Ján Choma


Svépomoc III 1849/30, Přerov 750 02
Montáže:
- voda, topení, plyn.
Solární panely.
Kotle na peletky a biopaliva.

Produkty
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • kulové kohouty, redukční ventily, termostatické směšovače, plovákové a vypouštěcí ventily, těsnicí materiály, vodoměry a příslušenství
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • instalace rozvodů tepla, instalace lokálního vytápění, instalace etážového vytápění, instalace ústředního vytápění, instalace dálkového vytápění, instalace podlahového vytápění
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda

Ocelové konstrukce, montované haly, regálové systémy, přístřešky.

Ocelové konstrukce, montované haly, regálové systémy, přístřešky

Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů.
Potisk plastových karet –věrnostní, dárkové a klubové karty.


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

PIRES s.r.o.

Montáž i revize plynových zařízení zajistí PIRES s.r.o.

Žádná průmyslová společnost se neobejde bez spolehlivého plynového zařízení. U něj je třeba nejdříve zajistit správnou montáž, která musí být provedena kvalitně. Následně je nutné při provozu stanice plynu pravidelně revidovat. Pokud hledáte vhodného partnera v tomto odvětví, doporučujeme společnost PIRES s.r.o. z města Třinec. Mezi jejich hlavní činnosti patří poskytování služeb pro průmysl, kde se starají převážně o instalaci a revize plynových zařízení a systémy průmyslových pecí.


Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Firemní články
Montáž a oprava rozvodů vody, plynu, topení Přerov

Montáž a oprava rozvodů vody, plynu, topení Přerov

Firma Ján Choma nabízí montáže a opravy rozvodů vody, plynu a topení. Voda: - dodávka a montáž zařizovacích předmětů - montáže, rekonstrukce a opravy - přípojky včetně zemních prací. Topení: - montáže, rekonstrukce, opravy - montáž a výměna termostatických ventilů - plynové kotle - tepelná čerpadla - kotelny pro rodinné a bytové domy - podlahové topení. Plyn: - domovní a bytové rozvody - revize - výstavba a vložkování komínů včetně posudků. Vyřizujeme dotace z programu "Zelená úsporám"


Montáž, oprava rozvodů topení, vody,plynu,solární technika Přerov

Montáž, oprava rozvodů topení, vody,plynu,solární technika Přerov

Firma Ján Choma nabízí montáže, opravy rozvodů topení, vody a plynu. Voda: - dodávka a montáž zařizovacích předmětů (umyvadla, baterie, sprchovací kouty a vany) - montáže, rekonstrukce a opravy - přípojky včetně zemních prací. Topení: - montáže, rekonstrukce, opravy - montáž a výměna termostatických ventilů - plynové kotle - tepelná čerpadla - kotelny pro rodinné a bytové domy - podlahové topení. Plyn: - domovní a bytové rozvody - revize - výstavba a vložkování komínů včetně posudků. V naší prodejně vodoinstalatérského materiálu a čerpadel Vám nabízíme: - vodoinstalační materiál včetně odpadního potrubí - sanitární technika - čerpadla (zahradní, kalová, do vrtních studní, domácí vodárny) - topenářský materiál - radiátory a tlakové nádoby - kotle - solární technika - tepelná izolace potrubí - sanitární tmely - těsnění - montážní pěny a další. Veškerý sortiment prodáváme s možností montáže a kompletních služeb. Pokud máte jekékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!