.

Nečekejte déle a objednejte si svůj obytný vůz nebo přívěs už dnes. Stačí navštívit web firmy Caravan Centrum Pardubice, kde najdete veškeré informace o nabídce vozů a přívěsů, cenách, podmínkách pronájmu a rezervačním formuláři. Pokud máte nějaké dotazy nebo speciální požadavky, můžete kontaktovat firmu telefonicky na čísle +420 702 017 296 nebo e-mailem na adrese info@cpce.cz. Také se můžete zastavit osobně na sídle firmy ve Stéblové 65 v okrese Pardubice.

Caravan Centrum Pardubice, s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro svobodné cestování. S jejich obytnými vozy a přívěsy si budete připadat jako doma, kdekoliv budete. Vezměte si své nejbližší a projeďte si Evropu podle svého! Karavanink je pro svobodně smýšlející lidi novým životním stylem. Nezapomeňte, že obytný vůz je jediný hotel, z jehož pokoje vystoupíte rovnou do přírody.

Katalog firem:

Silniční vozidla

,

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice
Společnost Caravan Centrum Pardubice, s.r.o. se zabývá pronájmem obytných vozů a přívěsů v okrese Pardubice.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Caravan Centrum Pardubice, s.r.o. obytné vozy, přívěsy
WEBOVÁ STRÁNKA
Caravan Centrum Pardubice, s.r.o.
www.cpce.cz
Adresa

Adresa

čp. 65
Stéblová 533 45

info@cpce.cz
+420 702 017 296


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha